Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Wódczak ŁukaszSPR WYBRZEŻE I Gdańsk11212
Stępień DominikNLO SMS ZPRP Gdańsk7814
Cięciwa RyszardNLO SMS ZPRP Gdańsk7411
Papina MaciejSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk7211
Wita KorneliuszSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk7212
Rozwadowski NikodemMTS I Kwidzyn7214
Kiejdo SzymonSPR WYBRZEŻE I Gdańsk6913
Krok PatrykSPR WYBRZEŻE III Gdańsk6810
Wejher NorbertKS TYTANI Wejherowo6812
Iskra PatrykNLO SMS ZPRP Gdańsk6813
Tokarz JakubNLO SMS ZPRP Kwidzyn6713
Otta KubaSPR WYBRZEŻE III Gdańsk6513
Smolibowski BartoszSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk6411
Kosznik TomaszSPR WYBRZEŻE III Gdańsk6311
Linda MaksymilianSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk6211
Molski DawidNLO SMS ZPRP Gdańsk619
Dziubek HubertMTS I Kwidzyn5414
Lewczyk FilipNLO SMS ZPRP Kwidzyn5314
Sałata MikołajKS TYTANI Wejherowo5214
Król JakubSPR WYBRZEŻE III Gdańsk5110
Raczkowski HubertMTS I Kwidzyn5014
Sałata MaksymilianKS TYTANI Wejherowo4811
Bernacik ErykNLO SMS ZPRP Gdańsk4511
Mickielewicz KrzysztofSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk4511
Kiedrowicz KornelSPR WYBRZEŻE II Gdańsk4514
Klawiński MikołajSPR WYBRZEŻE II Gdańsk4414
Jankowski KajetanSPR WYBRZEŻE III Gdańsk4413
Słowikowski MateuszSPR WYBRZEŻE III Gdańsk4114
Łapucha MichałSPR WYBRZEŻE II Gdańsk409
Jurczenia AdamSPR WYBRZEŻE II Gdańsk4014
Zalewski OskarSPR WYBRZEŻE I Gdańsk4013
Powarzyński JakubSPR WYBRZEŻE III Gdańsk396
Rompa KonradKS TYTANI Wejherowo3813
Karbowski MarcinSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk3813
Kloskowski JakubSPR WYBRZEŻE II Gdańsk3710
Gruchała KacperSPR WYBRZEŻE II Gdańsk3712
Pograniczny MateuszSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk3710
Szafrański OskarKS TYTANI Wejherowo3611
Kacprzak WojciechSPR WYBRZEŻE I Gdańsk3512
Reichel DawidNLO SMS ZPRP Gdańsk347
Kozłowski WojciechNLO SMS ZPRP Kwidzyn3412
Curzytek JakubNLO SMS ZPRP Kwidzyn3313
Golisowicz PiotrSPR WYBRZEŻE III Gdańsk3313
Szwęch KarolSPR WYBRZEŻE I Gdańsk3213
Grochowski DenisMTS I Kwidzyn3113
Stalka DominikMTS I Kwidzyn3012
Bernaś AdamNLO SMS ZPRP Gdańsk3014
Dąbrowski MaksymilianSPR WYBRZEŻE III Gdańsk3011
Cichocki KacperSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk298
Czaja KrystianSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk2810
Iwanowski KajetanNLO SMS ZPRP Kwidzyn2814
Bartnicki JakubNLO SMS ZPRP Gdańsk2810
Ciszewski KacperSPR WYBRZEŻE I Gdańsk2811
Węckowski BartłomiejMTS I Kwidzyn2610
Bielecki AntoniNLO SMS ZPRP Kwidzyn2514
Adamczyk JacekSPR WYBRZEŻE III Gdańsk2513
Safiejko MichałNLO SMS ZPRP Gdańsk2313
Lemke AlbertSPR WYBRZEŻE II Gdańsk239
Orzech KacperSPR WYBRZEŻE I Gdańsk2311
Lewandowski JanSPR WYBRZEŻE III Gdańsk2212
Miszczyk SzymonNLO SMS ZPRP Kwidzyn2014
Papiernik MichałSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk2013
Młynkowiak AlanNLO SMS ZPRP Gdańsk208
Fobka PatrykSPR WYBRZEŻE II Gdańsk196
Nietupski TymoteuszKS TYTANI Wejherowo195
Ekstowicz ArturMTS I Kwidzyn195
Krasucki ŁukaszSPR WYBRZEŻE II Gdańsk1914
Żabko MaksymNLO SMS ZPRP Kwidzyn1914
Bach FabianKS TYTANI Wejherowo199
Lilien KamilNLO SMS ZPRP Kwidzyn1912
Lisiecki MichałNLO SMS ZPRP Kwidzyn1814
Legiewicz JakubMTS I Kwidzyn1812
Konstańczuk KrystianNLO SMS ZPRP Gdańsk1714
Scharmach SzymonSPR WYBRZEŻE I Gdańsk1714
Gwiazda MichałMTS I Kwidzyn1714
Porębski MateuszSPR WYBRZEŻE I Gdańsk175
Marczewski OskarSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk1611
Mokracki WiktorMTS I Kwidzyn163
Miroński WiktorSPR WYBRZEŻE I Gdańsk1612
Golis KacperSPR WYBRZEŻE III Gdańsk1611
Rostankowski MichałMTS I Kwidzyn1512
Dzeshyts BogdanSPR WYBRZEŻE I Gdańsk149
Latopolski DamianMTS I Kwidzyn1312
Maro AdrianSPR WYBRZEŻE II Gdańsk1310
Woelke FilipSPR WYBRZEŻE I Gdańsk128
Stefaniak MikołajNLO SMS ZPRP Kwidzyn123
Pałkowski AlexKS TYTANI Wejherowo1212
Grabowski FilipKS TYTANI Wejherowo125
Kostuch FilipSPR WYBRZEŻE I Gdańsk1113
Ebertowski JanMTS I Kwidzyn119
Kędzior MateuszKS TYTANI Wejherowo113
Myszka MateuszNLO SMS ZPRP Kwidzyn1112
Pohnke JakubKS TYTANI Wejherowo1110
Janus JakubSPR WYBRZEŻE III Gdańsk105
Łeszczyński MaciejSPR WYBRZEŻE II Gdańsk1010
Bal JakubSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk98
Jurewicz IgorKS TYTANI Wejherowo97
Jagielski KrzysztofSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk97
Trzeciński CyprianNLO SMS ZPRP Gdańsk92
Ponto TymonSPR WYBRZEŻE III Gdańsk92
Szymczak KrystianNLO SMS ZPRP Kwidzyn97
Kaczor SebastianNLO SMS ZPRP Gdańsk82
Olik BartoszSPR WYBRZEŻE II Gdańsk88
Brzozowiec WiktorSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk86
Jabłoński SebastianSPR WYBRZEŻE II Gdańsk87
Łoziński ŁukaszMTS I Kwidzyn88
Kwiatkowski MaciejMTS I Kwidzyn76
Koper BartłomiejMTS I Kwidzyn74
Szostak PiotrSPR WYBRZEŻE II Gdańsk77
Kowalkowski TomaszMTS I Kwidzyn67
Zelek AleksanderMTS I Kwidzyn67
Leszczyński MaciejSPR WYBRZEŻE II Gdańsk52
Dobrakowski JakubSPR WYBRZEŻE II Gdańsk56
Mielnik FilipKS TYTANI Wejherowo411
Ślusarski IgorNLO SMS ZPRP Gdańsk41
Szostek KamilSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk49
Klaman WiktorKS TYTANI Wejherowo411
Korczak BartłomiejNLO SMS ZPRP Kwidzyn42
Raczkowski JuliuszSPR WYBRZEŻE I Gdańsk310
Laskowski MarcinNLO SMS ZPRP Gdańsk31
Filipowicz MarcelNLO SMS ZPRP Kwidzyn31
Ściesiński MichałSPR WYBRZEŻE II Gdańsk32
Wróbel RafałSPR WYBRZEŻE II Gdańsk35
Karsznia IgorSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk32
Bury TomaszSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk35
Gajdziński SzymonSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk22
Iwańczuk MichałNLO SMS ZPRP Gdańsk21
Świątkiewicz JakubNLO SMS ZPRP Kwidzyn22
Jaszewski KacperKS TYTANI Wejherowo29
Otto NatanSPR WYBRZEŻE II Gdańsk27
Majewski WojciechSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk28
Dudziak BłażejSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk212
Pstrąg ErykNLO SMS ZPRP Kwidzyn11
Fydrych MateuszSPR WYBRZEŻE I Gdańsk113
Burandt MarcelSPR WYBRZEŻE I Gdańsk110
Karsznia FilipSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk14
Sijka OliverSPR WYBRZEŻE II Gdańsk17
Jeziorny AleksanderNLO SMS ZPRP Gdańsk114
Kacperski SzymonSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk11
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl