Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Kobiet / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Matczak AnnaKU AZS P K Koszalin797
Brózda MartynaMKS Brodnica707
Sikora MartaUKS Morski Sianów597
Stefaniak WiktoriaMKS Kusy Szczecin497
Mielewczyk MatyldaSPR Arka Gdynia417
Pęcherska AgnieszkaGUKS Drwęca Novar Lubicz395
Komorniak NikolaMKS Kusy Szczecin387
Strzelecka WeronikaGUKS Drwęca Novar Lubicz376
Peplińska PaulinaSPR Arka Gdynia377
Guttmann PaulinaGUKS Drwęca Novar Lubicz367
Kopania MartynaUKS Morski Sianów337
Żak DominikaKS Tytani Wejherowo327
Mocarz DominikaUKS Morski Sianów327
Gajtkowska OliwiaMKS Brodnica287
Karwas JuliaKU AZS P K Koszalin286
Przywara DariaSPR Arka Gdynia277
Kramp AleksandraKS Tytani Wejherowo277
Sobolewska MartaMKS Słupia Słupsk257
Czurgiel AdriannaKS Tytani Wejherowo227
Kunz PaulinaKS Tytani Wejherowo227
Zagdan NataliaMKS Słupia Słupsk217
Kwiatkowska HannaMKS Kusy Szczecin217
Radoch AleksandraUKS Morski Sianów216
Schulz JuliaMKS Słupia Słupsk206
Gębusia DominikaMKS Słupia Słupsk197
Piskorowska MartynaSPR Arka Gdynia187
Panek SylwiaMKS Brodnica186
Malankowska AleksandraMKS Brodnica164
Witkowska WiktoriaSPR Arka Gdynia167
Roszkiewicz DominikaMKS Kusy Szczecin167
Madera KarolinaUKS Morski Sianów167
Gołębiewska KingaMKS Brodnica157
Neumann KingaKU AZS P K Koszalin157
Dobrzańska OliwiaKU AZS P K Koszalin146
Bielska MagdalenaSPR Arka Gdynia146
Michałek AgataMKS Słupia Słupsk147
Ciepłowska DominikaMKS Kusy Szczecin136
Gierat JuliaMKS Kusy Szczecin137
Dulińska ZuzannaSPR Arka Gdynia137
Jura NataliaKU AZS P K Koszalin137
Smutek AgnieszkaMKS Słupia Słupsk125
Malec KlaudiaGUKS Drwęca Novar Lubicz127
Zegarlicka KatarzynaSPR Arka Gdynia126
Głębocka NikolaSPR Arka Gdynia127
Sadecka KatarzynaUKS Morski Sianów117
Wilanowska WeronikaMKS Kusy Szczecin117
Kmieć NataliaMKS Słupia Słupsk112
Dziuba NikolaMKS Kusy Szczecin117
Lewandowska KarolinaSPR Arka Gdynia114
Radzikowska OliwiaUKS Morski Sianów117
Jędrasik SylwiaGUKS Drwęca Novar Lubicz103
Szudzik MagdalenaGUKS Drwęca Novar Lubicz107
Konpa OliwiaMKS Brodnica107
Grabińska IzabelaMKS Brodnica107
Tkaczuk AleksandraMKS Kusy Szczecin96
Życzyńska NikolaGUKS Drwęca Novar Lubicz96
Frąckowiak MartaUKS Morski Sianów97
Kass AnetaKS Tytani Wejherowo96
Jabłońska BlankaGUKS Drwęca Novar Lubicz83
Małek MilenaKS Tytani Wejherowo86
Gaszewska KamilaMKS Kusy Szczecin86
Antczak WeronikaKU AZS P K Koszalin76
Panter JuliaMKS Brodnica77
Włodarczyk MartynaKU AZS P K Koszalin76
Gołębiowska OliwiaKU AZS P K Koszalin73
Przecichowska WeronikaKS Tytani Wejherowo65
Szczepińska JuliaMKS Brodnica63
Zaniecka WeronikaMKS Brodnica66
Miszka AnnaKS Tytani Wejherowo67
Kolczyńska OliwiaMKS Brodnica65
Lul AgataSPR Arka Gdynia64
Marszałek GabrielaMKS Kusy Szczecin56
Rytlewska WiktoriaMKS Słupia Słupsk55
Deszkiewicz UrszulaUKS Morski Sianów55
Harić GabrielaKU AZS P K Koszalin51
Kilkowska DominikaMKS Brodnica52
Bąkowska MartaSPR Arka Gdynia42
Kosmala WiktoriaSPR Arka Gdynia44
Betker PatrycjaGUKS Drwęca Novar Lubicz46
Popkowska AgnieszkaMKS Kusy Szczecin45
Petroll AndżelikaSPR Arka Gdynia46
Breitenbach NataliaKU AZS P K Koszalin41
Szymańska KorneliaKS Tytani Wejherowo46
Lipiec AleksandraKU AZS P K Koszalin36
Myszk JuliaKS Tytani Wejherowo37
Topolewska PaulinaMKS Brodnica36
Kokolus JuliaMKS Kusy Szczecin35
Gotzmann KlaraMKS Kusy Szczecin34
Pawłowska MartynaGUKS Drwęca Novar Lubicz33
Zielińska KarolinaMKS Słupia Słupsk37
Dampc KorneliaKS Tytani Wejherowo26
Michalska KlaudiaMKS Brodnica25
Szymikowska JuliaKS Tytani Wejherowo27
Węgrodzka JoannaGUKS Drwęca Novar Lubicz25
Lutecka NataliaGUKS Drwęca Novar Lubicz23
Mroczek-Goerke ZuzannaMKS Brodnica15
Kwapis DariaUKS Morski Sianów13
Wiśniewska AnnaKU AZS P K Koszalin14
Bryła NataliaSPR Arka Gdynia11
Sielska AdriannaMKS Brodnica17
Szatkowska KlaudiaGUKS Drwęca Novar Lubicz12
Ber MilenaKU AZS P K Koszalin16
Izdebska KajaMKS Kusy Szczecin14
Eichorst MartynaGUKS Drwęca Novar Lubicz14
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl