Polecamy:

Handball Polska
Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga M篹czyzn 2016/2017
 « powr鏒

Nazwa liczba
spotka
pkt bramki ZDRD PD ZWRW PW
1MKS Grudzi康z2239780:6321100812
2Orkan Ostr鏚a2237770:6321010803
3Gwardia Koszalin2235670:5481002712
4SMS ZPRP II Gda雟k2234772:6481010614
5Energetyk Gryfino2228699:608803605
6Cartusia Kartuzy2222575:550506605
7Szczypiorniak Olsztyn2220644:654407605
8Tytani Wejherowo2212563:672407209
9Sambor Tczew2211600:694317209
10AZS UKW Bydgoszcz2210584:7074071010
11AZS UMK Toru2210559:7194071010
12Wybrze瞠 Gdask II226582:7342081011


KOLEJKA 22sobota, 06 maja 2017 r.
18:00 Tytani Wejherowo - Wybrze瞠 Gdask II 35:30/ 14 - 16 /
18:00 Orkan Ostr鏚a - AZS UMK Toru 40:27/ 19 - 13 /
17:00 Cartusia Kartuzy - AZS UKW Bydgoszcz 34:23/ 13 - 11 /
16:00 Sambor Tczew - Energetyk Gryfino 30:38/ 12 - 17 /
14:00 Gwardia Koszalin - Szczypiorniak Olsztyn 35:32/ 19 - 9 /
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - MKS Grudzi康z 50:37/ 27 - 15 /
KOLEJKA 21sobota, 29 kwietnia 2017 r.
18:00 Energetyk Gryfino - Gwardia Koszalin 27:28/ 13 - 15 /
18:00 AZS UMK Toru - Sambor Tczew 35:16/ 14 - 9 /
17:00 AZS UKW Bydgoszcz - Tytani Wejherowo 35:32/ 14 - 13 /
17:00 MKS Grudzi康z - Cartusia Kartuzy 35:29/ 21 - 13 /
 鈔oda, 26 kwietnia 2017 r.
18:30 Szczypiorniak Olsztyn - SMS ZPRP II Gda雟k 26:38/ 14 - 20 /
18:30 Wybrze瞠 Gdask II - Orkan Ostr鏚a 37:38/ 21 - 19 /
KOLEJKA 20sobota, 22 kwietnia 2017 r.
18:00 Tytani Wejherowo - MKS Grudzi康z 28:32/ 14 - 18 /
18:00 AZS UMK Toru - Wybrze瞠 Gdask II 27:24/ 14 - 13 /
16:00 Orkan Ostr鏚a - AZS UKW Bydgoszcz 37:30/ 18 - 14 /
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - Energetyk Gryfino 29:26/ 15 - 16 /
 sobota, 18 lutego 2017 r.
19:00 Cartusia Kartuzy - Szczypiorniak Olsztyn 19:24/ 10 - 11 /
18:00 Sambor Tczew - Gwardia Koszalin 22:36/ 8 - 17 /
KOLEJKA 19niedziela, 09 kwietnia 2017 r.
14:00 Gwardia Koszalin - SMS ZPRP II Gda雟k 23:25/ 11 - 11 /
13:00 Wybrze瞠 Gdask II - Sambor Tczew 29:36/ 14 - 20 /
 sobota, 08 kwietnia 2017 r.
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - Tytani Wejherowo 35:29/ 18 - 14 /
17:00 MKS Grudzi康z - Orkan Ostr鏚a 33:31/ 15 - 14 /
17:00 AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toru 32:22/ 12 - 10 /
16:00 Energetyk Gryfino - Cartusia Kartuzy 29:26/ 18 - 12 /
KOLEJKA 18niedziela, 02 kwietnia 2017 r.
15:00 AZS UMK Toru - MKS Grudzi康z 32:46/ 16 - 19 /
15:00 Tytani Wejherowo - Energetyk Gryfino 20:35/ 5 - 15 /
 sobota, 01 kwietnia 2017 r.
19:00 Orkan Ostr鏚a - Szczypiorniak Olsztyn 38:29/ 19 - 15 /
17:00 Wybrze瞠 Gdask II - AZS UKW Bydgoszcz 38:33/ 15 - 17 /
17:00 Cartusia Kartuzy - Gwardia Koszalin 19:21/ 12 - 10 /
14:00 Sambor Tczew - SMS ZPRP II Gda雟k 36:36/ 17 - 16 /
KOLEJKA 17niedziela, 26 marca 2017 r.
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - Cartusia Kartuzy 32:26/ 17 - 15 /
 sobota, 25 marca 2017 r.
18:00 AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Tczew 29:24/ 12 - 9 /
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - AZS UMK Toru 32:24/ 15 - 10 /
18:00 Energetyk Gryfino - Orkan Ostr鏚a 27:32/ 12 - 12 /
17:00 MKS Grudzi康z - Wybrze瞠 Gdask II 42:29/ 20 - 12 /
17:00 Gwardia Koszalin - Tytani Wejherowo 30:12/ 18 - 3 /
KOLEJKA 16sobota, 18 marca 2017 r.
20:00 Tytani Wejherowo - SMS ZPRP II Gda雟k 27:32/ 9 - 17 /
18:00 Orkan Ostr鏚a - Gwardia Koszalin 28:26/ 13 - 17 /
17:00 AZS UKW Bydgoszcz - MKS Grudzi康z 28:40/ 14 - 17 /
16:30 AZS UMK Toru - Energetyk Gryfino 18:27/ 10 - 14 /
16:00 Sambor Tczew - Cartusia Kartuzy 25:26/ 12 - 13 /
12:00 Wybrze瞠 Gdask II - Szczypiorniak Olsztyn 26:33/ 12 - 17 /
KOLEJKA 15niedziela, 12 marca 2017 r.
15:00 Gwardia Koszalin - AZS UMK Toru 44:20/ 23 - 8 /
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - Orkan Ostr鏚a 42:34/ 17 - 18 /
 sobota, 11 marca 2017 r.
18:00 MKS Grudzi康z - Sambor Tczew 33:25/ 19 - 11 /
18:00 Energetyk Gryfino - Wybrze瞠 Gdask II 41:27/ 20 - 11 /
15:00 Szczypiorniak Olsztyn - AZS UKW Bydgoszcz 26:25/ 14 - 12 /
15:00 Cartusia Kartuzy - Tytani Wejherowo 15:17/ 7 - 8 /
KOLEJKA 14鈔oda, 29 marca 2017 r.
19:00 Gwardia Koszalin - Wybrze瞠 Gdask II 34:24/ 16 - 12 /
 niedziela, 05 marca 2017 r.
18:00 AZS UMK Toru - SMS ZPRP II Gda雟k 27:38/ 13 - 19 /
15:00 Sambor Tczew - Tytani Wejherowo 25:28/ 14 - 15 /
 sobota, 04 marca 2017 r.
18:00 AZS UKW Bydgoszcz - Energetyk Gryfino 23:32/ 9 - 16 /
18:00 Orkan Ostr鏚a - Cartusia Kartuzy 30:25/ 12 - 10 /
18:00 MKS Grudzi康z - Szczypiorniak Olsztyn 34:26/ 18 - 10 /
KOLEJKA 13niedziela, 26 lutego 2017 r.
15:00 SMS ZPRP II Gda雟k - Wybrze瞠 Gdask II 34:29/ 18 - 12 /
 sobota, 25 lutego 2017 r.
19:00 Tytani Wejherowo - Orkan Ostr鏚a 22:39/ 10 - 16 /
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Tczew 26:30/ 12 - 13 /
18:00 Gwardia Koszalin - AZS UKW Bydgoszcz 27:20/ 15 - 9 /
18:00 Energetyk Gryfino - MKS Grudzi康z 31:37/ 15 - 18 /
17:00 Cartusia Kartuzy - AZS UMK Toru 32:24/ 16 - 9 /
KOLEJKA 12sobota, 18 lutego 2017 r.
19:30 AZS UMK Toru - Tytani Wejherowo 26:20/ 13 - 11 /
 sobota, 11 lutego 2017 r.
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - Energetyk Gryfino 30:27/ 14 - 10 /
17:00 MKS Grudzi康z - Gwardia Koszalin 30:26/ 14 - 14 /
16:00 Sambor Tczew - Orkan Ostr鏚a 27:36/ 11 - 20 /
13:30 Wybrze瞠 Gdask II - Cartusia Kartuzy 24:26/ 14 - 15 /
11:00 AZS UKW Bydgoszcz - SMS ZPRP II Gda雟k 27:38/ 11 - 17 /
KOLEJKA 11niedziela, 18 grudnia 2016 r.
11:00 Wybrze瞠 Gdask II - Tytani Wejherowo 24:23/ 12 - 12 /
 sobota, 17 grudnia 2016 r.
18:00 AZS UMK Toru - Orkan Ostr鏚a 30:29/ 15 - 15 /
18:00 Energetyk Gryfino - Sambor Tczew 41:34/ 22 - 14 /
17:00 AZS UKW Bydgoszcz - Cartusia Kartuzy 19:22/ 12 - 15 /
16:00 MKS Grudzi康z - SMS ZPRP II Gda雟k 42:27/ 23 - 14 /
 sobota, 05 listopada 2016 r.
16:00 Szczypiorniak Olsztyn - Gwardia Koszalin 25:29/ 11 - 14 /
KOLEJKA 10niedziela, 11 grudnia 2016 r.
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - Szczypiorniak Olsztyn 38:28/ 27 - 11 /
 sobota, 10 grudnia 2016 r.
18:00 Orkan Ostr鏚a - Wybrze瞠 Gdask II 45:22/ 15 - 11 /
18:00 Tytani Wejherowo - AZS UKW Bydgoszcz 32:25/ 15 - 13 /
18:00 Gwardia Koszalin - Energetyk Gryfino 35:30/ 19 - 15 /
17:00 Cartusia Kartuzy - MKS Grudzi康z 24:33/ 10 - 19 /
16:00 Sambor Tczew - AZS UMK Toru 41:28/ 19 - 13 /
KOLEJKA 9sobota, 03 grudnia 2016 r.
18:00 Gwardia Koszalin - Sambor Tczew 29:22/ 16 - 9 /
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - Cartusia Kartuzy 26:37/ 9 - 19 /
18:00 Energetyk Gryfino - SMS ZPRP II Gda雟k 32:31/ 18 - 16 /
17:00 MKS Grudzi康z - Tytani Wejherowo 35:27/ 20 - 17 /
17:00 AZS UKW Bydgoszcz - Orkan Ostr鏚a 24:37/ 8 - 17 /
16:00 Wybrze瞠 Gdask II - AZS UMK Toru 23:25/ 11 - 12 /
KOLEJKA 8niedziela, 27 listopada 2016 r.
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - Gwardia Koszalin 37:37/ 17 - 21 /
 sobota, 26 listopada 2016 r.
20:30 AZS UMK Toru - AZS UKW Bydgoszcz 32:34/ 17 - 16 /
19:30 Orkan Ostr鏚a - MKS Grudzi康z 34:34/ 19 - 18 /
17:00 Cartusia Kartuzy - Energetyk Gryfino 21:32/ 9 - 17 /
16:00 Sambor Tczew - Wybrze瞠 Gdask II 38:23/ 22 - 12 /
 czwartek, 24 listopada 2016 r.
18:30 Tytani Wejherowo - Szczypiorniak Olsztyn 27:40/ 12 - 17 /
KOLEJKA 7niedziela, 20 listopada 2016 r.
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - Sambor Tczew 35:25/ 16 - 9 /
 sobota, 19 listopada 2016 r.
18:00 Gwardia Koszalin - Cartusia Kartuzy 22:21/ 10 - 10 /
18:00 Energetyk Gryfino - Tytani Wejherowo 29:26/ 17 - 17 /
17:00 MKS Grudzi康z - AZS UMK Toru 36:29/ 20 - 14 /
17:00 AZS UKW Bydgoszcz - Wybrze瞠 Gdask II 27:23/ 13 - 13 /
10:30 Szczypiorniak Olsztyn - Orkan Ostr鏚a 30:32/ 17 - 17 /
KOLEJKA 6niedziela, 13 listopada 2016 r.
13:00 AZS UMK Toru - Szczypiorniak Olsztyn 28:35/ 16 - 17 /
 sobota, 12 listopada 2016 r.
18:00 Tytani Wejherowo - Gwardia Koszalin 19:25/ 11 - 9 /
17:00 Cartusia Kartuzy - SMS ZPRP II Gda雟k 28:26/ 15 - 17 /
16:00 Sambor Tczew - AZS UKW Bydgoszcz 31:28/ 17 - 12 /
 sobota, 05 listopada 2016 r.
18:00 Orkan Ostr鏚a - Energetyk Gryfino 39:35/ 16 - 18 /
13:00 Wybrze瞠 Gdask II - MKS Grudzi康z 23:33/ 11 - 18 /
KOLEJKA 5 
17:00 Cartusia Kartuzy - Sambor Tczew 26:21/ 15 - 12 /
 niedziela, 23 pa寮ziernika 2016 r.
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - Tytani Wejherowo 37:34/ 19 - 12 /
 sobota, 22 pa寮ziernika 2016 r.
18:00 Energetyk Gryfino - AZS UMK Toru 35:16/ 14 - 6 /
18:00 Gwardia Koszalin - Orkan Ostr鏚a 30:31/ 16 - 16 /
18:00 Szczypiorniak Olsztyn - Wybrze瞠 Gdask II 28:31/ 13 - 17 /
17:00 MKS Grudzi康z - AZS UKW Bydgoszcz 44:24/ 18 - 11 /
KOLEJKA 4sobota, 15 pa寮ziernika 2016 r.
18:00 Orkan Ostr鏚a - SMS ZPRP II Gda雟k 39:26/ 18 - 11 /
17:00 AZS UKW Bydgoszcz - Szczypiorniak Olsztyn 28:30/ 12 - 12 /
16:45 AZS UMK Toru - Gwardia Koszalin 22:28/ 11 - 15 /
16:00 Sambor Tczew - MKS Grudzi康z 23:40/ 11 - 18 /
15:00 Tytani Wejherowo - Cartusia Kartuzy 22:36/ 10 - 15 /
12:00 Wybrze瞠 Gdask II - Energetyk Gryfino 27:35/ 13 - 18 /
KOLEJKA 3niedziela, 09 pa寮ziernika 2016 r.
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - AZS UMK Toru 44:22/ 20 - 10 /
 sobota, 08 pa寮ziernika 2016 r.
18:00 Tytani Wejherowo - Sambor Tczew 27:24/ 8 - 9 /
18:00 Energetyk Gryfino - AZS UKW Bydgoszcz 39:26/ 13 - 11 /
18:00 Gwardia Koszalin - Wybrze瞠 Gdask II 38:28/ 20 - 11 /
17:00 Cartusia Kartuzy - Orkan Ostr鏚a 30:32/ 15 - 14 /
17:00 Szczypiorniak Olsztyn - MKS Grudzi康z 26:29/ 13 - 15 /
KOLEJKA 2niedziela, 02 pa寮ziernika 2016 r.
15:00 Orkan Ostr鏚a - Tytani Wejherowo 35:22/ 16 - 11 /
14:00 AZS UMK Toru - Cartusia Kartuzy 17:29/ 8 - 14 /
 sobota, 01 pa寮ziernika 2016 r.
17:00 MKS Grudzi康z - Energetyk Gryfino 27:22/ 11 - 6 /
17:00 AZS UKW Bydgoszcz - Gwardia Koszalin 26:29/ 13-11 /
16:00 Sambor Tczew - Szczypiorniak Olsztyn 21:31/ 10 - 16 /
12:00 Wybrze瞠 Gdask II - SMS ZPRP II Gda雟k 25:39/ 11-20 /
KOLEJKA 1niedziela, 25 wrze郾ia 2016 r.
15:00 Orkan Ostr鏚a - Sambor Tczew 34:24/ 11- 9 /
13:00 SMS ZPRP II Gda雟k - AZS UKW Bydgoszcz 38:18/ 18 - 10 /
 sobota, 24 wrze郾ia 2016 r.
18:00 Energetyk Gryfino - Szczypiorniak Olsztyn 29:26/ 14 - 11/
18:00 Gwardia Koszalin - MKS Grudzi康z 38:28/ 20 - 12 /
18:00 Tytani Wejherowo - AZS UMK Toru 34:28/ 19-14 /
17:00 Cartusia Kartuzy - Wybrze瞠 Gdask II 24:16/ 7 - 7 /
© Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl