KOLEJKA 18 | niedziela, 13 stycznia 2013 r. |
16:00 |
|
SPR Pomezania Malbork |
- |
UKS Conrad Gdañsk |
26:46 | / 14 - 24 / |
15:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
MTS Kwidzyn |
28:28 | / 13 - 15 / |
12:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
NLO SMS ZPRP II Gdañsk |
15:38 | / 7 - 18 / |
| czwartek, 10 stycznia 2013 r. |
17:15 |
|
NLO SMS ZPRP I Gdañsk |
- |
UKS Sokó³ Gdañsk |
35:29 | / 14 - 16 / |
KOLEJKA 17 | ¶roda, 09 stycznia 2013 r. |
18:30 |
|
UKS Sokó³ Gdañsk |
- |
MKS Sambor Tczew |
36:25 | / 16 - 14 / |
18:15 |
|
UKS Conrad Gdañsk |
- |
NLO SMS ZPRP I Gdañsk |
28:50 | / 12 - 21 / |
17:15 |
|
NLO SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
SPR Pomezania Malbork |
43:18 | / 19 - 12 / |
17:00 |
|
SPR KAR-DO Spójnia Gdynia |
- |
KS Tytani Wejherowo |
48:28 | / 23 - 14 / |
KOLEJKA 16 | pi±tek, 11 stycznia 2013 r. |
19:00 |
|
SPR Pomezania Malbork |
- |
SPR KAR-DO Spójnia Gdynia |
10:0 | / v - o / |
| niedziela, 06 stycznia 2013 r. |
15:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
UKS Conrad Gdañsk |
37:35 | / 18 - 17 / |
15:00 |
|
MTS Kwidzyn |
- |
UKS Sokó³ Gdañsk |
32:24 | / 17 - 18 / |
11:00 |
|
NLO SMS ZPRP I Gdañsk |
- |
NLO SMS ZPRP II Gdañsk |
32:25 | / 17 - 14 / |
KOLEJKA 15 | ¶roda, 30 stycznia 2013 r. |
17:00 |
|
SPR KAR-DO Spójnia Gdynia |
- |
NLO SMS ZPRP I Gdañsk |
29:19 | / 11 - 10 / |
| czwartek, 03 stycznia 2013 r. |
18:30 |
|
UKS Conrad Gdañsk |
- |
MTS Kwidzyn |
28:36 | / 10 - 18 / |
| pi±tek, 21 grudnia 2012 r. |
16:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
SPR Pomezania Malbork |
36:34 | / 16 - 18 / |
| wtorek, 11 grudnia 2012 r. |
17:15 |
|
NLO SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
MKS Sambor Tczew |
37:30 | / 20 - 18 / |
KOLEJKA 14 | ¶roda, 19 grudnia 2012 r. |
18:15 |
|
UKS Sokó³ Gdañsk |
- |
UKS Conrad Gdañsk |
36:20 | / 12 - 11 / |
17:15 |
|
NLO SMS ZPRP I Gdañsk |
- |
KS Tytani Wejherowo |
48:24 | / 22 - 10 / |
17:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
SPR KAR-DO Spójnia Gdynia |
30:41 | / 14 - 19 / |
| sobota, 08 grudnia 2012 r. |
16:00 |
|
MTS Kwidzyn |
- |
NLO SMS ZPRP II Gdañsk |
26:29 | /14 - 14 / |
KOLEJKA 13 | niedziela, 16 grudnia 2012 r. |
17:00 |
|
SPR KAR-DO Spójnia Gdynia |
- |
MTS Kwidzyn |
20:28 | / 9 - 13 / |
16:00 |
|
SPR Pomezania Malbork |
- |
NLO SMS ZPRP I Gdañsk |
25:50 | / 15 - 23 / |
12:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
MKS Sambor Tczew |
30:43 | / 16 - 21 / |
11:00 |
|
NLO SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
UKS Sokó³ Gdañsk |
30:29 | / 12 - 12 / |
KOLEJKA 12 | czwartek, 13 grudnia 2012 r. |
18:00 |
|
UKS Sokó³ Gdañsk |
- |
SPR KAR-DO Spójnia Gdynia |
19:33 | / 9 - 15 / |
17:00 |
|
MTS Kwidzyn |
- |
KS Tytani Wejherowo |
48:24 | / 24 - 10 / |
| ¶roda, 12 grudnia 2012 r. |
18:15 |
|
UKS Conrad Gdañsk |
- |
NLO SMS ZPRP II Gdañsk |
27:36 | / 14 - 19 / |
17:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
SPR Pomezania Malbork |
47:20 | / 23 - 8 / |
KOLEJKA 11 | ¶roda, 05 grudnia 2012 r. |
17:15 |
|
NLO SMS ZPRP I Gdañsk |
- |
MKS Sambor Tczew |
55:31 | / 20 - 14 / |
17:00 |
|
SPR KAR-DO Spójnia Gdynia |
- |
UKS Conrad Gdañsk |
39:21 | / 23 - 10 / |
16:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
UKS Sokó³ Gdañsk |
27:50 | / 13 - 26 / |
| pi±tek, 30 listopada 2012 r. |
19:30 |
|
SPR Pomezania Malbork |
- |
MTS Kwidzyn |
15:39 | / 7 - 21 / |
KOLEJKA 10 | niedziela, 09 grudnia 2012 r. |
11:00 |
|
UKS Sokó³ Gdañsk |
- |
SPR Pomezania Malbork |
41:14 | / 20 - 4 / |
| niedziela, 02 grudnia 2012 r. |
10:00 |
|
MTS Kwidzyn |
- |
NLO SMS ZPRP I Gdañsk |
30:47 | / 13 - 26 / |
| sobota, 01 grudnia 2012 r. |
13:15 |
|
NLO SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
SPR KAR-DO Spójnia Gdynia |
20:21 | / 12 - 11 / |
| ¶roda, 28 listopada 2012 r. |
17:30 |
|
UKS Conrad Gdañsk |
- |
KS Tytani Wejherowo |
38:30 | / 18 - 14 / |
KOLEJKA 9 | niedziela, 18 listopada 2012 r. |
15:00 |
|
UKS Sokó³ Gdañsk |
- |
NLO SMS ZPRP I Gdañsk |
25:37 | / 12 - 18 / |
12:30 |
|
MTS Kwidzyn |
- |
MKS Sambor Tczew |
33:29 | / 13 - 18 / |
11:00 |
|
NLO SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
KS Tytani Wejherowo |
35:19 | / 16 - 10 / |
10:00 |
|
UKS Conrad Gdañsk |
- |
SPR Pomezania Malbork |
34:20 | / 13 - 9 / |
KOLEJKA 8 | ¶roda, 21 listopada 2012 r. |
16:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
SPR KAR-DO Spójnia Gdynia |
19:39 | / 9 - 19 / |
| niedziela, 11 listopada 2012 r. |
16:00 |
|
SPR Pomezania Malbork |
- |
NLO SMS ZPRP II Gdañsk |
16:52 | / 7 - 22 / |
15:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
UKS Sokó³ Gdañsk |
31:29 | / 19 - 14 / |
11:00 |
|
NLO SMS ZPRP I Gdañsk |
- |
UKS Conrad Gdañsk |
49:32 | / 22 - 18 / |
KOLEJKA 7 | niedziela, 28 pa¼dziernika 2012 r. |
15:00 |
|
UKS Sokó³ Gdañsk |
- |
MTS Kwidzyn |
28:15 | / 14 - 5 / |
11:00 |
|
SPR KAR-DO Spójnia Gdynia |
- |
SPR Pomezania Malbork |
42:12 | / 18 - 8 / |
11:00 |
|
NLO SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
NLO SMS ZPRP I Gdañsk |
27:23 | / 11 - 13 / |
10:00 |
|
UKS Conrad Gdañsk |
- |
MKS Sambor Tczew |
38:25 | / 18 - 11 / |
KOLEJKA 6 | ¶roda, 24 pa¼dziernika 2012 r. |
17:15 |
|
NLO SMS ZPRP I Gdañsk |
- |
SPR KAR-DO Spójnia Gdynia |
40:26 | / 18 - 13 / |
| niedziela, 21 pa¼dziernika 2012 r. |
15:00 |
|
SPR Pomezania Malbork |
- |
KS Tytani Wejherowo |
32:33 | / 14 - 20 / |
13:00 |
|
MTS Kwidzyn |
- |
UKS Conrad Gdañsk |
33:34 | / 15 - 19 / |
11:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
NLO SMS ZPRP II Gdañsk |
33:37 | / 15 - 17 / |
KOLEJKA 5 | ¶roda, 17 pa¼dziernika 2012 r. |
17:00 |
|
SPR KAR-DO Spójnia Gdynia |
- |
MKS Sambor Tczew |
35:27 | / 17 - 17 / |
| niedziela, 14 pa¼dziernika 2012 r. |
14:30 |
|
UKS Conrad Gdañsk |
- |
UKS Sokó³ Gdañsk |
25:29 | / 12 - 11 / |
12:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
NLO SMS ZPRP I Gdañsk |
19:45 | / 9 - 24 / |
11:00 |
|
NLO SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
MTS Kwidzyn |
33:25 | / 18 - 9 / |
KOLEJKA 4 | ¶roda, 10 pa¼dziernika 2012 r. |
18:00 |
|
UKS Sokó³ Gdañsk |
- |
NLO SMS ZPRP II Gdañsk |
36:32 | / 13 - 15 / |
17:15 |
|
NLO SMS ZPRP I Gdañsk |
- |
SPR Pomezania Malbork |
65:11 | / 33 - 4 / |
17:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
KS Tytani Wejherowo |
34:24 | / 21 - 11 / |
16:00 |
|
MTS Kwidzyn |
- |
SPR KAR-DO Spójnia Gdynia |
23:25 | / 13 - 14 / |
KOLEJKA 3 | niedziela, 07 pa¼dziernika 2012 r. |
15:00 |
|
SPR Pomezania Malbork |
- |
MKS Sambor Tczew |
24:45 | / 13-25 / |
12:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
MTS Kwidzyn |
20:39 | / 10-20 / |
11:30 |
|
SPR KAR-DO Spójnia Gdynia |
- |
UKS Sokó³ Gdañsk |
25:25 | / 16-14 / |
11:00 |
|
NLO SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
UKS Conrad Gdañsk |
36:22 | / 19 - 11 / |
KOLEJKA 2 | niedziela, 30 wrze¶nia 2012 r. |
14:00 |
|
UKS Sokó³ Gdañsk |
- |
KS Tytani Wejherowo |
42:20 | / 21-12 / |
11:00 |
|
MTS Kwidzyn |
- |
SPR Pomezania Malbork |
48:16 | / 21 - 7 / |
10:00 |
|
UKS Conrad Gdañsk |
- |
SPR KAR-DO Spójnia Gdynia |
17:40 | / 7-19 / |
| sobota, 29 wrze¶nia 2012 r. |
11:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
NLO SMS ZPRP I Gdañsk |
21:34 | / 14-17 / |
KOLEJKA 1 | niedziela, 23 wrze¶nia 2012 r. |
15:00 |
|
SPR Pomezania Malbork |
- |
UKS Sokó³ Gdañsk |
17:42 | / 9 - 20 / |
12:00 |
|
KS Tytani Wejherowo |
- |
UKS Conrad Gdañsk |
27:38 | / 10-19 / |
11:00 |
|
NLO SMS ZPRP I Gdañsk |
- |
MTS Kwidzyn |
32:20 | /16 - 8 / |
10:00 |
|
SPR KAR-DO Spójnia Gdynia |
- |
NLO SMS ZPRP II Gdañsk |
30:22 | / 14-11 / |