Junior Starszy 2016/2017 / NLO SMS Gdańsk
« powrót
ROZEGRANE MECZE
środa, 11 stycznia 2017 r.
17:15 NLO SMS Gdańsk - MTS II Kwidzyn 36:30/ 18 - 14 /
sobota, 07 stycznia 2017 r.
12:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - NLO SMS Gdańsk 24:43/ 11 - 20 /
wtorek, 20 grudnia 2016 r.
17:15 NLO SMS Gdańsk - MKS Sambor Tczew 44:30/ 17 - 13 /
środa, 07 grudnia 2016 r.
18:45 MTS I Kwidzyn - NLO SMS Gdańsk 24:34/ 13 - 15 /
niedziela, 27 listopada 2016 r.
10:30 NLO SMS Gdańsk - SPR Wybrzeże I Gdańsk 40:27/ 19 - 11 /
środa, 23 listopada 2016 r.
18:45 MTS II Kwidzyn - NLO SMS Gdańsk 33:30/ 12 - 15 /
niedziela, 20 listopada 2016 r.
12:00 UKS Olimp Bolszewo - NLO SMS Gdańsk 21:48/ 12 - 23 /
środa, 09 listopada 2016 r.
17:30 NLO SMS Gdańsk - SPR Wybrzeże II Gdańsk 37:25/ 19 - 9 /
niedziela, 23 października 2016 r.
11:00 MKS Sambor Tczew - NLO SMS Gdańsk 23:43/ 12 - 19 /
niedziela, 16 października 2016 r.
11:00 NLO SMS Gdańsk - MTS I Kwidzyn 35:26/ 17 - 15 /
wtorek, 11 października 2016 r.
17:15 SPR Wybrzeże I Gdańsk - NLO SMS Gdańsk 28:38/ 16 - 21 /
niedziela, 25 września 2016 r.
10:30 NLO SMS Gdańsk - UKS Olimp Bolszewo 60:11/ 32 - 6 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Pilitowski Konrad7410
Działakiewicz Szymon5910
Smoliński Bartosz5311
Dadej Wojciech419
Scisłowicz Michał4610
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Adamski Jakub 2000 190 22 10 2.2
Baliga Oskar 2000 195 17 10 1.7
Beczek Andrzej 1999 184 1 1 1
Bolek Jakub 2000 194 9 10 0.9
Chełmiński Adrian 1998 190 7 1 7
Dadej Wojciech 2000 183 41 9 4.6
Działakiewicz Szymon 2000 187 59 10 5.9
Kowalik Krystian 1999 186 3 1 3
Kozycz Kamil 2000 190 21 12 1.8
Lewandowski Dominik 2000 196 7 7 1
luks Michał 2000 195 20 10 2
Niedzielenko Patryk 1999 193 5 1 5
Pilitowski Konrad 2000 185 74 10 7.4
Skraburski Dariusz 2000 194 3 1 3
Stępień Adam 2000 192 25 9 2.8
Prześlakiewicz JanTRENER
Prześlakiewicz JanTRENER
Frańczak Michał 1999 190 5 1 5
Komarzewski Krzysztof 1998 185 11 2 5.5
Kozycz Sebastian 2000 186 37 9 4.1
Ruszkowski Piotr 2000 180 22 10 2.2
Scisłowicz Michał 2000 179 46 10 4.6
Balcerek Dawid 2000 190 - 10 0
Matlęga Jakub 2000 185 - 11 0
Smoliński Bartosz 2000 189 53 11 4.8
Węgrzyn Marcin 1999 188 - 1 0
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl