KOLEJKA 10 | sobota, 18 kwietnia 2015 r. |
16:00 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
KS Meble Wójcik II Elbl±g |
33:33 | /15-16/ |
15:00 |
|
KS Szczypiorniak II Olsztyn |
- |
GUKS Bellator Ryjewo |
32:34 | /14-15/ |
12:00 |
|
UKS Jedynka Mor±g |
- |
UKS Olimp Bolszewo |
29:44 | /11-21/ |
KOLEJKA 9 | niedziela, 12 kwietnia 2015 r. |
11:00 |
|
GUKS Bellator Ryjewo |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
28:27 | /14-16/ |
| sobota, 11 kwietnia 2015 r. |
16:00 |
|
KS Meble Wójcik II Elbl±g |
- |
UKS Jedynka Mor±g |
47:22 | /22-15/ |
15:00 |
|
KS Szczypiorniak II Olsztyn |
- |
UKS Olimp Bolszewo |
41:27 | /17-13/ |
KOLEJKA 8 | sobota, 28 marca 2015 r. |
11:00 |
|
UKS Jedynka Mor±g |
- |
GUKS Bellator Ryjewo |
26:37 | /14-17/ |
11:00 |
|
UKS Olimp Bolszewo |
- |
KS Meble Wójcik II Elbl±g |
29:36 | /14-15/ |
| sobota, 21 marca 2015 r. |
15:00 |
|
KS Szczypiorniak II Olsztyn |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
34:29 | /16-11/ |
KOLEJKA 7 | niedziela, 22 marca 2015 r. |
11:00 |
|
GUKS Bellator Ryjewo |
- |
UKS Olimp Bolszewo |
35:28 | /21-12/ |
| sobota, 14 marca 2015 r. |
16:00 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
UKS Jedynka Mor±g |
38:18 | /15-7/ |
12:00 |
|
KS Meble Wójcik II Elbl±g |
- |
KS Szczypiorniak II Olsztyn |
31:27 | / 16 - 12 / |
KOLEJKA 6 | niedziela, 08 marca 2015 r. |
11:00 |
|
UKS Olimp Bolszewo |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
18:26 | / 10 - 10 / |
| sobota, 07 marca 2015 r. |
15:00 |
|
KS Meble Wójcik II Elbl±g |
- |
GUKS Bellator Ryjewo |
28:26 | / 14 - 11 / |
| czwartek, 05 marca 2015 r. |
20:00 |
|
KS Szczypiorniak II Olsztyn |
- |
UKS Jedynka Mor±g |
29:24 | / 13-12 / |
KOLEJKA 5 | wtorek, 18 listopada 2014 r. |
18:00 |
|
UKS Olimp Bolszewo |
- |
UKS Jedynka Mor±g |
33:32 | /15-20/ |
| sobota, 15 listopada 2014 r. |
17:00 |
|
GUKS Bellator Ryjewo |
- |
KS Szczypiorniak II Olsztyn |
33:29 | /17-13/ |
16:00 |
|
KS Meble Wójcik II Elbl±g |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
38:28 | /14 - 9 / |
KOLEJKA 4 | sobota, 08 listopada 2014 r. |
16:00 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
GUKS Bellator Ryjewo |
34:26 | /14-11/ |
11:00 |
|
UKS Jedynka Mor±g |
- |
KS Meble Wójcik II Elbl±g |
20:34 | /11-14 / |
| wtorek, 04 listopada 2014 r. |
18:30 |
|
UKS Olimp Bolszewo |
- |
KS Szczypiorniak II Olsztyn |
37:32 | / 17 - 17 / |
KOLEJKA 3 | ¶roda, 29 pa¼dziernika 2014 r. |
17:30 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
KS Szczypiorniak II Olsztyn |
24:32 | /11-15/ |
| niedziela, 26 pa¼dziernika 2014 r. |
13:00 |
|
GUKS Bellator Ryjewo |
- |
UKS Jedynka Mor±g |
38:27 | /15-13/ |
| sobota, 25 pa¼dziernika 2014 r. |
17:00 |
|
KS Meble Wójcik II Elbl±g |
- |
UKS Olimp Bolszewo |
44:28 | / 25 - 11 / |
KOLEJKA 2 | wtorek, 21 pa¼dziernika 2014 r. |
18:30 |
|
UKS Olimp Bolszewo |
- |
GUKS Bellator Ryjewo |
35:39 | / 20 - 16 / |
| niedziela, 19 pa¼dziernika 2014 r. |
15:00 |
|
UKS Jedynka Mor±g |
- |
MLKS Borowiak Czersk |
24:28 | / 11 - 15 / |
| sobota, 18 pa¼dziernika 2014 r. |
18:00 |
|
KS Szczypiorniak II Olsztyn |
- |
KS Meble Wójcik II Elbl±g |
25:31 | / 14 - 14 / |
KOLEJKA 1 | niedziela, 12 pa¼dziernika 2014 r. |
15:00 |
|
UKS Jedynka Mor±g |
- |
KS Szczypiorniak II Olsztyn |
28:30 | / 15 - 11 / |
13:00 |
|
GUKS Bellator Ryjewo |
- |
KS Meble Wójcik II Elbl±g |
29:39 | / 10 - 19 / |
| sobota, 11 pa¼dziernika 2014 r. |
17:30 |
|
MLKS Borowiak Czersk |
- |
UKS Olimp Bolszewo |
43:32 | / 21 - 18 / |