Polecamy:

Handball Polska
Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Kożanowski MateuszAZS UMK Toruń749
Malinowski MaciejJeziorak Iława738
Pałasz DominikMOSiR Kętrzyn648
Scisłowicz MichałSMS ZPRP II Gdańsk617
Jakubowski PawełBorowiak Czersk609
Jezierski MaciejKPR Gryfino558
Jędrasiak WiktorMKS Brodnica5510
Laszkiewicz PawełAZS UMK Toruń529
Chyła MichałSambor Tczew509
Grynis PawełSambor Tczew509
Czarnecki KrzysztofSambor Tczew469
Stępień AdamSMS ZPRP II Gdańsk4110
Jaszyk JacekAZS UKW Bydgoszcz408
Lasko RafałKPR Gryfino409
Ciesielski ŁukaszMKS Brodnica4010
Warmbier PrzemysławTytani Wejherowo407
Deptuła PiotrSzczypiorniak Olsztyn409
Prokopczyk KamilKPR Gryfino398
Zembrzycki TomaszMKS Brodnica3810
Bartoś TomaszTytani Wejherowo378
Jurkiewicz SławomirTytani Wejherowo368
Płoski MikołajMKS Brodnica367
Jaworski JakubMKS Brodnica369
Machniewicz KrzysztofAZS UKW Bydgoszcz368
Pietrasik BartoszMOSiR Kętrzyn3610
Kozłowski GrzegorzSzczypiorniak Olsztyn369
Polak MaciejKPR Gryfino358
Jarząb JakubJeziorak Iława358
Ostrówka JakubSzczypiorniak Olsztyn349
Wierzbicki SzymonJeziorak Iława319
Nowak DamianSambor Tczew309
Zagrajek MarcinJeziorak Iława298
Gornowicz MichałAZS UKW Bydgoszcz298
Bidziński MariuszMKS Brodnica278
Linda PiotrBorowiak Czersk267
Cudzewicz AdamSzczypiorniak Olsztyn258
Kurczyński SzymonSambor Tczew258
Moczadło PawełBorowiak Czersk258
Rzymkowski AmadeuszAZS UMK Toruń249
Przymanowski MichałTytani Wejherowo248
Kręciewski KrystianMOSiR Kętrzyn2410
Maćkowski KrystianJeziorak Iława244
Wójcik MaciejMOSiR Kętrzyn2410
Kocikowski PawełAZS UKW Bydgoszcz239
Kozycz SebastianSMS ZPRP II Gdańsk219
Wicon RobertTytani Wejherowo218
Konik MateuszBorowiak Czersk216
Stefani FilipSMS ZPRP II Gdańsk216
Rzymkowski PrzemysławAZS UMK Toruń1910
Karczyński PiotrBorowiak Czersk198
Jankowski PiotrTytani Wejherowo195
Łoński MateuszBorowiak Czersk195
Sztoban PatrykKPR Gryfino198
Jezierski MarekKPR Gryfino197
Polcyn OskarAZS UKW Bydgoszcz189
Baliga OskarSMS ZPRP II Gdańsk189
Możyński KrzysztofKPR Gryfino189
Wicinek WojciecxhSzczypiorniak Olsztyn187
Dziakiewicz PawełMOSiR Kętrzyn1810
Luks MichałSMS ZPRP II Gdańsk189
Adamski JakubSMS ZPRP II Gdańsk1810
Kowalczyk PatrykAZS UKW Bydgoszcz187
Idzikowski BartoszJeziorak Iława185
Kęsicki PatrykJeziorak Iława174
Nastały WojciechSambor Tczew178
Miklasz TomaszMOSiR Kętrzyn179
Pilitowski KonradSMS ZPRP II Gdańsk164
Kucharski FilipAZS UKW Bydgoszcz159
Kozycz KamilSMS ZPRP II Gdańsk155
Telenga BartoszKPR Gryfino158
Lazarowicz kacperSMS ZPRP II Gdańsk152
Malina AdamSzczypiorniak Olsztyn159
Lenz RobertBorowiak Czersk147
Żmudziński MichałMKS Brodnica148
Targoński RobertSzczypiorniak Olsztyn144
Ślusarski IgorSMS ZPRP II Gdańsk145
Rostankowski AdamAZS UMK Toruń147
Ładzik SzymonAZS UKW Bydgoszcz148
Kamiński MikołajMKS Brodnica1310
Solecki DanielAZS UMK Toruń138
Miloch PiotrAZS UMK Toruń136
Delicat KarolAZS UMK Toruń129
Nasiadka DanielMKS Brodnica1210
Brzoza TomaszSambor Tczew129
Jędryszek MichałSambor Tczew124
Sałata RadosławTytani Wejherowo128
Łazarczyk LeonSMS ZPRP II Gdańsk113
Krawiec BartoszSambor Tczew116
Pstrąg BłażejBorowiak Czersk118
Weinerowski LeszekSambor Tczew108
Buluk PatrykSzczypiorniak Olsztyn106
Turek TomaszTytani Wejherowo107
Jastrzębski PiotrSambor Tczew107
Tymoszuk SławomirMOSiR Kętrzyn109
Gościak ŁukaszAZS UMK Toruń106
Jurewicz JakubSzczypiorniak Olsztyn98
Baliński GrzegorzJeziorak Iława98
Niedośpiał BartoszMKS Brodnica98
Siekacz DawidAZS UKW Bydgoszcz96
Lewandowski DominikSMS ZPRP II Gdańsk98
Gużniczak JanMOSiR Kętrzyn810
Kapeliński AdrianAZS UKW Bydgoszcz88
Lenz MateuszBorowiak Czersk89
Szabłowski PatrykAZS UMK Toruń87
Czarnecki MarcinSambor Tczew84
Niedzielenko PatrykSMS ZPRP II Gdańsk83
Dadej WojciechSMS ZPRP II Gdańsk72
Stanisławski BartłomiejAZS UMK Toruń74
Kierat MateuszTytani Wejherowo76
Węckowski BartłomiejBorowiak Czersk67
Wacek PatrykSMS ZPRP II Gdańsk62
Kręcki PrzemysławKPR Gryfino68
Kosopud KarolJeziorak Iława68
Kalwas TomaszJeziorak Iława64
Frańczak MichałSMS ZPRP II Gdańsk63
Latocha TomaszSambor Tczew66
Białek SylwesterKPR Gryfino67
Trzmielewski IgorAZS UMK Toruń66
Daszek MateuszSambor Tczew65
Jasionek MateuszMOSiR Kętrzyn53
Działkiewicz SzymonSMS ZPRP II Gdańsk51
Jankowski MichałTytani Wejherowo54
Łukasik KamilBorowiak Czersk54
Wicki RafałTytani Wejherowo55
Bolek JakubSMS ZPRP II Gdańsk56
Trojańczyk MateuszAZS UKW Bydgoszcz56
Gała OskarKPR Gryfino46
Kowalik KrystianSMS ZPRP II Gdańsk44
Biskupski BartoszAZS UKW Bydgoszcz44
Blejsz JakubKPR Gryfino43
Skonieczny SzymonSambor Tczew44
Kudełka PrzemysławTytani Wejherowo35
Mosiewicz PrzemysławSzczypiorniak Olsztyn36
Żurawski PatrykMKS Brodnica38
Nowociński MaciejTytani Wejherowo33
Pawelec DamianSMS ZPRP II Gdańsk31
Kowalski KrzysztofSzczypiorniak Olsztyn33
Baczyński KrzysztofAZS UMK Toruń38
Góralski KarolKPR Gryfino33
Jastrzębski AdamSzczypiorniak Olsztyn34
Rybski PiotrSMS ZPRP II Gdańsk31
Waldecker KrzysztofSambor Tczew34
Kusiński BartoszMKS Brodnica37
Lewandowski JanBorowiak Czersk23
Wicki KamilTytani Wejherowo27
Jerzyk KornelBorowiak Czersk27
Boryń DominikTytani Wejherowo25
Laskowski MarcinSMS ZPRP II Gdańsk21
Marcinkiewicz MaciejMOSiR Kętrzyn26
Brozda SebastianSzczypiorniak Olsztyn27
Wojciechowski KajetanBorowiak Czersk22
Kowalski KamilAZS UMK Toruń14
Niedziałkowski KarolMOSiR Kętrzyn15
Zawłocki MariuszJeziorak Iława16
Kowalski KonradKPR Gryfino15
Drumiński SzymonMKS Brodnica16
Graczyk IgorSzczypiorniak Olsztyn12
Pedynkowski RafałSzczypiorniak Olsztyn17
Banasiak BartłomiejMKS Brodnica110
Szreder KacperTytani Wejherowo13
Gliniecki MateuszBorowiak Czersk16
Żmudziński PatrykMKS Brodnica14
Fryca SzymonBorowiak Czersk13
Kamiński FilipMKS Brodnica16
Beczek AndrzejSMS ZPRP II Gdańsk11
Gostrowski DariuszJeziorak Iława15
Minder JakubJeziorak Iława15
Dziuban OskarSambor Tczew13
Lewalski ŁukaszJeziorak Iława15
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl