Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Cichocki KarolMKS Brodnica12112
Makowiecki SzymonKS AZS UKW Bydgoszcz8611
Kożanowski MateuszAZS UMK Toruń848
Galus LucjanKPR Blejkan Gryfino8212
Grzegorek TomaszKPR Blejkan Gryfino8112
Radecki KarolMKS Handball Czersk7611
Łoński MateuszMKS Handball Czersk7012
Chyła MichałMKS Sambor Latocha - Agropom Tczew7011
Lasko RafałKPR Blejkan Gryfino6812
Tadrzak DawidKS AZS UKW Bydgoszcz6713
Śmiełowski JakubMKS Sambor Latocha - Agropom Tczew6611
Dzieniszewski RadosławKS Szczypiorniak Olsztyn6611
Malczewski JakubMKS Handball Czersk6410
Jastrzębski AdamUKS Jedynka Kodo Morąg6112
Curzytek JakubSMS ZPRP II Kwidzyn587
Ostrówka JakubKS Szczypiorniak Olsztyn5610
Idzikowski BartoszUKS Jedynka Kodo Morąg559
Buluk PatrykUKS Jedynka Kodo Morąg5312
Zembrzycki TomaszMKS Brodnica4912
Targoński RobertKS Szczypiorniak Olsztyn4911
Liszewski MateuszUKS Jedynka Kodo Morąg4711
Jaworski JakubMKS Brodnica4611
Śmigielski FilipKS AZS UKW Bydgoszcz4612
Jezierski MaciejKPR Blejkan Gryfino4312
Mosiewicz PrzemysławKS Szczypiorniak Olsztyn4210
Dembowski JanITS Jeziorak Iława4211
Pesta KacperMKS Brodnica4111
Jędrasiak WiktorMKS Brodnica417
Tokarz JakubSMS ZPRP II Kwidzyn388
Modrzyński AdamAZS UMK Toruń3611
Trautsolt MateuszITS Jeziorak Iława3511
Laszkiewicz PawełAZS UMK Toruń357
Kurczyński SzymonMKS Sambor Latocha - Agropom Tczew348
Pasymowski TomaszUKS Jedynka Kodo Morąg3212
Lewalski FilipKS Szczypiorniak Olsztyn3111
Sobótka MariuszAZS UMK Toruń3011
Jędryszek MichałMKS Sambor Latocha - Agropom Tczew297
Dembowski PatrykITS Jeziorak Iława2911
Moczadło PawełMKS Handball Czersk2912
Jurewicz JakubKS Szczypiorniak Olsztyn2811
Rogala DominikITS Jeziorak Iława2812
Malinowski MaciejITS Jeziorak Iława286
Kozłowski WojciechSMS ZPRP II Kwidzyn276
Koryszko PiotrKS AZS UKW Bydgoszcz2712
Zaborowski TomaszUKS Jedynka Kodo Morąg2711
Miszczyk SzymonSMS ZPRP II Kwidzyn2510
Lewczyk FilipSMS ZPRP II Kwidzyn257
Jurkiewicz MateuszKPR Blejkan Gryfino2412
Domian KonradKS Szczypiorniak Olsztyn2411
Svanberg JakubMKS Sambor Latocha - Agropom Tczew2411
Zagrajek MarcinITS Jeziorak Iława237
Daszek MateuszMKS Sambor Latocha - Agropom Tczew227
Kędzierski KordianKS AZS UKW Bydgoszcz2212
Gliniecki MateuszMKS Handball Czersk2212
Pstrąg SebastianMKS Handball Czersk215
Statkiewicz MichałKPR Blejkan Gryfino2112
Czarnecki KrzysztofMKS Sambor Latocha - Agropom Tczew2111
Solecki DanielAZS UMK Toruń218
Jakubowski PawełMKS Handball Czersk2011
Dulny AdamITS Jeziorak Iława205
Szczawiński FilipMKS Brodnica197
Brzoza TomaszMKS Sambor Latocha - Agropom Tczew199
Skowroński KsaweryMKS Brodnica1811
Karczyński PiotrMKS Handball Czersk179
Prokopczyk KamilKPR Blejkan Gryfino1711
Konik MateuszMKS Handball Czersk175
Prietz BartoszAZS UMK Toruń162
Bonczkowski KornelITS Jeziorak Iława166
Literski MichałKS AZS UKW Bydgoszcz167
Domagalski KarolKS Szczypiorniak Olsztyn159
Dyzmański BartoszKPR Blejkan Gryfino1511
Rostankowski MichałMKS Handball Czersk1511
Górczyński WiktorKS AZS UKW Bydgoszcz155
Lejza BartoszAZS UMK Toruń157
Lisiecki MichałSMS ZPRP II Kwidzyn146
Linda PiotrMKS Handball Czersk149
Bidziński MariuszMKS Brodnica135
Zalewski SzymonUKS Jedynka Kodo Morąg1311
Siekacz DawidKS AZS UKW Bydgoszcz128
Tarsalewski KacperAZS UMK Toruń129
Poświata ArturAZS UMK Toruń129
Kozielec BartłomiejKS AZS UKW Bydgoszcz1210
Matusiak MikołajKS AZS UKW Bydgoszcz116
Szymczak KrystianSMS ZPRP II Kwidzyn113
Przysowa DamianITS Jeziorak Iława1112
Drumiński SzymonMKS Brodnica119
Koledziński SebastianUKS Jedynka Kodo Morąg118
Jezierski MarekKPR Blejkan Gryfino1111
Żabko MaksymSMS ZPRP II Kwidzyn118
Czarnecki MarcinMKS Sambor Latocha - Agropom Tczew105
Jankowski PawełMKS Brodnica109
Kamiński MikołajMKS Brodnica106
Machniewicz KrzysztofKS AZS UKW Bydgoszcz103
Szabłowski PatrykAZS UMK Toruń105
Kamiński ŁukaszITS Jeziorak Iława106
Kurlenda BorysSMS ZPRP II Kwidzyn105
Baliński GrzegorzITS Jeziorak Iława912
Małecki KamilKS AZS UKW Bydgoszcz99
Maćkowiak MateuszKS AZS UKW Bydgoszcz97
Jastrzębski PiotrMKS Sambor Latocha - Agropom Tczew95
Brzycki MikołajKS AZS UKW Bydgoszcz98
Giżyński GrzegorzITS Jeziorak Iława99
Klemens MichałKPR Blejkan Gryfino912
Bielecki AntoniSMS ZPRP II Kwidzyn87
Kościński MateuszAZS UMK Toruń87
Nastały WojciechMKS Sambor Latocha - Agropom Tczew87
Kostrzewa KamilKPR Blejkan Gryfino87
Lewczyk PiotrSMS ZPRP II Kwidzyn86
Stefaniak MikołajSMS ZPRP II Kwidzyn72
Lewandowski DominikKS Szczypiorniak Olsztyn74
Muziewicz WiktorKS AZS UKW Bydgoszcz74
Myszka MateuszSMS ZPRP II Kwidzyn710
Pietruszka KarolKS AZS UKW Bydgoszcz76
Licznerski PatrykITS Jeziorak Iława63
Piotrowski SzymonMKS Handball Czersk69
Piotrowski KacperKS AZS UKW Bydgoszcz67
Stanisławski BartłomiejAZS UMK Toruń64
Biskupski BartoszKS AZS UKW Bydgoszcz64
Słowik PawełKS AZS UKW Bydgoszcz63
Łasiński FranciszekMKS Brodnica57
Kowalski KamilAZS UMK Toruń55
Kręcki PrzemysławKPR Blejkan Gryfino54
Ejzygmann KarolAZS UMK Toruń55
Reszczyński MateuszKS Szczypiorniak Olsztyn59
Jączyński AleksMKS Sambor Latocha - Agropom Tczew53
Karwowski PiotrUKS Jedynka Kodo Morąg46
Dziapa DamianKPR Blejkan Gryfino44
Matela SzymonSMS ZPRP II Kwidzyn42
Jakubowski MaciejMKS Handball Czersk45
Retkiewicz MaciejKS Szczypiorniak Olsztyn48
Bartnicki BartoszUKS Jedynka Kodo Morąg49
Koprowski DamianUKS Jedynka Kodo Morąg31
Radzio RadosławMKS Handball Czersk35
Szendzielorz DanielSMS ZPRP II Kwidzyn31
Minder JakubITS Jeziorak Iława39
Biskup WiktorSMS ZPRP II Kwidzyn31
Walczak KacperKS Szczypiorniak Olsztyn34
Trzmielewski IgorAZS UMK Toruń37
Zalewski AdrianUKS Jedynka Kodo Morąg39
Bartnicki GustawUKS Jedynka Kodo Morąg34
Łapacz KamilITS Jeziorak Iława33
Koss KonradSMS ZPRP II Kwidzyn33
Słupski MichałSMS ZPRP II Kwidzyn31
Golon PatrykUKS Jedynka Kodo Morąg310
Jarząbek RadosławKPR Blejkan Gryfino34
Gościak ŁukaswzAZS UMK Toruń31
Kozikowski RafałAZS UMK Toruń33
Piekarski JanITS Jeziorak Iława312
Łangowski ŁukaszMKS Handball Czersk32
Szupiluk MateuszMKS Sambor Latocha - Agropom Tczew32
Sucharzewski MichałMKS Brodnica36
Łukasik KamilMKS Handball Czersk31
Moskal MaksymilianSMS ZPRP II Kwidzyn23
Kulas ErykKS Szczypiorniak Olsztyn23
Nazimek DawidMKS Sambor Latocha - Agropom Tczew23
Głodowski MateuszUKS Jedynka Kodo Morąg25
Gerka JakubMKS Brodnica27
Krzesiński JakubKS AZS UKW Bydgoszcz25
Rozonka SzymonKS AZS UKW Bydgoszcz26
Wocial KacperSMS ZPRP II Kwidzyn25
Fabisiak PiotrKS Szczypiorniak Olsztyn28
Kosiński KarolUKS Jedynka Kodo Morąg21
Jarząb JakubITS Jeziorak Iława23
Madaliński MaksymilianKS AZS UKW Bydgoszcz211
Świątkiewicz JakubSMS ZPRP II Kwidzyn21
Iwanowski KajetanSMS ZPRP II Kwidzyn22
Górnowicz DawidKS AZS UKW Bydgoszcz27
Kusiński BartoszMKS Brodnica29
Ebertowski JakubSMS ZPRP II Kwidzyn11
Narewski AleksanderMKS Brodnica14
Raczkowski IgorSMS ZPRP II Kwidzyn11
Rakowski MateuszKS Szczypiorniak Olsztyn11
Malinowski MichałKS AZS UKW Bydgoszcz11
Bartelik MateuszKPR Blejkan Gryfino13
Dobrzański ŁukaszMKS Handball Czersk112
Węckowski BartłomiejMKS Handball Czersk11
Cichocki ŁukaszMKS Brodnica11
Leszczyński KlaudiuszKS Szczypiorniak Olsztyn14
Lenz MateuszMKS Handball Czersk18
Lilien KamilSMS ZPRP II Kwidzyn11
Bądzelewski JakubKS Szczypiorniak Olsztyn17
Chmielnicki BartoszSMS ZPRP II Kwidzyn12
Konwicki BartoszSMS ZPRP II Kwidzyn11
Chyła BartoszMKS Sambor Latocha - Agropom Tczew12
Blejsz JakubKPR Blejkan Gryfino13
Karnacewicz KrzysztofKPR Blejkan Gryfino12
Rusiniak KamilUKS Jedynka Kodo Morąg12
Burchardt KsaweryMKS Handball Czersk17
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl