Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga M篹czyzn 2021/2022
 « powr鏒

Nazwa liczba
spotka
pkt bramki ZDRD PD ZWRW PW
1I豉wski Klub Sportowy Jeziorak I豉wa2056676:4809011000
2MKS Sambor Latocha Agropom Tczew2050612:5257031000
3AZS Fahrenheit Gda雟k2045612:522802703
4Autoinwest Wybrze瞠 Gda雟k2034577:535505604
5UKS Jedynka Kodo Mor庵2033569:558604505
6MKS Handball Czersk2030499:526604406
7Pogo Handball Szczecin2027556:568604307
8KU AZS UKW Bydgoszcz2026593:587505307
9BSMS Bartoszyce2018495:550505109
10KS Szczypiorniak II Olsztyn207454:601208109
11MKS II Grudzi康z204265:4561090010


KOLEJKA 22sobota, 07 maja 2022 r.
13:00 Autoinwest Wybrze瞠 Gda雟k - KS Szczypiorniak II Olsztyn 33:27/ 16-12 /
00:00 BSMS Bartoszyce - MKS II Grudzi康z 10:0v:o
 sobota, 30 kwietnia 2022 r.
18:00 AZS Fahrenheit Gda雟k - UKS Jedynka Kodo Mor庵 34:31/ 17 - 12 /
 鈔oda, 13 kwietnia 2022 r.
18:00 I豉wski Klub Sportowy Jeziorak I豉wa - KU AZS UKW Bydgoszcz 41:32/ 19-11 /
 sobota, 05 marca 2022 r.
17:00 MKS Handball Czersk - MKS Sambor Latocha Agropom Tczew 18:24/ 8 - 12 /
KOLEJKA 21sobota, 30 kwietnia 2022 r.
18:30 MKS Sambor Latocha Agropom Tczew - I豉wski Klub Sportowy Jeziorak I豉wa 20:26/ 10 - 14 /
17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - Pogo Handball Szczecin 34:32/ 19 - 15 /
00:00 MKS II Grudzi康z - AZS Fahrenheit Gda雟k 0:10v:o
 sobota, 23 kwietnia 2022 r.
15:00 KS Szczypiorniak II Olsztyn - BSMS Bartoszyce 26:32/ 10-17 /
 sobota, 19 marca 2022 r.
18:00 UKS Jedynka Kodo Mor庵 - MKS Handball Czersk 35:27/ 18- 9 /
KOLEJKA 20sobota, 07 maja 2022 r.
18:00 I豉wski Klub Sportowy Jeziorak I豉wa - UKS Jedynka Kodo Mor庵 39:24/ 17-16 /
 sobota, 23 kwietnia 2022 r.
17:00 MKS Handball Czersk - AZS Fahrenheit Gda雟k 30:36/ 12-17 /
15:00 Pogo Handball Szczecin - MKS Sambor Latocha Agropom Tczew 26:27/ 10-12 /
15:00 Autoinwest Wybrze瞠 Gda雟k - KU AZS UKW Bydgoszcz 39:26/ 21-16 /
00:00 MKS II Grudzi康z - KS Szczypiorniak II Olsztyn 0:10v - o
KOLEJKA 19wtorek, 12 kwietnia 2022 r.
20:00 MKS Sambor Latocha Agropom Tczew - Autoinwest Wybrze瞠 Gda雟k 29:31/ 14-16 /
 niedziela, 10 kwietnia 2022 r.
17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - BSMS Bartoszyce 42:35/ 20-16 /
 sobota, 09 kwietnia 2022 r.
18:00 UKS Jedynka Kodo Mor庵 - Pogo Handball Szczecin 35:28/18 - 12/
17:00 MKS Handball Czersk - I豉wski Klub Sportowy Jeziorak I豉wa 23:29/ 12-16 /
 sobota, 19 marca 2022 r.
15:00 KS Szczypiorniak II Olsztyn - AZS Fahrenheit Gda雟k 22:42/ 11-17 /
KOLEJKA 18niedziela, 03 kwietnia 2022 r.
15:00 BSMS Bartoszyce - MKS Sambor Latocha Agropom Tczew 22:31/ 12-13 /
15:00 AZS Fahrenheit Gda雟k - I豉wski Klub Sportowy Jeziorak I豉wa 30:30 (k. 3:4)/ 16-15 /
 sobota, 02 kwietnia 2022 r.
18:00 Autoinwest Wybrze瞠 Gda雟k - UKS Jedynka Kodo Mor庵 32:34/ 12-15 /
16:00 Pogo Handball Szczecin - MKS Handball Czersk 38:29/17 - 14/
00:00 MKS II Grudzi康z - KU AZS UKW Bydgoszcz 0:10v : o
KOLEJKA 17sobota, 26 marca 2022 r.
19:00 I豉wski Klub Sportowy Jeziorak I豉wa - Pogo Handball Szczecin 42:26/ 20- 9 /
18:00 MKS Handball Czersk - Autoinwest Wybrze瞠 Gda雟k 23:21/ 14-15 /
18:00 UKS Jedynka Kodo Mor庵 - BSMS Bartoszyce 27:24/12- 9 /
17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - KS Szczypiorniak II Olsztyn 38:16/ 19 - 5 /
 sobota, 04 grudnia 2021 r.
18:30 MKS Sambor Latocha Agropom Tczew - MKS II Grudzi康z 34:26/ 16-9 /
KOLEJKA 16sobota, 19 marca 2022 r.
14:00 Autoinwest Wybrze瞠 Gda雟k - I豉wski Klub Sportowy Jeziorak I豉wa 23:33/ 10-17 /
 niedziela, 13 marca 2022 r.
15:00 BSMS Bartoszyce - MKS Handball Czersk 28:25/ 12- 9 /
15:00 KS Szczypiorniak II Olsztyn - MKS Sambor Latocha Agropom Tczew 26:41/ 14-19 /
 sobota, 12 marca 2022 r.
14:00 AZS Fahrenheit Gda雟k - Pogo Handball Szczecin 38:29/ 20-16 /
00:00 MKS II Grudzi康z - UKS Jedynka Kodo Mor庵 0:10v - o
KOLEJKA 15sobota, 05 marca 2022 r.
18:00 UKS Jedynka Kodo Mor庵 - KS Szczypiorniak II Olsztyn 33:18/ 15 - 9 /
17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - AZS Fahrenheit Gda雟k 29:28/ 18-14 /
16:00 I豉wski Klub Sportowy Jeziorak I豉wa - BSMS Bartoszyce 36:21/ 17-13 /
00:00 MKS Handball Czersk - MKS II Grudzi康z 10:0v:o
 鈔oda, 02 marca 2022 r.
15:45 Pogo Handball Szczecin - Autoinwest Wybrze瞠 Gda雟k 30:28/ 18-12 /
KOLEJKA 14poniedzia貫k, 28 lutego 2022 r.
20:30 AZS Fahrenheit Gda雟k - Autoinwest Wybrze瞠 Gda雟k 24:24 (k. 1:0)/ 12-13 /
 niedziela, 27 lutego 2022 r.
15:00 KS Szczypiorniak II Olsztyn - MKS Handball Czersk 22:26/ 14-10 /
15:00 BSMS Bartoszyce - Pogo Handball Szczecin 31:28/ 17-15 /
 sobota, 26 lutego 2022 r.
17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - MKS Sambor Latocha Agropom Tczew 29:29 (k. 2:4)/17 - 9 /
00:00 MKS II Grudzi康z - I豉wski Klub Sportowy Jeziorak I豉wa 0:10v : o
KOLEJKA 13鈔oda, 23 lutego 2022 r.
18:00 Autoinwest Wybrze瞠 Gda雟k - BSMS Bartoszyce 34:25/ 15-13 /
 niedziela, 13 lutego 2022 r.
15:00 I豉wski Klub Sportowy Jeziorak I豉wa - KS Szczypiorniak II Olsztyn 41:23/ 18-10 /
 sobota, 12 lutego 2022 r.
18:00 UKS Jedynka Kodo Mor庵 - KU AZS UKW Bydgoszcz 29:23/ 16-9 /
16:00 MKS Sambor Latocha Agropom Tczew - AZS Fahrenheit Gda雟k 28:34/ 17-16 /
00:00 Pogo Handball Szczecin - MKS II Grudzi康z 10:0v : o
KOLEJKA 12sobota, 19 lutego 2022 r.
17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - MKS Handball Czersk 31:32/ 17-19 /
 niedziela, 06 lutego 2022 r.
16:00 AZS Fahrenheit Gda雟k - BSMS Bartoszyce 32:30/ 15-14 /
 niedziela, 30 stycznia 2022 r.
15:00 KS Szczypiorniak II Olsztyn - Pogo Handball Szczecin 23:26/ 12-14 /
 sobota, 29 stycznia 2022 r.
16:00 MKS Sambor Latocha Agropom Tczew - UKS Jedynka Kodo Mor庵 26:24/ 12-12 /
00:00 MKS II Grudzi康z - Autoinwest Wybrze瞠 Gda雟k 0:10v:o
KOLEJKA 11niedziela, 28 listopada 2021 r.
11:00 MKS II Grudzi康z - BSMS Bartoszyce 28:23/ 16-15 /
 sobota, 27 listopada 2021 r.
17:00 UKS Jedynka Kodo Mor庵 - AZS Fahrenheit Gda雟k 29:32/ 16-16 /
17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - I豉wski Klub Sportowy Jeziorak I豉wa 28:41/ 16-19 /
16:00 MKS Sambor Latocha Agropom Tczew - MKS Handball Czersk 36:25/ 18-13 /
14:30 KS Szczypiorniak II Olsztyn - Autoinwest Wybrze瞠 Gda雟k 23:26/ 11-13 /
KOLEJKA 10niedziela, 05 grudnia 2021 r.
17:00 BSMS Bartoszyce - KS Szczypiorniak II Olsztyn 20:18/ 11-8 /
 鈔oda, 24 listopada 2021 r.
19:00 Pogo Handball Szczecin - KU AZS UKW Bydgoszcz 25:30/ 10-12 /
 niedziela, 21 listopada 2021 r.
15:00 AZS Fahrenheit Gda雟k - MKS II Grudzi康z 35:26/ 20-12 /
 sobota, 20 listopada 2021 r.
17:00 I豉wski Klub Sportowy Jeziorak I豉wa - MKS Sambor Latocha Agropom Tczew 29:33/ 11-13 /
17:00 MKS Handball Czersk - UKS Jedynka Kodo Mor庵 26:24/ 16-11 /
KOLEJKA 9wtorek, 16 listopada 2021 r.
19:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - Autoinwest Wybrze瞠 Gda雟k 34:35/ 14-18 /
 niedziela, 14 listopada 2021 r.
15:00 KS Szczypiorniak II Olsztyn - MKS II Grudzi康z 22:22 (k. 4:2)/ 14-15 /
 sobota, 13 listopada 2021 r.
18:30 MKS Sambor Latocha Agropom Tczew - Pogo Handball Szczecin 31:23/ 18-12 /
17:00 AZS Fahrenheit Gda雟k - MKS Handball Czersk 29:20/ 16-13 /
16:00 UKS Jedynka Kodo Mor庵 - I豉wski Klub Sportowy Jeziorak I豉wa 22:32/ 12-14 /
KOLEJKA 8sobota, 06 listopada 2021 r.
18:00 BSMS Bartoszyce - KU AZS UKW Bydgoszcz 28:31/ 18-12 /
17:00 I豉wski Klub Sportowy Jeziorak I豉wa - MKS Handball Czersk 39:27/ 20-13 /
17:00 AZS Fahrenheit Gda雟k - KS Szczypiorniak II Olsztyn 35:30/ 23-15 /
16:30 Pogo Handball Szczecin - UKS Jedynka Kodo Mor庵 33:34/ 18-20 /
16:00 Autoinwest Wybrze瞠 Gda雟k - MKS Sambor Latocha Agropom Tczew 28:29/ 11-14 /
KOLEJKA 7sobota, 30 pa寮ziernika 2021 r.
18:30 MKS Sambor Latocha Agropom Tczew - BSMS Bartoszyce 30:26/ 17-14 /
17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - MKS II Grudzi康z 34:23/15-11 /
17:00 MKS Handball Czersk - Pogo Handball Szczecin 29:30/ 15-15 /
17:00 I豉wski Klub Sportowy Jeziorak I豉wa - AZS Fahrenheit Gda雟k 31:29/ 17-10 /
 czwartek, 28 pa寮ziernika 2021 r.
19:00 UKS Jedynka Kodo Mor庵 - Autoinwest Wybrze瞠 Gda雟k 25:29/ 10-14 /
KOLEJKA 6niedziela, 24 pa寮ziernika 2021 r.
16:00 BSMS Bartoszyce - UKS Jedynka Kodo Mor庵 30:23/ 14-10 /
15:00 MKS II Grudzi康z - MKS Sambor Latocha Agropom Tczew 28:35/ 14-17 /
12:00 KS Szczypiorniak II Olsztyn - KU AZS UKW Bydgoszcz 28:28 (k. 4:3)/ 12-15 /
 sobota, 23 pa寮ziernika 2021 r.
15:00 Autoinwest Wybrze瞠 Gda雟k - MKS Handball Czersk 24:25/ 12-11 /
13:00 Pogo Handball Szczecin - I豉wski Klub Sportowy Jeziorak I豉wa 27:29/ 13-11 /
KOLEJKA 5sobota, 16 pa寮ziernika 2021 r.
18:30 MKS Sambor Latocha Agropom Tczew - KS Szczypiorniak II Olsztyn 38:24/ 18-7 /
17:00 I豉wski Klub Sportowy Jeziorak I豉wa - Autoinwest Wybrze瞠 Gda雟k 38:30/ 19-16 /
16:00 UKS Jedynka Kodo Mor庵 - MKS II Grudzi康z 37:32/ 16-16 /
15:30 Pogo Handball Szczecin - AZS Fahrenheit Gda雟k 28:25/ 13-11 /
 鈔oda, 13 pa寮ziernika 2021 r.
19:00 MKS Handball Czersk - BSMS Bartoszyce 24:20/ 12-9 /
KOLEJKA 4niedziela, 10 pa寮ziernika 2021 r.
15:00 BSMS Bartoszyce - I豉wski Klub Sportowy Jeziorak I豉wa 21:29/ 7-14 /
15:00 KS Szczypiorniak II Olsztyn - UKS Jedynka Kodo Mor庵 27:31/ 11-17 /
15:00 MKS II Grudzi康z - MKS Handball Czersk 19:27/ 9-13 /
 sobota, 09 pa寮ziernika 2021 r.
17:00 AZS Fahrenheit Gda雟k - KU AZS UKW Bydgoszcz 34:29/ 17-18 /
15:00 Autoinwest Wybrze瞠 Gda雟k - Pogo Handball Szczecin 33:28/ 14-12 /
KOLEJKA 3niedziela, 03 pa寮ziernika 2021 r.
15:00 I豉wski Klub Sportowy Jeziorak I豉wa - MKS II Grudzi康z 49:17/ 22-4 /
 sobota, 02 pa寮ziernika 2021 r.
17:00 MKS Handball Czersk - KS Szczypiorniak II Olsztyn 29:18/ 18-11 /
16:30 Pogo Handball Szczecin - BSMS Bartoszyce 31:21/ 16-10 /
16:00 MKS Sambor Latocha Agropom Tczew - KU AZS UKW Bydgoszcz 34:29/ 17-15 /
 czwartek, 30 wrze郾ia 2021 r.
19:30 Autoinwest Wybrze瞠 Gda雟k - AZS Fahrenheit Gda雟k 30:34/ 15 - 19 /
KOLEJKA 2niedziela, 26 wrze郾ia 2021 r.
15:00 BSMS Bartoszyce - Autoinwest Wybrze瞠 Gda雟k 26:27/ 15-16 /
15:00 MKS II Grudzi康z - Pogo Handball Szczecin 22:30/ 9-16 /
 sobota, 25 wrze郾ia 2021 r.
18:00 KS Szczypiorniak II Olsztyn - I豉wski Klub Sportowy Jeziorak I豉wa 24:32/ 13 - 17 /
17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - UKS Jedynka Kodo Mor庵 33:34/19-18 /
17:00 AZS Fahrenheit Gda雟k - MKS Sambor Latocha Agropom Tczew 23:24/ 9-9 /
KOLEJKA 1niedziela, 19 wrze郾ia 2021 r.
15:00 BSMS Bartoszyce - AZS Fahrenheit Gda雟k 22:28/ 12 - 14 /
 sobota, 18 wrze郾ia 2021 r.
17:00 MKS Handball Czersk - KU AZS UKW Bydgoszcz 24:23/ 14 - 10 /
16:30 Pogo Handball Szczecin - KS Szczypiorniak II Olsztyn 28:27/ 11 - 14 /
16:00 UKS Jedynka Kodo Mor庵 - MKS Sambor Latocha Agropom Tczew 28:33/ 11 - 15 /
15:00 Autoinwest Wybrze瞠 Gda雟k - MKS II Grudzi康z 40:22/ 20 - 8 /
© Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl