Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior Młodszy / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Kukiełczak OliwierSPR WYBRZEŻE I Gdańsk9311
Porębski MateuszSPR WYBRZEŻE I Gdańsk7411
Sałata MikołajKS TYTANI Wejherowo7011
Stalka DominikMTS I Kwidzyn6812
Gruchała AleksanderSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk649
Wolański WiktorMTS II Kwidzyn6010
Sałata MaksymilianKS TYTANI Wejherowo5910
Łapucha MichałSPR WYBRZEŻE II Gdańsk5710
Pitucha MaciejSPR WYBRZEŻE I Gdańsk5711
Adamczak MichałMTS II Kwidzyn559
Fobka PatrykSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk549
Jagielski KrzysztofSPR WYBRZEŻE II Gdańsk5310
Ponto TymonSPR WYBRZEŻE III Gdańsk5110
Latopolski FilipMTS II Kwidzyn4310
Laska BartoszMTS I Kwidzyn4212
Wierzbicki MichałSPR WYBRZEŻE I Gdańsk4211
Żyszkiewicz KrzysztofSPR WYBRZEŻE III Gdańsk4111
Maćkowiak MaciejSPR WYBRZEŻE II Gdańsk3710
Wróbel RafałSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk379
Bach FabianKS TYTANI Wejherowo368
Zelek AleksanderMTS I Kwidzyn359
Kwiatkowski MaciejMTS I Kwidzyn358
Gemborys MarcinSPR WYBRZEŻE I Gdańsk3411
Trzaskowski SzymonMTS I Kwidzyn3412
Grabowski FilipKS TYTANI Wejherowo3310
Kędzior MateuszKS TYTANI Wejherowo3210
Gajdziński SzymonSPR WYBRZEŻE II Gdańsk3011
Kondziela JuliuszSPR WYBRZEŻE I Gdańsk3010
Wojdaś MateuszSPR WYBRZEŻE III Gdańsk2911
Kacperski SzymonSPR WYBRZEŻE II Gdańsk299
Ciss JakubMTS I Kwidzyn2810
Brzozowiec WiktorSPR WYBRZEŻE II Gdańsk279
Wyszomirski BartoszSPR WYBRZEŻE III Gdańsk268
Kamiński WojciechSPR WYBRZEŻE III Gdańsk2610
Ściesiński MichałSPR WYBRZEŻE II Gdańsk259
Zamojski WiktorSPR WYBRZEŻE III Gdańsk2511
Karsznia FilipSPR WYBRZEŻE II Gdańsk2410
Wasiak FilipSPR WYBRZEŻE I Gdańsk237
Paczkowski OskarMTS II Kwidzyn2310
Olejnik DawidSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk227
Orzłowski OskarMTS I Kwidzyn2212
Kowalkowski TomaszMTS I Kwidzyn218
Gromowski JanSPR WYBRZEŻE III Gdańsk2111
Koss KonradKS TYTANI Wejherowo209
Bińkowski JakubSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk209
Bury TomaszSPR WYBRZEŻE II Gdańsk209
Nierzwicki MateuszSPR WYBRZEŻE III Gdańsk1911
Lemke AlbertSPR WYBRZEŻE II Gdańsk1910
Koper BartłomiejMTS II Kwidzyn198
Stefani JakubSPR WYBRZEŻE III Gdańsk189
Marchewicz PatrykSPR WYBRZEŻE I Gdańsk168
Kasprzak RadosławSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk168
Dobrakowski JakubSPR WYBRZEŻE II Gdańsk1311
Olik BartoszSPR WYBRZEŻE II Gdańsk135
Sowa StanisławMTS I Kwidzyn1212
Karsznia IgorSPR WYBRZEŻE II Gdańsk1110
Tarsalewski KacperMTS I Kwidzyn108
Mielnik FilipKS TYTANI Wejherowo1011
Gruza JakubMTS II Kwidzyn1010
Gierszewski OliwierSPR WYBRZEŻE I Gdańsk97
Łangowski PawełMTS I Kwidzyn98
Parzych SzymonSPR WYBRZEŻE I Gdańsk94
Saramak BartoszMTS I Kwidzyn97
Jabłoński SebastianSPR WYBRZEŻE II Gdańsk99
Makowiecki KacperMTS I Kwidzyn911
Bonczkowski CezaryMTS I Kwidzyn89
Łojewski JakubSPR WYBRZEŻE III Gdańsk810
Jaszewski KacperKS TYTANI Wejherowo78
Dutkowski MaciejSPR WYBRZEŻE I Gdańsk77
Kamiński DamianMTS II Kwidzyn710
Fedorczuk JakubSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk73
Kozłowski MiłoszMTS I Kwidzyn65
Chrzanowski JakubMTS II Kwidzyn58
Czynszak ŁukaszMTS II Kwidzyn59
Ponto KornelSPR WYBRZEŻE III Gdańsk58
Tokarz FilipMTS II Kwidzyn52
Metz PiotrSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk59
Kowalczuk AleksSPR WYBRZEŻE I Gdańsk48
Galikowski DamianKS TYTANI Wejherowo38
Wojtowicz ŁukaszSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk36
Klaman WiktorKS TYTANI Wejherowo37
Kornichuk KyryloSPR WYBRZEŻE I Gdańsk35
Pawski JakubSPR WYBRZEŻE I Gdańsk21
Shapovalov OleksiiSPR WYBRZEŻE I Gdańsk24
Burczyk PiotrSPR WYBRZEŻE I Gdańsk22
Januchta BartoszMTS II Kwidzyn29
Wicon JakubKS TYTANI Wejherowo26
Andriskowski PrzemysławSPR WYBRZEŻE I Gdańsk22
Zaborowski MaksymilianSPR WYBRZEŻE III Gdańsk23
Burchardt KsaweryMTS II Kwidzyn15
Skrzek KacperSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk18
Soliwoda MateuszMTS II Kwidzyn18
Czapliński KacperSPR WYBRZEŻE III Gdańsk11
Wiśniewski MichałSPR WYBRZEŻE I Gdańsk14
Świrkula ErykSPR WYBRZEŻE III Gdańsk16
Wojdyr OskarSPR WYBRZEŻE III Gdańsk17
Korda MikołajMTS II Kwidzyn16
Burczyk PawełSPR WYBRZEŻE I Gdańsk12
Stasiuk OliwierMTS I Kwidzyn112
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl