Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior 2019/2020 / SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
niedziela, 24 listopada 2019 r.
10:00 KS TYTANI Wejherowo - SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk Wejherowo - hala PZS nr 4, ul. Sobieskiego 344
ROZEGRANE MECZE
środa, 20 listopada 2019 r.
17:00 SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk - SPR WYBRZEŻE II Gdańsk 32:19/ 18 - 12 /
poniedziałek, 04 listopada 2019 r.
17:40 NLO SMS ZPRP Gdańsk - SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk 36:24/ 20 - 13 /
środa, 30 października 2019 r.
17:30 SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk - SPR WYBRZEŻE III Gdańsk 37:29/ 17 - 13 /
niedziela, 20 października 2019 r.
12:00 MTS I Kwidzyn - SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk 25:31/ 14 - 20 /
niedziela, 13 października 2019 r.
12:00 SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk - SPR WYBRZEŻE I Gdańsk 35:27/ 17 - 11 /
niedziela, 06 października 2019 r.
10:00 NLO SMS ZPRP Kwidzyn - SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk 29:36/ 12 - 18 /
poniedziałek, 30 września 2019 r.
17:45 SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk - KS TYTANI Wejherowo 54:15/ 25 - 7 /
niedziela, 22 września 2019 r.
14:00 SPR WYBRZEŻE II Gdańsk - SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk 18:52/ 7 - 26 /
poniedziałek, 16 września 2019 r.
17:45 SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk - NLO SMS ZPRP Gdańsk 30:29/ 15 - 8 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Wita Korneliusz497
Linda Maksymilian356
Smolibowski Bartosz407
Papina Maciej326
Mickielewicz Krzysztof367
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Biernacki SzymonTRENER
Bonisławski JakubTRENER
Malczewski JakubTRENER
Radecki KarolTRENER
Bal Jakub b.d. b.d. - 4 0
Brzozowiec Wiktor b.d. b.d. - 1 0
Bury Tomasz b.d. b.d. 3 3 1
Cichocki Kacper b.d. b.d. 5 3 1.7
Czaja Krystian b.d. b.d. 21 8 2.6
Dudziak Błażej b.d. b.d. 1 7 0.1
Gajdziński Szymon b.d. b.d. 2 1 2
Jagielski Krzysztof b.d. b.d. 5 2 2.5
Kacperski Szymon b.d. b.d. 1 1 1
Karbowski Marcin b.d. b.d. 18 7 2.6
Karsznia Filip b.d. b.d. - 2 0
Karsznia Igor b.d. b.d. 1 1 1
Linda Maksymilian b.d. b.d. 35 6 5.8
Majewski Wojciech b.d. b.d. 2 5 0.4
Marczewski Oskar b.d. b.d. 11 6 1.8
Maćkowski Maciej b.d. b.d. - 1 0
Mickielewicz Krzysztof b.d. b.d. 36 7 5.1
Papiernik Michał b.d. b.d. 13 7 1.9
Papina Maciej b.d. b.d. 32 6 5.3
Paszylk Filip b.d. b.d. - 7 0
Pograniczny Mateusz b.d. b.d. 21 6 3.5
Smolibowski Bartosz b.d. b.d. 40 7 5.7
Szostek Kamil b.d. b.d. 3 6 0.5
Wita Korneliusz b.d. b.d. 49 7 7
Witkowski Adam b.d. b.d. - 1 0
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl