Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 1 188 122

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior Młodszy 2019/2020 / SPR WYBRZEŻE I Gdańsk
« powrót
ROZEGRANE MECZE
sobota, 29 lutego 2020 r.
13:00 SPR WYBRZEŻE I Gdańsk - MTS II Kwidzyn 34:26/ 15 - 15 /
środa, 26 lutego 2020 r.
18:00 SPR WYBRZEŻE I Gdańsk - SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk 44:21/ 24 - 9 /
sobota, 22 lutego 2020 r.
10:00 SPR WYBRZEŻE II Gdańsk - SPR WYBRZEŻE I Gdańsk 32:35/ 18 - 20 /
środa, 19 lutego 2020 r.
18:30 SPR WYBRZEŻE I Gdańsk - MTS I Kwidzyn 36:34/ 16 - 17 /
piątek, 14 lutego 2020 r.
18:00 KS TYTANI Wejherowo - SPR WYBRZEŻE I Gdańsk 27:44/ 11 - 22 /
środa, 20 listopada 2019 r.
16:45 SPR WYBRZEŻE III Gdańsk - SPR WYBRZEŻE I Gdańsk 20:37/ 11 - 19 /
sobota, 26 października 2019 r.
10:00 MTS II Kwidzyn - SPR WYBRZEŻE I Gdańsk 22:32/ 8 - 17 /
wtorek, 22 października 2019 r.
16:45 SPR WYBRZEŻE I Gdańsk - SPR WYBRZEŻE II Gdańsk 37:33/ 20 - 18 /
sobota, 12 października 2019 r.
10:00 SPR WYBRZEŻE IV Gdańsk - SPR WYBRZEŻE I Gdańsk 22:40/ 8 - 23 /
sobota, 05 października 2019 r.
12:00 SPR WYBRZEŻE I Gdańsk - KS TYTANI Wejherowo 36:17/ 13 - 9 /
sobota, 28 września 2019 r.
10:00 MTS I Kwidzyn - SPR WYBRZEŻE I Gdańsk 14:36/ 4 - 20 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Kukiełczak Oliwier9311
Porębski Mateusz7411
Pitucha Maciej5711
Wierzbicki Michał4211
Wasiak Filip237
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Zelent PiotrTRENER
Zygmunt TomaszTRENER
Andriskowski Przemysław b.d. b.d. 2 2 1
Burczyk Paweł b.d. b.d. 1 2 0.5
Burczyk Piotr b.d. b.d. 2 2 1
Dutkowski Maciej b.d. b.d. 7 7 1
Fydrych Mateusz b.d. b.d. - 10 0
Gemborys Marcin b.d. b.d. 34 11 3.1
Gierszewski Oliwier b.d. b.d. 9 7 1.3
Graczyk Maciej b.d. b.d. - 9 0
Kondziela Juliusz b.d. b.d. 30 10 3
Kornichuk Kyrylo b.d. b.d. 3 5 0.6
Kowalczuk Aleks b.d. b.d. 4 8 0.5
Krzyżak Maciej b.d. b.d. - 4 0
Kukiełczak Oliwier b.d. b.d. 93 11 8.5
Marchewicz Patryk b.d. b.d. 16 8 2
Moćko Mateusz b.d. b.d. - 6 0
Parzych Szymon b.d. b.d. 9 4 2.3
Pawski Jakub b.d. b.d. 2 1 2
Pitucha Maciej b.d. b.d. 57 11 5.2
Porębski Mateusz b.d. b.d. 74 11 6.7
Shapovalov Oleksii b.d. b.d. 2 4 0.5
Staszewski Mateusz b.d. b.d. - 2 0
Wasiak Filip b.d. b.d. 23 7 3.3
Wierzbicki Michał b.d. b.d. 42 11 3.8
Wiśniewski Michał b.d. b.d. 1 4 0.3
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl