KOLEJKA 18 | niedziela, 06 marca 2016 r. |
11:00 |
|
Conrad Gdañsk |
- |
Tytani Wejherowo |
30:30 | / 13 - 16 / |
10:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
MTS I Kwidzyn |
31:40 | / 16 - 19 / |
| sobota, 05 marca 2016 r. |
10:30 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
UKS Nowa Karczma |
32:22 | / 16 - 10 / |
10:00 |
|
Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
Wybrze¿e I Gdañsk |
30:42 | / 17 - 24 / |
KOLEJKA 17 | czwartek, 11 lutego 2016 r. |
18:45 |
|
Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
MTS II Kwidzyn |
23:37 | / 13 - 20 / |
| ¶roda, 10 lutego 2016 r. |
18:15 |
|
Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
Sokó³ Ko¶cierzyna |
31:28 | / 20 - 13 / |
18:15 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
Conrad Gdañsk |
49:20 | / 25 - 8 / |
15:00 |
|
UKS Nowa Karczma |
- |
Sambor Tczew |
43:37 | / 23 - 18 / |
KOLEJKA 16 | sobota, 06 lutego 2016 r. |
12:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Wybrze¿e I Gdañsk |
31:35 | / 13 - 18 / |
10:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
Wybrze¿e II Gdañsk |
32:29 | / 21 - 16 / |
| wtorek, 02 lutego 2016 r. |
19:15 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
MTS I Kwidzyn |
19:38 | /12-22/ |
| poniedzia³ek, 01 lutego 2016 r. |
17:15 |
|
Conrad Gdañsk |
- |
UKS Nowa Karczma |
32:40 | / 14 - 21 / |
KOLEJKA 15 | sobota, 30 stycznia 2016 r. |
12:00 |
|
UKS Nowa Karczma |
- |
Tytani Wejherowo |
33:26 | / 14 - 11 / |
11:30 |
|
Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
Sambor Tczew |
52:36 | / 25 - 15 / |
10:00 |
|
Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
MTS II Kwidzyn |
23:28 | / 10 - 16 / |
09:30 |
|
Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
Conrad Gdañsk |
51:27 | / 24 - 14/ |
KOLEJKA 14 | czwartek, 28 stycznia 2016 r. |
18:45 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
UKS Nowa Karczma |
36:18 | / 18 - 9 / |
| sobota, 23 stycznia 2016 r. |
10:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Sokó³ Ko¶cierzyna |
26:26 | / 12 - 13 / |
| czwartek, 21 stycznia 2016 r. |
19:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Wybrze¿e I Gdañsk |
27:34 | / 9 - 16/ |
16:15 |
|
Conrad Gdañsk |
- |
Wybrze¿e II Gdañsk |
26:48 | / 9- 25 / |
KOLEJKA 13 | sobota, 16 stycznia 2016 r. |
15:00 |
|
Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
Tytani Wejherowo |
44:21 | /18-11/ |
13:30 |
|
Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
Conrad Gdañsk |
31:32 | /14-15/ |
13:00 |
|
Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
MTS I Kwidzyn |
28:35 | /12-15/ |
09:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
Sambor Tczew |
37:30 | /18-16/ |
KOLEJKA 12 | niedziela, 10 stycznia 2016 r. |
15:00 |
|
Conrad Gdañsk |
- |
MTS II Kwidzyn |
29:43 | / 7-22 / |
| sobota, 09 stycznia 2016 r. |
10:00 |
|
UKS Nowa Karczma |
- |
Wybrze¿e I Gdañsk |
25:30 | /12-16/ |
09:30 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
Wybrze¿e II Gdañsk |
25:22 | /12-10/ |
| czwartek, 07 stycznia 2016 r. |
17:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Sokó³ Ko¶cierzyna |
25:30 | /13-13/ |
KOLEJKA 11 | ¶roda, 13 stycznia 2016 r. |
17:00 |
|
Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
MTS I Kwidzyn |
16:41 | / 5 - 18 / |
| wtorek, 22 grudnia 2015 r. |
17:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Conrad Gdañsk |
34:31 | /18 - 15 / |
| sobota, 19 grudnia 2015 r. |
11:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
Tytani Wejherowo |
39:19 | / 20-10 / |
| ¶roda, 16 grudnia 2015 r. |
18:15 |
|
Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
UKS Nowa Karczma |
46:35 | /26-21/ |
KOLEJKA 10 | czwartek, 10 grudnia 2015 r. |
18:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Sambor Tczew |
30:22 | /16-11/ |
16:45 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
MTS II Kwidzyn |
40:30 | /18-13/ |
| ¶roda, 09 grudnia 2015 r. |
18:15 |
|
Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
Wybrze¿e II Gdañsk |
34:31 | /19-15/ |
| wtorek, 08 grudnia 2015 r. |
16:00 |
|
UKS Nowa Karczma |
- |
Sokó³ Ko¶cierzyna |
21:37 | /14-16/ |
KOLEJKA 9 | sobota, 05 grudnia 2015 r. |
17:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Conrad Gdañsk |
24:33 | /14-11/ |
13:00 |
|
Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
Sokó³ Ko¶cierzyna |
38:24 | /19-11/ |
10:00 |
|
UKS Nowa Karczma |
- |
MTS II Kwidzyn |
23:34 | /13-11/ |
09:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
Sambor Tczew |
57:24 | /27-11/ |
KOLEJKA 8 | poniedzia³ek, 14 grudnia 2015 r. |
17:10 |
|
Conrad Gdañsk |
- |
MTS I Kwidzyn |
17:50 | / 8-25 / |
| sobota, 28 listopada 2015 r. |
11:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
UKS Nowa Karczma |
25:11 | / 14 - 3 / |
10:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
Wybrze¿e I Gdañsk |
32:25 | /16- 8 / |
10:00 |
|
Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
Wybrze¿e II Gdañsk |
22:33 | /10-15/ |
KOLEJKA 7 | ¶roda, 25 listopada 2015 r. |
18:15 |
|
Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
MTS II Kwidzyn |
40:26 | /18 - 12 / |
| sobota, 21 listopada 2015 r. |
12:00 |
|
Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
Sambor Tczew |
25:25 | /11-15/ |
11:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
Tytani Wejherowo |
45:11 | /22- 5 / |
| czwartek, 19 listopada 2015 r. |
16:00 |
|
UKS Nowa Karczma |
- |
Conrad Gdañsk |
32:29 | /19-14/ |
KOLEJKA 6 | sobota, 07 listopada 2015 r. |
11:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Wybrze¿e II Gdañsk |
23:37 | /14-17/ |
10:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
Sokó³ Ko¶cierzyna |
39:24 | /22-11/ |
| czwartek, 05 listopada 2015 r. |
18:30 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
UKS Nowa Karczma |
29:32 | /13-15/ |
| ¶roda, 04 listopada 2015 r. |
17:30 |
|
Conrad Gdañsk |
- |
Wybrze¿e I Gdañsk |
28:51 | /13-22/ |
KOLEJKA 5 | sobota, 24 pa¼dziernika 2015 r. |
13:00 |
|
Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
Conrad Gdañsk |
35:20 | //21-11/ |
11:00 |
|
Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
Tytani Wejherowo |
44:22 | /21- 7 / |
10:00 |
|
UKS Nowa Karczma |
- |
MTS I Kwidzyn |
22:34 | /10-16/ |
10:00 |
|
Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
Sambor Tczew |
32:21 | /19-13/ |
KOLEJKA 4 | sobota, 17 pa¼dziernika 2015 r. |
17:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Wybrze¿e II Gdañsk |
18:31 | /10-18/ |
11:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
MTS II Kwidzyn |
27:41 | /12-21/ |
11:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
Wybrze¿e I Gdañsk |
35:31 | /14-17/ |
| ¶roda, 14 pa¼dziernika 2015 r. |
16:00 |
|
Conrad Gdañsk |
- |
Sokó³ Ko¶cierzyna |
27:23 | /12-12 / |
KOLEJKA 3 | sobota, 10 pa¼dziernika 2015 r. |
17:00 |
|
Wybrze¿e I Gdañsk |
- |
UKS Nowa Karczma |
27:22 | /10-14/ |
15:00 |
|
Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
MTS I Kwidzyn |
20:30 | 9-14/ |
10:00 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
Conrad Gdañsk |
42:25 | /18-12/ |
10:00 |
|
Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
Tytani Wejherowo |
46:20 | /24- 8 / |
KOLEJKA 2 | sobota, 03 pa¼dziernika 2015 r. |
17:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
MTS II Kwidzyn |
23:46 | /13-26/ |
11:30 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
Sokó³ Ko¶cierzyna |
36:25 | /18-12/ |
11:00 |
|
Conrad Gdañsk |
- |
Sambor Tczew |
22:27 | /10-15 / |
11:00 |
|
UKS Nowa Karczma |
- |
Wybrze¿e II Gdañsk |
23:33 | /13-14/ |
KOLEJKA 1 | ¶roda, 07 pa¼dziernika 2015 r. |
18:15 |
|
Wybrze¿e II Gdañsk |
- |
Wybrze¿e I Gdañsk |
34:29 | /14-14/ |
| sobota, 26 wrze¶nia 2015 r. |
11:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Tytani Wejherowo |
38:30 | /18-16/ |
10:00 |
|
Sokó³ Ko¶cierzyna |
- |
UKS Nowa Karczma |
15:19 | / 7-12/ |
| pi±tek, 25 wrze¶nia 2015 r. |
17:30 |
|
MTS II Kwidzyn |
- |
MTS I Kwidzyn |
23:34 | /11-16/ |