KOLEJKA 22 | sobota, 06 maja 2017 r. |
18:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
35:30 | / 14 - 16 / |
18:00 |
|
Orkan Ostróda |
- |
AZS UMK Toruñ |
40:27 | / 19 - 13 / |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
34:23 | / 13 - 11 / |
16:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Energetyk Gryfino |
30:38 | / 12 - 17 / |
14:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
35:32 | / 19 - 9 / |
13:00 |
|
SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
MKS Grudzi±dz |
50:37 | / 27 - 15 / |
KOLEJKA 21 | sobota, 29 kwietnia 2017 r. |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
Gwardia Koszalin |
27:28 | / 13 - 15 / |
18:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
Sambor Tczew |
35:16 | / 14 - 9 / |
17:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Tytani Wejherowo |
35:32 | / 14 - 13 / |
17:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
Cartusia Kartuzy |
35:29 | / 21 - 13 / |
| ¶roda, 26 kwietnia 2017 r. |
18:30 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
SMS ZPRP II Gdañsk |
26:38 | / 14 - 20 / |
18:30 |
|
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
- |
Orkan Ostróda |
37:38 | / 21 - 19 / |
KOLEJKA 20 | sobota, 22 kwietnia 2017 r. |
18:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
MKS Grudzi±dz |
28:32 | / 14 - 18 / |
18:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
27:24 | / 14 - 13 / |
16:00 |
|
Orkan Ostróda |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
37:30 | / 18 - 14 / |
13:00 |
|
SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
Energetyk Gryfino |
29:26 | / 15 - 16 / |
| sobota, 18 lutego 2017 r. |
19:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
19:24 | / 10 - 11 / |
18:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Gwardia Koszalin |
22:36 | / 8 - 17 / |
KOLEJKA 19 | niedziela, 09 kwietnia 2017 r. |
14:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
SMS ZPRP II Gdañsk |
23:25 | / 11 - 11 / |
13:00 |
|
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
- |
Sambor Tczew |
29:36 | / 14 - 20 / |
| sobota, 08 kwietnia 2017 r. |
18:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
Tytani Wejherowo |
35:29 | / 18 - 14 / |
17:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
Orkan Ostróda |
33:31 | / 15 - 14 / |
17:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
AZS UMK Toruñ |
32:22 | / 12 - 10 / |
16:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
Cartusia Kartuzy |
29:26 | / 18 - 12 / |
KOLEJKA 18 | niedziela, 02 kwietnia 2017 r. |
15:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
MKS Grudzi±dz |
32:46 | / 16 - 19 / |
15:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Energetyk Gryfino |
20:35 | / 5 - 15 / |
| sobota, 01 kwietnia 2017 r. |
19:00 |
|
Orkan Ostróda |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
38:29 | / 19 - 15 / |
17:00 |
|
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
38:33 | / 15 - 17 / |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Gwardia Koszalin |
19:21 | / 12 - 10 / |
14:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
SMS ZPRP II Gdañsk |
36:36 | / 17 - 16 / |
KOLEJKA 17 | niedziela, 26 marca 2017 r. |
13:00 |
|
SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
Cartusia Kartuzy |
32:26 | / 17 - 15 / |
| sobota, 25 marca 2017 r. |
18:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Sambor Tczew |
29:24 | / 12 - 9 / |
18:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
AZS UMK Toruñ |
32:24 | / 15 - 10 / |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
Orkan Ostróda |
27:32 | / 12 - 12 / |
17:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
42:29 | / 20 - 12 / |
17:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Tytani Wejherowo |
30:12 | / 18 - 3 / |
KOLEJKA 16 | sobota, 18 marca 2017 r. |
20:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
SMS ZPRP II Gdañsk |
27:32 | / 9 - 17 / |
18:00 |
|
Orkan Ostróda |
- |
Gwardia Koszalin |
28:26 | / 13 - 17 / |
17:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
MKS Grudzi±dz |
28:40 | / 14 - 17 / |
16:30 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
Energetyk Gryfino |
18:27 | / 10 - 14 / |
16:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Cartusia Kartuzy |
25:26 | / 12 - 13 / |
12:00 |
|
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
26:33 | / 12 - 17 / |
KOLEJKA 15 | niedziela, 12 marca 2017 r. |
15:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
AZS UMK Toruñ |
44:20 | / 23 - 8 / |
13:00 |
|
SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
Orkan Ostróda |
42:34 | / 17 - 18 / |
| sobota, 11 marca 2017 r. |
18:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
Sambor Tczew |
33:25 | / 19 - 11 / |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
41:27 | / 20 - 11 / |
15:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
26:25 | / 14 - 12 / |
15:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Tytani Wejherowo |
15:17 | / 7 - 8 / |
KOLEJKA 14 | ¶roda, 29 marca 2017 r. |
19:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
34:24 | / 16 - 12 / |
| niedziela, 05 marca 2017 r. |
18:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
SMS ZPRP II Gdañsk |
27:38 | / 13 - 19 / |
15:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Tytani Wejherowo |
25:28 | / 14 - 15 / |
| sobota, 04 marca 2017 r. |
18:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Energetyk Gryfino |
23:32 | / 9 - 16 / |
18:00 |
|
Orkan Ostróda |
- |
Cartusia Kartuzy |
30:25 | / 12 - 10 / |
18:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
34:26 | / 18 - 10 / |
KOLEJKA 13 | niedziela, 26 lutego 2017 r. |
15:00 |
|
SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
34:29 | / 18 - 12 / |
| sobota, 25 lutego 2017 r. |
19:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Orkan Ostróda |
22:39 | / 10 - 16 / |
18:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
Sambor Tczew |
26:30 | / 12 - 13 / |
18:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
27:20 | / 15 - 9 / |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
MKS Grudzi±dz |
31:37 | / 15 - 18 / |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
AZS UMK Toruñ |
32:24 | / 16 - 9 / |
KOLEJKA 12 | sobota, 18 lutego 2017 r. |
19:30 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
Tytani Wejherowo |
26:20 | / 13 - 11 / |
| sobota, 11 lutego 2017 r. |
18:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
Energetyk Gryfino |
30:27 | / 14 - 10 / |
17:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
Gwardia Koszalin |
30:26 | / 14 - 14 / |
16:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Orkan Ostróda |
27:36 | / 11 - 20 / |
13:30 |
|
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
- |
Cartusia Kartuzy |
24:26 | / 14 - 15 / |
11:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
SMS ZPRP II Gdañsk |
27:38 | / 11 - 17 / |
KOLEJKA 11 | niedziela, 18 grudnia 2016 r. |
11:00 |
|
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
- |
Tytani Wejherowo |
24:23 | / 12 - 12 / |
| sobota, 17 grudnia 2016 r. |
18:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
Orkan Ostróda |
30:29 | / 15 - 15 / |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
Sambor Tczew |
41:34 | / 22 - 14 / |
17:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Cartusia Kartuzy |
19:22 | / 12 - 15 / |
16:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
SMS ZPRP II Gdañsk |
42:27 | / 23 - 14 / |
| sobota, 05 listopada 2016 r. |
16:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
Gwardia Koszalin |
25:29 | / 11 - 14 / |
KOLEJKA 10 | niedziela, 11 grudnia 2016 r. |
13:00 |
|
SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
38:28 | / 27 - 11 / |
| sobota, 10 grudnia 2016 r. |
18:00 |
|
Orkan Ostróda |
- |
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
45:22 | / 15 - 11 / |
18:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
32:25 | / 15 - 13 / |
18:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Energetyk Gryfino |
35:30 | / 19 - 15 / |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
MKS Grudzi±dz |
24:33 | / 10 - 19 / |
16:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
AZS UMK Toruñ |
41:28 | / 19 - 13 / |
KOLEJKA 9 | sobota, 03 grudnia 2016 r. |
18:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Sambor Tczew |
29:22 | / 16 - 9 / |
18:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
Cartusia Kartuzy |
26:37 | / 9 - 19 / |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
SMS ZPRP II Gdañsk |
32:31 | / 18 - 16 / |
17:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
Tytani Wejherowo |
35:27 | / 20 - 17 / |
17:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Orkan Ostróda |
24:37 | / 8 - 17 / |
16:00 |
|
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
- |
AZS UMK Toruñ |
23:25 | / 11 - 12 / |
KOLEJKA 8 | niedziela, 27 listopada 2016 r. |
13:00 |
|
SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
Gwardia Koszalin |
37:37 | / 17 - 21 / |
| sobota, 26 listopada 2016 r. |
20:30 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
32:34 | / 17 - 16 / |
19:30 |
|
Orkan Ostróda |
- |
MKS Grudzi±dz |
34:34 | / 19 - 18 / |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Energetyk Gryfino |
21:32 | / 9 - 17 / |
16:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
38:23 | / 22 - 12 / |
| czwartek, 24 listopada 2016 r. |
18:30 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
27:40 | / 12 - 17 / |
KOLEJKA 7 | niedziela, 20 listopada 2016 r. |
13:00 |
|
SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
Sambor Tczew |
35:25 | / 16 - 9 / |
| sobota, 19 listopada 2016 r. |
18:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Cartusia Kartuzy |
22:21 | / 10 - 10 / |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
Tytani Wejherowo |
29:26 | / 17 - 17 / |
17:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
AZS UMK Toruñ |
36:29 | / 20 - 14 / |
17:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
27:23 | / 13 - 13 / |
10:30 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
Orkan Ostróda |
30:32 | / 17 - 17 / |
KOLEJKA 6 | niedziela, 13 listopada 2016 r. |
13:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
28:35 | / 16 - 17 / |
| sobota, 12 listopada 2016 r. |
18:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Gwardia Koszalin |
19:25 | / 11 - 9 / |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
SMS ZPRP II Gdañsk |
28:26 | / 15 - 17 / |
16:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
31:28 | / 17 - 12 / |
| sobota, 05 listopada 2016 r. |
18:00 |
|
Orkan Ostróda |
- |
Energetyk Gryfino |
39:35 | / 16 - 18 / |
13:00 |
|
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
- |
MKS Grudzi±dz |
23:33 | / 11 - 18 / |
KOLEJKA 5 | |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Sambor Tczew |
26:21 | / 15 - 12 / |
| niedziela, 23 pa¼dziernika 2016 r. |
13:00 |
|
SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
Tytani Wejherowo |
37:34 | / 19 - 12 / |
| sobota, 22 pa¼dziernika 2016 r. |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
AZS UMK Toruñ |
35:16 | / 14 - 6 / |
18:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Orkan Ostróda |
30:31 | / 16 - 16 / |
18:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
28:31 | / 13 - 17 / |
17:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
44:24 | / 18 - 11 / |
KOLEJKA 4 | sobota, 15 pa¼dziernika 2016 r. |
18:00 |
|
Orkan Ostróda |
- |
SMS ZPRP II Gdañsk |
39:26 | / 18 - 11 / |
17:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
28:30 | / 12 - 12 / |
16:45 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
Gwardia Koszalin |
22:28 | / 11 - 15 / |
16:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
MKS Grudzi±dz |
23:40 | / 11 - 18 / |
15:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Cartusia Kartuzy |
22:36 | / 10 - 15 / |
12:00 |
|
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
- |
Energetyk Gryfino |
27:35 | / 13 - 18 / |
KOLEJKA 3 | niedziela, 09 pa¼dziernika 2016 r. |
13:00 |
|
SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
AZS UMK Toruñ |
44:22 | / 20 - 10 / |
| sobota, 08 pa¼dziernika 2016 r. |
18:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Sambor Tczew |
27:24 | / 8 - 9 / |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
39:26 | / 13 - 11 / |
18:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
38:28 | / 20 - 11 / |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Orkan Ostróda |
30:32 | / 15 - 14 / |
17:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
MKS Grudzi±dz |
26:29 | / 13 - 15 / |
KOLEJKA 2 | niedziela, 02 pa¼dziernika 2016 r. |
15:00 |
|
Orkan Ostróda |
- |
Tytani Wejherowo |
35:22 | / 16 - 11 / |
14:00 |
|
AZS UMK Toruñ |
- |
Cartusia Kartuzy |
17:29 | / 8 - 14 / |
| sobota, 01 pa¼dziernika 2016 r. |
17:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
Energetyk Gryfino |
27:22 | / 11 - 6 / |
17:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Gwardia Koszalin |
26:29 | / 13-11 / |
16:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
21:31 | / 10 - 16 / |
12:00 |
|
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
- |
SMS ZPRP II Gdañsk |
25:39 | / 11-20 / |
KOLEJKA 1 | niedziela, 25 wrze¶nia 2016 r. |
15:00 |
|
Orkan Ostróda |
- |
Sambor Tczew |
34:24 | / 11- 9 / |
13:00 |
|
SMS ZPRP II Gdañsk |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
38:18 | / 18 - 10 / |
| sobota, 24 wrze¶nia 2016 r. |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
29:26 | / 14 - 11/ |
18:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
MKS Grudzi±dz |
38:28 | / 20 - 12 / |
18:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
AZS UMK Toruñ |
34:28 | / 19-14 / |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Wybrze¿e Gdañ„sk II |
24:16 | / 7 - 7 / |