Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 930 959

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Malinowski MaciejJeziorak Iława14019
Jezierski MaciejKPR Gryfino12918
Scisłowicz MichałSMS ZPRP II Gdańsk12716
Jakubowski PawełBorowiak Czersk12120
Laszkiewicz PawełAZS UMK Toruń10919
Jurkiewicz SławomirTytani Wejherowo10820
Grynis PawełSambor Tczew9719
Chyła MichałSambor Tczew9720
Machniewicz KrzysztofAZS UKW Bydgoszcz9618
Płoski MikołajMKS Brodnica9416
Pałasz DominikMOSiR Kętrzyn9414
Polak MaciejKPR Gryfino9118
Kozłowski GrzegorzSzczypiorniak Olsztyn9020
Jaworski JakubMKS Brodnica9018
Bartoś TomaszTytani Wejherowo8820
Jaszyk JacekAZS UKW Bydgoszcz8714
Lasko RafałKPR Gryfino8520
Warmbier PrzemysławTytani Wejherowo8218
Kocikowski PawełAZS UKW Bydgoszcz8219
Prokopczyk KamilKPR Gryfino8019
Pietrasik BartoszMOSiR Kętrzyn8020
Zembrzycki TomaszMKS Brodnica7720
Wójcik MaciejMOSiR Kętrzyn7720
Nowak DamianSambor Tczew7620
Cudzewicz AdamSzczypiorniak Olsztyn7419
Kożanowski MateuszAZS UMK Toruń749
Ostrówka JakubSzczypiorniak Olsztyn7320
Czarnecki KrzysztofSambor Tczew7119
Linda PiotrBorowiak Czersk6917
Wicinek WojciecxhSzczypiorniak Olsztyn6318
Wierzbicki SzymonJeziorak Iława6020
Stępień AdamSMS ZPRP II Gdańsk5615
Jarząb JakubJeziorak Iława5516
Jędrasiak WiktorMKS Brodnica5510
Jędryszek MichałSambor Tczew5414
Luks MichałSMS ZPRP II Gdańsk5317
Dadej WojciechSMS ZPRP II Gdańsk539
Jankowski PiotrTytani Wejherowo5315
Dziakiewicz PawełMOSiR Kętrzyn5220
Przymanowski MichałTytani Wejherowo5219
Ładzik SzymonAZS UKW Bydgoszcz5118
Krawiec BartoszSambor Tczew5116
Deptuła PiotrSzczypiorniak Olsztyn5012
Zagrajek MarcinJeziorak Iława5017
Łoński MateuszBorowiak Czersk5016
Bidziński MariuszMKS Brodnica5017
Stefani FilipSMS ZPRP II Gdańsk5011
Ciesielski ŁukaszMKS Brodnica4913
Kręciewski KrystianMOSiR Kętrzyn4820
Jezierski MarekKPR Gryfino4817
Rzymkowski AmadeuszAZS UMK Toruń4818
Rzymkowski PrzemysławAZS UMK Toruń4618
Maćkowski KrystianJeziorak Iława468
Działkiewicz SzymonSMS ZPRP II Gdańsk468
Baliga OskarSMS ZPRP II Gdańsk4517
Jurewicz JakubSzczypiorniak Olsztyn4518
Karczyński PiotrBorowiak Czersk4417
Biskupski BartoszAZS UKW Bydgoszcz4414
Moczadło PawełBorowiak Czersk4419
Szabłowski PatrykAZS UMK Toruń4317
Kurczyński SzymonSambor Tczew4318
Wicon RobertTytani Wejherowo4318
Konik MateuszBorowiak Czersk3811
Sałata RadosławTytani Wejherowo3815
Polcyn OskarAZS UKW Bydgoszcz3718
Kozycz KamilSMS ZPRP II Gdańsk3714
Gornowicz MichałAZS UKW Bydgoszcz359
Werenkowicz JakubKPR Gryfino359
Kozycz SebastianSMS ZPRP II Gdańsk3315
Miklasz TomaszMOSiR Kętrzyn3318
Brzoza TomaszSambor Tczew3318
Nastały WojciechSambor Tczew3216
Bańcerek BłażejJeziorak Iława326
Gużniczak JanMOSiR Kętrzyn3220
Możyński KrzysztofKPR Gryfino3117
Idzikowski BartoszJeziorak Iława298
Kucharski FilipAZS UKW Bydgoszcz2918
Gościak ŁukaszAZS UMK Toruń2915
Delicat KarolAZS UMK Toruń2819
Sztoban PatrykKPR Gryfino2717
Pilitowski KonradSMS ZPRP II Gdańsk267
Kamiński ŁukaszJeziorak Iława2611
Solecki DanielAZS UMK Toruń2617
Telenga BartoszKPR Gryfino2618
Trzmielewski IgorAZS UMK Toruń2414
Kamiński FilipMKS Brodnica2416
Rostankowski AdamAZS UMK Toruń239
Jadanowski DawidMKS Brodnica237
Baliński GrzegorzJeziorak Iława2319
Ślusarski IgorSMS ZPRP II Gdańsk2310
Grabowski CezaryTytani Wejherowo219
Kowalczyk PatrykAZS UKW Bydgoszcz218
Kierat MateuszTytani Wejherowo2015
Lenz MateuszBorowiak Czersk1920
Czarnecki MarcinSambor Tczew199
Kosopud KarolJeziorak Iława1919
Jastrzębski PiotrSambor Tczew1816
Adamski JakubSMS ZPRP II Gdańsk1810
Kęsicki PatrykJeziorak Iława174
Turek TomaszTytani Wejherowo1712
Żmudziński MichałMKS Brodnica1710
Łukasik KamilBorowiak Czersk1710
Pstrąg BłażejBorowiak Czersk1713
Blejsz JakubKPR Gryfino167
Pstrąg SebastianBorowiak Czersk169
Malinowski MichałAZS UKW Bydgoszcz165
Malina AdamSzczypiorniak Olsztyn1611
Targoński RobertSzczypiorniak Olsztyn165
Lazarowicz kacperSMS ZPRP II Gdańsk152
Nasiadka DanielMKS Brodnica1511
Bonczkowski KornelJeziorak Iława154
Szreder KacperTytani Wejherowo1512
Wicki RafałTytani Wejherowo1415
Lenz RobertBorowiak Czersk147
Tymoszuk SławomirMOSiR Kętrzyn1416
Kudełka PrzemysławTytani Wejherowo1413
Mosiewicz PrzemysławSzczypiorniak Olsztyn1417
Kamiński MikołajMKS Brodnica1411
Miloch PiotrAZS UMK Toruń147
Białek SylwesterKPR Gryfino1414
Niedośpiał BartoszMKS Brodnica1318
Niedzielenko PatrykSMS ZPRP II Gdańsk134
Koss HubertTytani Wejherowo1310
Waldecker KrzysztofSambor Tczew1314
Kalwas TomaszJeziorak Iława1310
Trojańczyk MateuszAZS UKW Bydgoszcz1313
Laskowski MarcinSMS ZPRP II Gdańsk125
Krajewski DamianAZS UKW Bydgoszcz126
Witkowski FilipSMS ZPRP II Gdańsk122
Pawelec DamianSMS ZPRP II Gdańsk122
Jasionek MateuszMOSiR Kętrzyn1212
Frańczak MichałSMS ZPRP II Gdańsk125
Bolek JakubSMS ZPRP II Gdańsk1116
Baczyński KrzysztofAZS UMK Toruń1118
Kręcki PrzemysławKPR Gryfino1116
Nowak PiotrMKS Brodnica1110
Łazarczyk LeonSMS ZPRP II Gdańsk113
Śmiełowski JakubSambor Tczew119
Weinerowski LeszekSambor Tczew1110
Buluk PatrykSzczypiorniak Olsztyn106
Kapeliński AdrianAZS UKW Bydgoszcz99
Lewandowski DominikSMS ZPRP II Gdańsk98
Siekacz DawidAZS UKW Bydgoszcz96
Lewandowski JanBorowiak Czersk87
Latocha TomaszSambor Tczew814
Nowociński MaciejTytani Wejherowo89
Drumiński SzymonMKS Brodnica815
Graczyk IgorSzczypiorniak Olsztyn85
Szulowski MiłoszAZS UKW Bydgoszcz85
Rynk PawełJeziorak Iława85
Węckowski BartłomiejBorowiak Czersk812
Kubik KacperAZS UMK Toruń74
Przysowa DamianJeziorak Iława75
Stanisławski BartłomiejAZS UMK Toruń74
Wicki KamilTytani Wejherowo713
Żmudziński PatrykMKS Brodnica710
Węgielski FilipMKS Brodnica66
Jakubowski MaciejBorowiak Czersk67
Brozda SebastianSzczypiorniak Olsztyn614
Żurawski PatrykMKS Brodnica610
Daszek MateuszSambor Tczew66
Gliniecki MateuszBorowiak Czersk612
Wacek PatrykSMS ZPRP II Gdańsk62
Olejniczak MichałSMS ZPRP II Gdańsk52
Kusiński BartoszMKS Brodnica513
Krajnik WiktorSMS ZPRP II Gdańsk53
Jankowski MichałTytani Wejherowo54
Skonieczny SzymonSambor Tczew59
Poświata ArturAZS UMK Toruń54
Iwańczuk MichałSMS ZPRP II Gdańsk53
Domian KonradSzczypiorniak Olsztyn516
Minder JakubJeziorak Iława412
Roskowski RadosławMKS Brodnica45
Gała OskarKPR Gryfino46
Radzio RadosławBorowiak Czersk48
Łobos PrzemysławKPR Gryfino42
Kowalik KrystianSMS ZPRP II Gdańsk45
Niedziałkowski KarolMOSiR Kętrzyn412
Jastrzębski AdamSzczypiorniak Olsztyn34
Rybski PiotrSMS ZPRP II Gdańsk31
Zawłocki MariuszJeziorak Iława312
Góralski KarolKPR Gryfino33
Kowalski KrzysztofSzczypiorniak Olsztyn33
Wojciechowski KajetanBorowiak Czersk36
Kovacs KrzysztofSMS ZPRP II Gdańsk31
Trzeciński CyprianSMS ZPRP II Gdańsk22
Marcinkiewicz MaciejMOSiR Kętrzyn26
Jerzyk KornelBorowiak Czersk29
Galus jakubSMS ZPRP II Gdańsk22
Stankowski MiłoszMKS Brodnica23
Podlewski MikołajBorowiak Czersk21
Kowalski ŁukaszAZS UMK Toruń21
Spychalski KarolSzczypiorniak Olsztyn210
Boryń DominikTytani Wejherowo25
Kowalski KamilAZS UMK Toruń111
Lewalski ŁukaszJeziorak Iława15
Wojtacki KrzysztofAZS UMK Toruń14
Szaj MichałAZS UKW Bydgoszcz12
Gąsiorowski DominikMKS Brodnica12
Borsuk IgorKPR Gryfino12
Beczek AndrzejSMS ZPRP II Gdańsk11
Andrzejewski MateuszAZS UMK Toruń11
Bystram PrzemysławMKS Brodnica117
Ałaj jakubSzczypiorniak Olsztyn112
Czapiewski GrzegorzBorowiak Czersk117
Dziuban OskarSambor Tczew13
Kowalski KonradKPR Gryfino16
Fryca SzymonBorowiak Czersk14
Szymaniak MaciejJeziorak Iława16
Pszczółkowski PawełSzczypiorniak Olsztyn13
Banasiak BartłomiejMKS Brodnica119
Nowosad DamianTytani Wejherowo118
Lipertowicz NatanielAZS UMK Toruń11
Pedynkowski RafałSzczypiorniak Olsztyn17
Szajkowski KrzysztofJeziorak Iława12
Gostrowski DariuszJeziorak Iława17
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl