Juniorka / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Puckowska AleksandraMKS Sambor Tczew578
Kaczmarek MilenaMTS I Kwidzyn568
Szulc MartynaMKS Truso Elbląg428
Stapurewicz PaulinaMKS Truso Elbląg416
Haric GabrielaArka Gdynia418
Solińska WeronikaMKS Sambor Tczew398
Myścioch MartaMTS II Kwidzyn387
Szynkaruk DominikaMTS II Kwidzyn357
Stala DominikaMTS I Kwidzyn308
Witkowska WiktoriaArka Gdynia307
Kupc JuliaMTS I Kwidzyn298
Guziewicz SandraMTS I Kwidzyn298
Mielewczyk MatyldaArka Gdynia287
Bielska MagdalenaArka Gdynia268
Polenz JuliaMKS Sambor Tczew268
Szczepańska PatrycjaMKS Truso Elbląg248
Cesarz MarcelinaMKS Sambor Tczew248
Rogowska IlonaMKS Truso Elbląg228
Piskorowska MartynaArka Gdynia197
Tarczyluk WiktoriaMKS Truso Elbląg195
Otlewska NataliaMTS II Kwidzyn197
Kubiak JuliaMTS II Kwidzyn187
Borkenhagen JuliaMKS Sambor Tczew178
Gimińska DominikaMTS II Kwidzyn178
Czapiewska MartynaMTS I Kwidzyn178
Trzaska KatarzynaMTS II Kwidzyn167
Kucharska PaulinaMTS I Kwidzyn155
Weiland WeronikaMTS I Kwidzyn158
Niziałek WiktoriaMTS I Kwidzyn156
Kamieniecka NataliaMTS II Kwidzyn156
Kalecińska LauraArka Gdynia158
Wasiak AdriannaMKS Truso Elbląg136
Gierszewska KlaudiaMKS Sambor Tczew135
Lul AgataArka Gdynia137
Załuska AleksandraMKS Truso Elbląg128
Borowska DominikaMTS I Kwidzyn127
Szapańska OliwiaMKS Truso Elbląg118
Rzosińska KajaMKS Truso Elbląg107
Burnowska MartaMTS I Kwidzyn108
Szulc JuliaMKS Truso Elbląg105
Dębek WeronikaMTS II Kwidzyn96
Gaura WiktoriaMTS I Kwidzyn98
Zimoch AndżelikaMTS I Kwidzyn84
Przywara DariaArka Gdynia87
Błeńska SandraMKS Sambor Tczew87
Makos OliwiaMTS II Kwidzyn87
Szymańska AleksandraMTS I Kwidzyn77
Lewandowska KarolinaArka Gdynia75
Kossakowska JuliaMTS I Kwidzyn76
Pietrasik BarbaraMTS II Kwidzyn77
Nobis WiktoriaMKS Sambor Tczew78
Peplińska PaulinaArka Gdynia67
Petroll AndżelikaArka Gdynia56
Kamińska KlaudiaArka Gdynia58
Lis WiktoriaMKS Sambor Tczew43
Szostak OliwiaMTS II Kwidzyn47
Sasinowska NataliaMKS Sambor Tczew48
Magulska WiktoriaMTS II Kwidzyn47
Meyer MartynaMTS II Kwidzyn46
Kłos KingaArka Gdynia46
Bielińska JuliaMKS Sambor Tczew43
Brejska KamilaMKS Sambor Tczew34
Turulska PaulinaMKS Truso Elbląg37
Konkolewska OliwiaMKS Sambor Tczew22
Głębocka NikolaArka Gdynia23
Makowska WiktoriaMTS II Kwidzyn23
Czapiewska NataliaMTS II Kwidzyn25
Jezierska JuliaMKS Sambor Tczew21
Maury LauraMKS Sambor Tczew11
Czerniewicz WeronikaArka Gdynia13
Dziarkowska DominikaMTS I Kwidzyn11
Borkowska RóżaMTS I Kwidzyn15
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl