II Liga Mężczyzn 2009/2010 / AZS UWM Olsztyn
« powrót
ROZEGRANE MECZE
sobota, 08 maja 2010 r.
16:00 AZS UKW Bydgoszcz - AZS UWM Olsztyn 42:25(22:10)
sobota, 24 kwietnia 2010 r.
13:00 AZS UWM Olsztyn - MKS Sambor Tczew 35:33/16-15 /
sobota, 10 kwietnia 2010 r.
00:00 AZS PG Gdańsk - AZS UWM Olsztyn 30:34/14-15/
sobota, 27 marca 2010 r.
00:00 AZS UWM Olsztyn - UKS Sokół Gdańsk 36:29/19-15/
sobota, 13 marca 2010 r.
00:00 MKS Grudziądz - AZS UWM Olsztyn 36:38/15-18/
sobota, 20 lutego 2010 r.
00:00 AZS UWM Olsztyn - UKS Szczypiorniak Olsztyn 30:26(16:14)
sobota, 06 lutego 2010 r.
17:00 SPR Pomezania Malbork - AZS UWM Olsztyn 36:34(16:13)
niedziela, 24 stycznia 2010 r.
00:00 AZS UWM Olsztyn - KPR Gwardia Koszalin 32:30(20:11)
sobota, 16 stycznia 2010 r.
00:00 AZS UWM Olsztyn - KS Pogoń Handbal Szczecin 24:28(14:13)
sobota, 12 grudnia 2009 r.
00:00 AZS UWM Olsztyn - AZS UKW Bydgoszcz 27:42(14:22)
sobota, 05 grudnia 2009 r.
00:00 MKS Sambor Tczew - AZS UWM Olsztyn 32:37(18:20)
sobota, 28 listopada 2009 r.
17:00 AZS UWM Olsztyn - AZS PG Gdańsk 35:2814:10
sobota, 14 listopada 2009 r.
00:00 UKS Sokół Gdańsk - AZS UWM Olsztyn 39:27(17:11)
sobota, 07 listopada 2009 r.
15:00 AZS UWM Olsztyn - MKS Grudziądz 39:36(16:17)
sobota, 17 października 2009 r.
17:00 UKS Szczypiorniak Olsztyn - AZS UWM Olsztyn 21:20(8:4)
sobota, 10 października 2009 r.
11:00 AZS UWM Olsztyn - SPR Pomezania Malbork 26:45(12:20)
sobota, 26 września 2009 r.
17:00 KPR Gwardia Koszalin - AZS UWM Olsztyn 50:28(27:9)
sobota, 19 września 2009 r.
18:00 KS Pogoń Handbal Szczecin - AZS UWM Olsztyn 33:19(14:10)
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Wojciechowski12918
Dzieniszewski10317
Terlecki5316
Kowalczyk4916
Kwiecień4013
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Barczak Adam b.d. b.d. - 1 0
Bonk Bartosz b.d. b.d. 8 11 0.7
Dudek Grzegorz b.d. b.d. - 13 0
Dzieniszewski b.d. b.d. 103 17 6.1
Jabłonski b.d. b.d. - 2 0
Kowalczyk b.d. b.d. 49 16 3.1
Kwiecień b.d. b.d. 40 13 3.1
Osiński b.d. b.d. 39 15 2.6
Plichta Łukasz b.d. b.d. 2 6 0.3
Pstrągowski b.d. b.d. 33 17 1.9
Rozporski b.d. b.d. 39 7 5.6
Rugień Maciej b.d. b.d. 18 17 1.1
Rykowski Kamil b.d. b.d. 4 11 0.4
Terlecki b.d. b.d. 53 16 3.3
Uściński b.d. b.d. - 17 0
Wierzbicki b.d. b.d. 6 13 0.5
Wojciechowski b.d. b.d. 129 18 7.2
Ziarnicki b.d. b.d. 15 12 1.3
Łazicki b.d. b.d. 8 4 2
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl