Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Juniorka Młodsza / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Szprengier AlicjaKS Vistal-Łączpol Gdynia9912
Kurs AleksandraUKS Conrad Gdańsk7812
Grala MartaKS Vistal-Łączpol Gdynia7412
Noga PatrycjaUKS Conrad Gdańsk7212
Koniecka KarolinaAZS AWFiS Gdańsk6612
Małkowska DorotaMTS II Kwidzyn6612
Sus WeronikaMTS II Kwidzyn6610
Kassin EwelinaAZS AWFiS Gdańsk6312
Gutkowska KingaMTS I Kwidzyn639
Paciorek AgnieszkaMKS Sambor Tczew618
Dorsz AleksandraKS Vistal-Łączpol Gdynia5612
Medock MonikaLUKS POL Czersk5311
Słowikowska KlaudiaUKS Conrad Gdańsk5112
Szulc JustynaMKS Sambor Tczew5012
Tadajewska HonorataAZS AWFiS Gdańsk4912
Kryżan MajaMTS I Kwidzyn4812
Ziemienowicz MajaKS Vistal-Łączpol Gdynia4810
Adamowicz AnnaUKS Conrad Gdańsk4612
Winiarska KlaudiaMTS II Kwidzyn4611
Damaziak KingaMTS I Kwidzyn456
Kaszubowska JustynaLUKS POL Czersk4511
Kłusewicz SoniaKS Vistal-Łączpol Gdynia4511
Dulna MichalinaMTS I Kwidzyn4512
Oreszczuk IzabelaMTS I Kwidzyn4312
Malinowska AlicjaLUKS POL Czersk429
Cywińska JagodaAZS AWFiS Gdańsk428
Kowalska AleksandraAZS AWFiS Gdańsk4112
Grzybowska WeronikaKS Vistal-Łączpol Gdynia3911
Kowalczyk AnnaUKS Conrad Gdańsk3812
Janiszewska AnetaAZS AWFiS Gdańsk3711
Zawalich AmeliaMTS I Kwidzyn348
Langa SandraMKS Sambor Tczew3312
Jażdżewska EwaLUKS POL Czersk3211
Mejna NataliaMKS Sambor Tczew318
Wojcieszak MartaMKS Sambor Tczew3011
Woś MonikaKS Vistal-Łączpol Gdynia2912
Muszyńska KamilaMKS Sambor Tczew2812
Michalska DominikaMTS II Kwidzyn2712
Świątkowska KlaudiaUKS Conrad Gdańsk278
Gelińska JoannaMKS Sambor Tczew2712
Janke EwelinaMTS II Kwidzyn2712
Knitter KatarzynaLUKS POL Czersk2111
Wardzińska DominikaUKS Conrad Gdańsk219
Gatz KlaudiaMKS Sambor Tczew1810
Filipiak KingaLUKS POL Czersk1811
Kasprzyk DariaMTS I Kwidzyn1712
Karolińczak EdytaAZS AWFiS Gdańsk1710
Sztyrbicka MarlenaMTS I Kwidzyn1610
Paciorek MartaMKS Sambor Tczew1610
Schreiber KamilaMTS I Kwidzyn1611
Tuptyńska AleksandraMTS I Kwidzyn1410
Oss WiktoriaKS Vistal-Łączpol Gdynia148
Taczyńska PaulinaMTS II Kwidzyn1212
Budyś NataliaMTS II Kwidzyn1112
Pleger PaulinaMKS Sambor Tczew119
Wieczorek KatarzynaLUKS POL Czersk99
Olińska PaulinaMTS II Kwidzyn95
Madej AndżelikaMTS I Kwidzyn810
Paszko MałgorzataMKS Sambor Tczew88
Bontal KorneliaAZS AWFiS Gdańsk86
Szumal IzabelaMKS Sambor Tczew77
Lewicka AleksandraMTS II Kwidzyn712
Gzik KlaudiaAZS AWFiS Gdańsk611
Żrubek AdriannaAZS AWFiS Gdańsk611
Kaza AlicjaMTS I Kwidzyn68
Wierzba KarolinaUKS Conrad Gdańsk58
Stolc MagdalenaMKS Sambor Tczew55
Żukowska MartynaMTS I Kwidzyn43
Chylińska PaulinaMTS I Kwidzyn49
Pelowska MartynaMKS Sambor Tczew44
Kołodziejczak NataliaKS Vistal-Łączpol Gdynia46
Czajkowska LucynaMTS I Kwidzyn33
Falc JustynaLUKS POL Czersk31
Radniecka AnnaLUKS POL Czersk312
Kasiarz NataliaKS Vistal-Łączpol Gdynia22
Przykłota PaulinaUKS Conrad Gdańsk21
Wójtowicz AnnaKS Vistal-Łączpol Gdynia26
Tokarska KarolinaMKS Sambor Tczew12
Jakubek NataliaAZS AWFiS Gdańsk18
Borkowska JustynaMTS II Kwidzyn112
Loryńska HalinaUKS Conrad Gdańsk17
Syngierska MagdalenaLUKS POL Czersk12
Ossowska OliwiaLUKS POL Czersk110
Hadała ZuzannaUKS Conrad Gdańsk13
Krasińska WioletaUKS Conrad Gdańsk17
Stachurska MartaAZS AWFiS Gdańsk15
Świerczek EwaMTS II Kwidzyn111
Kudła KatarzynaKS Vistal-Łączpol Gdynia12
Wiśniewska AnnaUKS Conrad Gdańsk110
Ruszkowska MagdalenaAZS AWFiS Gdańsk112
Kajzer BarbaraKS Vistal-Łączpol Gdynia18
Grabowska MagdalenaMKS Sambor Tczew16
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl