Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior Młodszy / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Porębski MateuszSPR WYBRZEŻE I Gdańsk456
Sałata MaksymilianKS TYTANI Wejherowo416
Sałata MikołajKS TYTANI Wejherowo416
Gruchała AleksanderSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk406
Fobka PatrykSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk406
Stalka DominikMTS I Kwidzyn366
Kukiełczak OliwierSPR WYBRZEŻE I Gdańsk356
Latopolski FilipMTS II Kwidzyn346
Adamczak MichałMTS II Kwidzyn315
Ponto TymonSPR WYBRZEŻE III Gdańsk316
Jagielski KrzysztofSPR WYBRZEŻE II Gdańsk306
Pitucha MaciejSPR WYBRZEŻE I Gdańsk306
Łapucha MichałSPR WYBRZEŻE II Gdańsk285
Wolański WiktorMTS II Kwidzyn256
Żyszkiewicz KrzysztofSPR WYBRZEŻE III Gdańsk246
Wróbel RafałSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk236
Kamiński WojciechSPR WYBRZEŻE III Gdańsk236
Wierzbicki MichałSPR WYBRZEŻE I Gdańsk226
Olejnik DawidSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk226
Grabowski FilipKS TYTANI Wejherowo215
Trzaskowski SzymonMTS I Kwidzyn216
Kędzior MateuszKS TYTANI Wejherowo206
Gajdziński SzymonSPR WYBRZEŻE II Gdańsk196
Gemborys MarcinSPR WYBRZEŻE I Gdańsk186
Wasiak FilipSPR WYBRZEŻE I Gdańsk186
Brzozowiec WiktorSPR WYBRZEŻE II Gdańsk186
Zamojski WiktorSPR WYBRZEŻE III Gdańsk176
Maćkowiak MaciejSPR WYBRZEŻE II Gdańsk165
Koper BartłomiejMTS II Kwidzyn166
Bińkowski JakubSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk156
Kondziela JuliuszSPR WYBRZEŻE I Gdańsk155
Karsznia FilipSPR WYBRZEŻE II Gdańsk146
Kowalkowski TomaszMTS I Kwidzyn143
Kacperski SzymonSPR WYBRZEŻE II Gdańsk145
Wyszomirski BartoszSPR WYBRZEŻE III Gdańsk144
Laska BartoszMTS I Kwidzyn136
Olik BartoszSPR WYBRZEŻE II Gdańsk135
Paczkowski OskarMTS II Kwidzyn136
Kasprzak RadosławSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk135
Wojdaś MateuszSPR WYBRZEŻE III Gdańsk126
Orzłowski OskarMTS I Kwidzyn126
Zelek AleksanderMTS I Kwidzyn123
Gromowski JanSPR WYBRZEŻE III Gdańsk116
Kwiatkowski MaciejMTS I Kwidzyn112
Bury TomaszSPR WYBRZEŻE II Gdańsk104
Marchewicz PatrykSPR WYBRZEŻE I Gdańsk103
Nierzwicki MateuszSPR WYBRZEŻE III Gdańsk96
Ciss JakubMTS I Kwidzyn96
Saramak BartoszMTS I Kwidzyn96
Koss KonradKS TYTANI Wejherowo95
Tarsalewski KacperMTS I Kwidzyn86
Parzych SzymonSPR WYBRZEŻE I Gdańsk72
Dobrakowski JakubSPR WYBRZEŻE II Gdańsk76
Gierszewski OliwierSPR WYBRZEŻE I Gdańsk63
Karsznia IgorSPR WYBRZEŻE II Gdańsk65
Stefani JakubSPR WYBRZEŻE III Gdańsk65
Bach FabianKS TYTANI Wejherowo63
Ściesiński MichałSPR WYBRZEŻE II Gdańsk64
Mielnik FilipKS TYTANI Wejherowo66
Kozłowski MiłoszMTS I Kwidzyn65
Lemke AlbertSPR WYBRZEŻE II Gdańsk65
Jabłoński SebastianSPR WYBRZEŻE II Gdańsk55
Czynszak ŁukaszMTS II Kwidzyn56
Kamiński DamianMTS II Kwidzyn56
Tokarz FilipMTS II Kwidzyn52
Sowa StanisławMTS I Kwidzyn46
Łangowski PawełMTS I Kwidzyn43
Bonczkowski CezaryMTS I Kwidzyn44
Gruza JakubMTS II Kwidzyn46
Chrzanowski JakubMTS II Kwidzyn34
Klaman WiktorKS TYTANI Wejherowo36
Makowiecki KacperMTS I Kwidzyn35
Kornichuk KyryloSPR WYBRZEŻE I Gdańsk35
Pawski JakubSPR WYBRZEŻE I Gdańsk21
Shapovalov OleksiiSPR WYBRZEŻE I Gdańsk23
Jaszewski KacperKS TYTANI Wejherowo25
Wojtowicz ŁukaszSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk23
Wicon JakubKS TYTANI Wejherowo22
Dutkowski MaciejSPR WYBRZEŻE I Gdańsk24
Zaborowski MaksymilianSPR WYBRZEŻE III Gdańsk22
Skrzek KacperSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk15
Galikowski DamianKS TYTANI Wejherowo14
Czapliński KacperSPR WYBRZEŻE III Gdańsk11
Ponto KornelSPR WYBRZEŻE III Gdańsk14
Wiśniewski MichałSPR WYBRZEŻE I Gdańsk14
Kowalczuk AleksSPR WYBRZEŻE I Gdańsk13
Korda MikołajMTS II Kwidzyn15
Andriskowski PrzemysławSPR WYBRZEŻE I Gdańsk11
Metz PiotrSPR WYBRZEŻE IV Gdańsk16
Burchardt KsaweryMTS II Kwidzyn15
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl