KOLEJKA 10 | sobota, 19 marca 2011 r. |
11:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Vistal £±czpol Gdynia |
35:42 | / 20-21 / |
11:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
Conrad I Gdañsk |
37:24 | / 21-14 / |
00:00 |
|
AZS AWFiS Gdañsk |
- |
Bellator Ryjewo |
0:10 | / v:o / |
KOLEJKA 9 | sobota, 12 lutego 2011 r. |
13:00 |
|
Vistal £±czpol Gdynia |
- |
AZS AWFiS Gdañsk |
10:0 | / v:o / |
12:00 |
|
Conrad I Gdañsk |
- |
Sambor Tczew |
33:23 | /20 - 9 / |
12:00 |
|
Bellator Ryjewo |
- |
MTS I Kwidzyn |
30:31 | / 18-16 / |
KOLEJKA 8 | sobota, 05 lutego 2011 r. |
16:30 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
Sambor Tczew |
46:29 | / 23-14 / |
14:00 |
|
AZS AWFiS Gdañsk |
- |
Conrad I Gdañsk |
0:10 | / v : o / |
10:00 |
|
Bellator Ryjewo |
- |
Vistal £±czpol Gdynia |
36:33 | / 17-15 / |
KOLEJKA 7 | sobota, 15 stycznia 2011 r. |
18:30 |
|
Vistal £±czpol Gdynia |
- |
MTS I Kwidzyn |
28:34 | / 13-13 / |
17:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
AZS AWFiS Gdañsk |
10:0 | / v:o / |
17:00 |
|
Conrad I Gdañsk |
- |
Bellator Ryjewo |
33:33 | / 14 - 19 / |
KOLEJKA 6 | sobota, 08 stycznia 2011 r. |
17:30 |
|
Vistal £±czpol Gdynia |
- |
Conrad I Gdañsk |
29:25 | / 14 - 14 / |
17:00 |
|
Bellator Ryjewo |
- |
Sambor Tczew |
35:29 | / 13 - 13 / |
16:30 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
AZS AWFiS Gdañsk |
33:19 | /14 - 7 / |
KOLEJKA 5 | sobota, 06 listopada 2010 r. |
13:00 |
|
Vistal £±czpol Gdynia |
- |
Sambor Tczew |
35:26 | / 15 - 16 / |
11:00 |
|
Conrad I Gdañsk |
- |
MTS I Kwidzyn |
32:29 | / 15 - 16 / |
10:00 |
|
Bellator Ryjewo |
- |
AZS AWFiS Gdañsk |
36:21 | / 17 - 9 / |
KOLEJKA 4 | sobota, 30 pa¼dziernika 2010 r. |
17:30 |
|
AZS AWFiS Gdañsk |
- |
Vistal £±czpol Gdynia |
26:37 | /14-19 / |
17:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Conrad I Gdañsk |
24:34 | /16-18 / |
16:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
Bellator Ryjewo |
36:31 | / 19-15 / |
KOLEJKA 3 | sobota, 23 pa¼dziernika 2010 r. |
17:00 |
|
Conrad I Gdañsk |
- |
AZS AWFiS Gdañsk |
31:17 | / 20- 8 / |
13:00 |
|
Vistal £±czpol Gdynia |
- |
Bellator Ryjewo |
28:29 | / 16 - 11 / |
10:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
MTS I Kwidzyn |
29:46 | / 15-26/ |
KOLEJKA 2 | sobota, 16 pa¼dziernika 2010 r. |
14:30 |
|
AZS AWFiS Gdañsk |
- |
Sambor Tczew |
28:32 | / 12-14 / |
11:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
Vistal £±czpol Gdynia |
41:35 | / 21-16 / |
10:00 |
|
Bellator Ryjewo |
- |
Conrad I Gdañsk |
27:29 | / 10-18 / |
KOLEJKA 1 | sobota, 02 pa¼dziernika 2010 r. |
16:00 |
|
AZS AWFiS Gdañsk |
- |
MTS I Kwidzyn |
21:31 | / 9 - 17 / |
12:00 |
|
Conrad I Gdañsk |
- |
Vistal £±czpol Gdynia |
27:26 | / 15-14 / |
12:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Bellator Ryjewo |
24:42 | / 9 - 22 / |
|