Junior 2019/2020 / SPR WYBRZEŻE II Gdańsk
« powrót
ROZEGRANE MECZE
środa, 18 grudnia 2019 r.
18:30 SPR WYBRZEŻE I Gdańsk - SPR WYBRZEŻE II Gdańsk 29:25/ 15 - 12 /
niedziela, 15 grudnia 2019 r.
16:00 SPR WYBRZEŻE II Gdańsk - NLO SMS ZPRP Kwidzyn 27:34/ 13 - 14 /
niedziela, 08 grudnia 2019 r.
10:00 KS TYTANI Wejherowo - SPR WYBRZEŻE II Gdańsk 45:43/ 19 - 18 /
niedziela, 01 grudnia 2019 r.
16:30 SPR WYBRZEŻE II Gdańsk - SPR WYBRZEŻE III Gdańsk 21:56/ 8 - 31 /
środa, 27 listopada 2019 r.
17:45 SPR WYBRZEŻE II Gdańsk - NLO SMS ZPRP Gdańsk 19:45/ 10 - 23 /
środa, 20 listopada 2019 r.
17:00 SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk - SPR WYBRZEŻE II Gdańsk 32:19/ 18 - 12 /
środa, 06 listopada 2019 r.
18:00 SPR WYBRZEŻE II Gdańsk - MTS I Kwidzyn 31:26/ 16 - 14 /
poniedziałek, 28 października 2019 r.
18:45 SPR WYBRZEŻE II Gdańsk - SPR WYBRZEŻE I Gdańsk 29:35/ 16 - 15 /
niedziela, 20 października 2019 r.
10:00 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - SPR WYBRZEŻE II Gdańsk 30:26/ 11 - 13 /
niedziela, 13 października 2019 r.
10:00 SPR WYBRZEŻE II Gdańsk - KS TYTANI Wejherowo 45:24/ 18 - 15 /
niedziela, 06 października 2019 r.
12:00 SPR WYBRZEŻE III Gdańsk - SPR WYBRZEŻE II Gdańsk 44:19/ 25 - 5 /
niedziela, 29 września 2019 r.
14:00 NLO SMS ZPRP Gdańsk - SPR WYBRZEŻE II Gdańsk 43:24/ 21 - 9 /
niedziela, 22 września 2019 r.
14:00 SPR WYBRZEŻE II Gdańsk - SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk 18:52/ 7 - 26 /
czwartek, 19 września 2019 r.
16:00 MTS I Kwidzyn - SPR WYBRZEŻE II Gdańsk 35:23/ 17 - 16 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Łapucha Michał409
Kloskowski Jakub3710
Kiedrowicz Kornel4514
Klawiński Mikołaj4414
Gruchała Kacper3712
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Radecki KarolTRENER
Dobrakowski Jakub b.d. b.d. 5 6 0.8
Fobka Patryk b.d. b.d. 19 6 3.2
Gruchała Kacper b.d. b.d. 37 12 3.1
Jabłoński Sebastian b.d. b.d. 8 7 1.1
Jurczenia Adam b.d. b.d. 40 14 2.9
Kiedrowicz Kornel b.d. b.d. 45 14 3.2
Klawiński Mikołaj b.d. b.d. 44 14 3.1
Kloskowski Jakub b.d. b.d. 37 10 3.7
Krasucki Łukasz b.d. b.d. 19 14 1.4
Lemke Albert b.d. b.d. 23 9 2.6
Leszczyński Maciej b.d. b.d. 5 2 2.5
Maro Adrian b.d. b.d. 13 10 1.3
Metz Piotr b.d. b.d. - 2 0
Michalik Szymon b.d. b.d. - 4 0
Olejnik Dawid b.d. b.d. - 2 0
Olik Bartosz b.d. b.d. 8 8 1
Otto Natan b.d. b.d. 2 7 0.3
Pawlak Ernest b.d. b.d. - 9 0
Sijka Oliver b.d. b.d. 1 7 0.1
Szostak Piotr b.d. b.d. 7 7 1
Wróbel Rafał b.d. b.d. 3 5 0.6
Łapucha Michał b.d. b.d. 40 9 4.4
Łeszczyński Maciej b.d. b.d. 10 10 1
Łoboda Rafał b.d. b.d. - 1 0
Ściesiński Michał b.d. b.d. 3 2 1.5
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl