Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 930 386

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior Młodszy 2017/2018 / SPR Wybrzeże II Gdańsk
« powrót
ROZEGRANE MECZE
poniedziałek, 12 marca 2018 r.
17:30 MKS Sambor Tczew - SPR Wybrzeże II Gdańsk 34:43/ 17 - 22 /
sobota, 10 marca 2018 r.
10:00 MTS I Kwidzyn - SPR Wybrzeże II Gdańsk 28:30/ 12 - 14 /
poniedziałek, 05 marca 2018 r.
17:30 KS Tytani Wejherowo - SPR Wybrzeże II Gdańsk 22:52/ 12 - 24 /
sobota, 03 marca 2018 r.
10:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - SPR Wybrzeże I Gdańsk 31:25/ 15 - 12 /
sobota, 24 lutego 2018 r.
10:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - SPR Wybrzeże III Gdańsk 38:30/ 20 - 14 /
sobota, 20 stycznia 2018 r.
11:00 MLKS Borowiak Czersk - SPR Wybrzeże II Gdańsk 23:38/ 11 - 20 /
piątek, 12 stycznia 2018 r.
17:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - KS Sokół Kościerzyna 57:18/ 24 - 10 /
sobota, 06 stycznia 2018 r.
10:00 GKS Cartusia Kartuzy - SPR Wybrzeże II Gdańsk 34:41/ 17 - 23 /
czwartek, 07 grudnia 2017 r.
18:45 SPR Wybrzeże II Gdańsk - KS Tytani Wejherowo 56:16/ 30 - 10 /
sobota, 02 grudnia 2017 r.
09:30 SPR Wybrzeże II Gdańsk - MKS Sambor Tczew 59:26/ 29 - 14 /
czwartek, 30 listopada 2017 r.
19:00 SPR Wybrzeże I Gdańsk - SPR Wybrzeże II Gdańsk 27:34/ 11 - 18 /
czwartek, 23 listopada 2017 r.
19:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - MTS I Kwidzyn 26:23/ 16 - 12 /
czwartek, 26 października 2017 r.
18:30 SPR Wybrzeże III Gdańsk - SPR Wybrzeże II Gdańsk 23:32/10 - 16 /
sobota, 21 października 2017 r.
13:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - MLKS Borowiak Czersk 38:16/ 16 - 9 /
środa, 11 października 2017 r.
17:00 KS Sokół Kościerzyna - SPR Wybrzeże II Gdańsk 28:34/ 16 - 17 /
sobota, 07 października 2017 r.
10:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - GKS Cartusia Kartuzy 41:27/ 19 - 16 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Krok Patryk9213
Powarzyński Jakub9015
Cięciwa Ryszard7414
Jankowski Kajetan4914
Golis Kacper4613
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Pilch MarcinTRENER
Bernaś Adam b.d. b.d. 44 13 3.4
Cięciwa Ryszard b.d. b.d. 74 14 5.3
Dąbrowski Maksymilian b.d. b.d. 10 14 0.7
Golis Kacper b.d. b.d. 46 13 3.5
Golisowicz Piotr b.d. b.d. 38 13 2.9
Jankowski Kajetan b.d. b.d. 49 14 3.5
Kosznik Tomasz b.d. b.d. 41 14 2.9
Krok Patryk b.d. b.d. 92 13 7.1
Król Jakub b.d. b.d. 34 10 3.4
Nietupski Tymoteusz b.d. b.d. 13 13 1
Okoński Dawid b.d. b.d. 4 14 0.3
Otta Kuba b.d. b.d. 37 11 3.4
Powarzyński Jakub b.d. b.d. 90 15 6
Stępień Dominik b.d. b.d. 14 8 1.8
Wodziński Dawid b.d. b.d. - 14 0
Zemełka Agnieszka b.d. b.d. - - -
Łazarczyk Wiktor b.d. b.d. 34 13 2.6
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl