Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Juniorka / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Puckowska AleksandraMKS Sambor Tczew547
Kaczmarek MilenaMTS I Kwidzyn487
Stapurewicz PaulinaMKS Truso Elbląg416
Haric GabrielaArka Gdynia418
Szulc MartynaMKS Truso Elbląg417
Myścioch MartaMTS II Kwidzyn387
Solińska WeronikaMKS Sambor Tczew347
Witkowska WiktoriaArka Gdynia307
Szynkaruk DominikaMTS II Kwidzyn286
Mielewczyk MatyldaArka Gdynia287
Stala DominikaMTS I Kwidzyn267
Bielska MagdalenaArka Gdynia268
Guziewicz SandraMTS I Kwidzyn257
Kupc JuliaMTS I Kwidzyn247
Polenz JuliaMKS Sambor Tczew227
Cesarz MarcelinaMKS Sambor Tczew207
Piskorowska MartynaArka Gdynia197
Tarczyluk WiktoriaMKS Truso Elbląg195
Rogowska IlonaMKS Truso Elbląg197
Szczepańska PatrycjaMKS Truso Elbląg187
Kubiak JuliaMTS II Kwidzyn176
Borkenhagen JuliaMKS Sambor Tczew167
Gimińska DominikaMTS II Kwidzyn167
Otlewska NataliaMTS II Kwidzyn156
Niziałek WiktoriaMTS I Kwidzyn156
Kamieniecka NataliaMTS II Kwidzyn156
Kalecińska LauraArka Gdynia158
Trzaska KatarzynaMTS II Kwidzyn146
Lul AgataArka Gdynia137
Czapiewska MartynaMTS I Kwidzyn127
Kucharska PaulinaMTS I Kwidzyn114
Szapańska OliwiaMKS Truso Elbląg117
Weiland WeronikaMTS I Kwidzyn117
Wasiak AdriannaMKS Truso Elbląg115
Załuska AleksandraMKS Truso Elbląg117
Borowska DominikaMTS I Kwidzyn116
Rzosińska KajaMKS Truso Elbląg86
Burnowska MartaMTS I Kwidzyn87
Przywara DariaArka Gdynia87
Błeńska SandraMKS Sambor Tczew86
Makos OliwiaMTS II Kwidzyn86
Gierszewska KlaudiaMKS Sambor Tczew84
Szulc JuliaMKS Truso Elbląg74
Lewandowska KarolinaArka Gdynia75
Kossakowska JuliaMTS I Kwidzyn76
Dębek WeronikaMTS II Kwidzyn65
Peplińska PaulinaArka Gdynia67
Pietrasik BarbaraMTS II Kwidzyn66
Gaura WiktoriaMTS I Kwidzyn67
Petroll AndżelikaArka Gdynia56
Kamińska KlaudiaArka Gdynia58
Zimoch AndżelikaMTS I Kwidzyn43
Lis WiktoriaMKS Sambor Tczew43
Sasinowska NataliaMKS Sambor Tczew47
Meyer MartynaMTS II Kwidzyn46
Kłos KingaArka Gdynia46
Bielińska JuliaMKS Sambor Tczew42
Brejska KamilaMKS Sambor Tczew34
Szostak OliwiaMTS II Kwidzyn36
Szymańska AleksandraMTS I Kwidzyn36
Magulska WiktoriaMTS II Kwidzyn36
Nobis WiktoriaMKS Sambor Tczew37
Konkolewska OliwiaMKS Sambor Tczew22
Turulska PaulinaMKS Truso Elbląg26
Głębocka NikolaArka Gdynia23
Makowska WiktoriaMTS II Kwidzyn23
Czapiewska NataliaMTS II Kwidzyn25
Jezierska JuliaMKS Sambor Tczew21
Maury LauraMKS Sambor Tczew11
Czerniewicz WeronikaArka Gdynia13
Dziarkowska DominikaMTS I Kwidzyn11
Borkowska RóżaMTS I Kwidzyn15
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl