Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 930 824

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn 2009/2010 / AZS PG Gdańsk
« powrót
ROZEGRANE MECZE
sobota, 08 maja 2010 r.
12:00 AZS PG Gdańsk - UKS Sokół Gdańsk 24:25/ 10-12/
czwartek, 06 maja 2010 r.
18:30 MKS Grudziądz - AZS PG Gdańsk 30:30/14-16/
sobota, 10 kwietnia 2010 r.
00:00 AZS PG Gdańsk - AZS UWM Olsztyn 30:34/14-15/
sobota, 27 marca 2010 r.
00:00 UKS Szczypiorniak Olsztyn - AZS PG Gdańsk 32:27/15-8/
sobota, 13 marca 2010 r.
12:00 AZS PG Gdańsk - SPR Pomezania Malbork 27:45/14-23/
sobota, 20 lutego 2010 r.
12:00 AZS PG Gdańsk - KPR Gwardia Koszalin 27:26(14-15)
sobota, 06 lutego 2010 r.
17:00 KS Pogoń Handbal Szczecin - AZS PG Gdańsk 41:23(23:15)
sobota, 30 stycznia 2010 r.
00:00 AZS PG Gdańsk - AZS UKW Bydgoszcz 25:30(16:13)
sobota, 23 stycznia 2010 r.
00:00 MKS Sambor Tczew - AZS PG Gdańsk 30:30(15:15)
sobota, 12 grudnia 2009 r.
00:00 UKS Sokół Gdańsk - AZS PG Gdańsk 36:29(17:18)
sobota, 05 grudnia 2009 r.
00:00 AZS PG Gdańsk - MKS Grudziądz 30:23(13:11)
sobota, 28 listopada 2009 r.
17:00 AZS UWM Olsztyn - AZS PG Gdańsk 35:2814:10
sobota, 14 listopada 2009 r.
00:00 AZS PG Gdańsk - UKS Szczypiorniak Olsztyn 32:26(12:11)
sobota, 07 listopada 2009 r.
17:00 SPR Pomezania Malbork - AZS PG Gdańsk 40:25(19:14)
niedziela, 18 października 2009 r.
12:00 KPR Gwardia Koszalin - AZS PG Gdańsk 31:25(19:8)
sobota, 10 października 2009 r.
14:00 AZS PG Gdańsk - KS Pogoń Handbal Szczecin 21:37(8:22)
sobota, 03 października 2009 r.
18:00 AZS UKW Bydgoszcz - AZS PG Gdańsk 38:17(20:7)
sobota, 26 września 2009 r.
14:00 AZS PG Gdańsk - MKS Sambor Tczew 27:27(14:15)
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Garbino Łukasz9617
Skalski Tomasz8618
Szulgo Radosław6616
Radzymiński Paweł4311
Hołowacz Łukasz4717
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Baczyński Krzysztof b.d. b.d. - 3 0
Bechan Jarosław b.d. b.d. 3 2 1.5
Bądkowski Witold b.d. b.d. - 3 0
Czarnowski Mariusz b.d. b.d. 16 6 2.7
Dobosz Łukasz b.d. b.d. 33 13 2.5
Dombrowski Łukasz b.d. b.d. - 15 0
Garbino Łukasz b.d. b.d. 96 17 5.6
Gościcki Paweł b.d. b.d. - 9 0
Hołowacz Łukasz b.d. b.d. 47 17 2.8
Klimowicz Michał b.d. b.d. 6 3 2
Klimowicz Michał b.d. b.d. - 1 0
Kur Julian b.d. b.d. 13 6 2.2
Licznerski Artur b.d. b.d. 4 6 0.7
Magun Krzysztof b.d. b.d. 12 13 0.9
Markiewicz Konrad b.d. b.d. 12 3 4
Oster Patrick b.d. b.d. 2 9 0.2
Radzymiński Paweł b.d. b.d. 43 11 3.9
Serocki Michał b.d. b.d. 10 11 0.9
Siciarz Jakub b.d. b.d. 3 4 0.8
Skalski Tomasz b.d. b.d. 86 18 4.8
Szulgo Radosław b.d. b.d. 66 16 4.1
Szymanowski Piotr b.d. b.d. - 8 0
szynwelski Mateusz b.d. b.d. 25 16 1.6
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl