II Liga Kobiet / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Matczak AnnaKU AZS P K Koszalin11910
Brózda MartynaMKS Brodnica9610
Sikora MartaUKS Morski Sianów8310
Stefaniak WiktoriaMKS Kusy Szczecin6710
Pęcherska AgnieszkaGUKS Drwęca Novar Lubicz567
Komorniak NikolaMKS Kusy Szczecin5210
Mielewczyk MatyldaSPR Arka Gdynia519
Guttmann PaulinaGUKS Drwęca Novar Lubicz509
Kopania MartynaUKS Morski Sianów4410
Strzelecka WeronikaGUKS Drwęca Novar Lubicz448
Żak DominikaKS Tytani Wejherowo4410
Kmieć NataliaMKS Słupia Słupsk426
Peplińska PaulinaSPR Arka Gdynia429
Mocarz DominikaUKS Morski Sianów3910
Gajtkowska OliwiaMKS Brodnica3810
Kramp AleksandraKS Tytani Wejherowo3710
Karwas JuliaKU AZS P K Koszalin379
Sobolewska MartaMKS Słupia Słupsk3510
Przywara DariaSPR Arka Gdynia349
Radoch AleksandraUKS Morski Sianów349
Gębusia DominikaMKS Słupia Słupsk3211
Kunz PaulinaKS Tytani Wejherowo2810
Kwiatkowska HannaMKS Kusy Szczecin2810
Schulz JuliaMKS Słupia Słupsk279
Malankowska AleksandraMKS Brodnica266
Czurgiel AdriannaKS Tytani Wejherowo269
Zagdan NataliaMKS Słupia Słupsk2511
Panek SylwiaMKS Brodnica228
Przecichowska WeronikaKS Tytani Wejherowo228
Gołębiewska KingaMKS Brodnica219
Gierat JuliaMKS Kusy Szczecin2110
Madera KarolinaUKS Morski Sianów2110
Konpa OliwiaMKS Brodnica2110
Roszkiewicz DominikaMKS Kusy Szczecin209
Jura NataliaKU AZS P K Koszalin1910
Ciepłowska DominikaMKS Kusy Szczecin199
Piskorowska MartynaSPR Arka Gdynia199
Zegarlicka KatarzynaSPR Arka Gdynia198
Neumann KingaKU AZS P K Koszalin1910
Bielska MagdalenaSPR Arka Gdynia188
Wilanowska WeronikaMKS Kusy Szczecin1810
Smutek AgnieszkaMKS Słupia Słupsk188
Witkowska WiktoriaSPR Arka Gdynia189
Sadecka KatarzynaUKS Morski Sianów1810
Dziuba NikolaMKS Kusy Szczecin1710
Lewandowska KarolinaSPR Arka Gdynia176
Dulińska ZuzannaSPR Arka Gdynia179
Szudzik MagdalenaGUKS Drwęca Novar Lubicz179
Michałek AgataMKS Słupia Słupsk1610
Głębocka NikolaSPR Arka Gdynia169
Gołębiowska OliwiaKU AZS P K Koszalin165
Radzikowska OliwiaUKS Morski Sianów1610
Dobrzańska OliwiaKU AZS P K Koszalin169
Tkaczuk AleksandraMKS Kusy Szczecin159
Życzyńska NikolaGUKS Drwęca Novar Lubicz159
Szczepińska JuliaMKS Brodnica156
Frąckowiak MartaUKS Morski Sianów1410
Małek MilenaKS Tytani Wejherowo139
Grabińska IzabelaMKS Brodnica1310
Malec KlaudiaGUKS Drwęca Novar Lubicz138
Lul AgataSPR Arka Gdynia136
Kass AnetaKS Tytani Wejherowo129
Jabłońska BlankaGUKS Drwęca Novar Lubicz114
Panter JuliaMKS Brodnica1110
Włodarczyk MartynaKU AZS P K Koszalin109
Jędrasik SylwiaGUKS Drwęca Novar Lubicz103
Gaszewska KamilaMKS Kusy Szczecin109
Kokolus JuliaMKS Kusy Szczecin98
Węgrodzka JoannaGUKS Drwęca Novar Lubicz88
Rytlewska WiktoriaMKS Słupia Słupsk89
Antczak WeronikaKU AZS P K Koszalin87
Betker PatrycjaGUKS Drwęca Novar Lubicz79
Gotzmann KlaraMKS Kusy Szczecin77
Marszałek GabrielaMKS Kusy Szczecin68
Miszka AnnaKS Tytani Wejherowo69
Zaniecka WeronikaMKS Brodnica67
Lipiec AleksandraKU AZS P K Koszalin69
Kolczyńska OliwiaMKS Brodnica67
Sznytko MartynaMKS Słupia Słupsk510
Harić GabrielaKU AZS P K Koszalin51
Antosik AleksandraMKS Brodnica52
Bąkowska MartaSPR Arka Gdynia53
Kosmala WiktoriaSPR Arka Gdynia56
Szymańska KorneliaKS Tytani Wejherowo58
Deszkiewicz UrszulaUKS Morski Sianów58
Pawłowska MartynaGUKS Drwęca Novar Lubicz55
Kilkowska DominikaMKS Brodnica52
Breitenbach NataliaKU AZS P K Koszalin41
Izdebska KajaMKS Kusy Szczecin47
Popkowska AgnieszkaMKS Kusy Szczecin45
Petroll AndżelikaSPR Arka Gdynia48
Topolewska PaulinaMKS Brodnica36
Myszk JuliaKS Tytani Wejherowo310
Ber MilenaKU AZS P K Koszalin39
Zielińska KarolinaMKS Słupia Słupsk39
Lutecka NataliaGUKS Drwęca Novar Lubicz23
Szymikowska JuliaKS Tytani Wejherowo210
Mroczek-Goerke ZuzannaMKS Brodnica28
Kotłowska JuliaKU AZS P K Koszalin22
Dampc KorneliaKS Tytani Wejherowo28
Michalska KlaudiaMKS Brodnica27
Halawczak LidiaMKS Kusy Szczecin11
Nowakowska MajaSPR Arka Gdynia19
Hryniewicz MajaKU AZS P K Koszalin11
Bryła NataliaSPR Arka Gdynia11
Szmigiero AdriannaMKS Słupia Słupsk18
Szatkowska KlaudiaGUKS Drwęca Novar Lubicz12
Sielska AdriannaMKS Brodnica110
Putz PaulinaGUKS Drwęca Novar Lubicz12
Wiśniewska AnnaKU AZS P K Koszalin16
Eichorst MartynaGUKS Drwęca Novar Lubicz17
Kwapis DariaUKS Morski Sianów13
Pędzich MajaMKS Słupia Słupsk18
Domian PaulinaGUKS Drwęca Novar Lubicz14
Hryniewicz MartynaKU AZS P K Koszalin11
Sugalska AleksandraGUKS Drwęca Novar Lubicz12
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl