Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Juniorka / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Szulc MartynaMKS Truso Elbląg639
Owczarek NikolaMKS Truso Elbląg599
Tarczyluk WiktoriaMKS Truso Elbląg478
Grzona AnnaMTS II Kwidzyn458
Nobis WiktoriaMKS Sambor Tczew438
Mielewczyk MatyldaSPR Gdynia439
Spirydon NataliaMKS Truso Elbląg429
Peplińska PaulinaSPR Gdynia428
Głębocka NikolaSPR Gdynia408
Domka LauraMTS I Kwidzyn379
Trzaska KatarzynaMTS I Kwidzyn379
Boryń MilenaMTS I Kwidzyn369
Jeżowska ZofiaMTS I Kwidzyn359
Bąkowska MartaSPR Gdynia359
Gierszewska OliwiaMKS Sambor Tczew348
Lis WiktoriaMKS Sambor Tczew338
Janik MariannaMTS II Kwidzyn329
Konkolewska OliwiaMKS Sambor Tczew298
Lewandowska KarolinaSPR Gdynia289
Bielska MagdalenaSPR Gdynia279
Palczewska NataliaMTS II Kwidzyn277
Kaleta NikolaMTS II Kwidzyn229
Linda KlaudiaMKS Truso Elbląg219
Dulińska ZuzannaSPR Gdynia219
Muzolf PaulaMTS II Kwidzyn218
Kuczyńska KarolinaUKS Szczypiorniak Gdańsk214
Horowska MariaMTS II Kwidzyn218
Olędzka HannaMTS II Kwidzyn209
Jeżowska MariaMTS I Kwidzyn209
Łosiak WiktoriaMKS Sambor Tczew206
Cheda EmiliaMKS Sambor Tczew198
Kubiak JuliaMTS I Kwidzyn199
Dębek WeronikaMTS I Kwidzyn179
Szostak OliwiaMTS I Kwidzyn169
Drewnik PatrycjaMTS I Kwidzyn167
Kłosowaka KorneliaMKS Sambor Tczew156
Tandek AmeliaUKS Szczypiorniak Gdańsk144
Cholewa AgataUKS Szczypiorniak Gdańsk143
Dajczak IzabelaMTS II Kwidzyn146
Kosmala WiktoriaSPR Gdynia148
Milewska LauraMTS I Kwidzyn124
Frańczak MajaUKS Szczypiorniak Gdańsk113
Gimińska DominikaMTS I Kwidzyn119
Johnen DominikaMKS Truso Elbląg118
Szynkaruk DominikaMTS I Kwidzyn116
Krefft KlaudiaMTS II Kwidzyn116
Myścich MartaMTS I Kwidzyn117
Dobek LauraSPR Gdynia106
Żuchowska JuliaUKS Szczypiorniak Gdańsk104
Oleksy AleksandraMTS II Kwidzyn104
Sadowska JuliaMKS Truso Elbląg104
Stefańska ZuzannaMKS Truso Elbląg109
Góralska DominikaMTS II Kwidzyn108
Lewandowska AleksandraMKS Truso Elbląg87
Konieczna WiktoriaSPR Gdynia85
Glaza WiktoriaSPR Gdynia87
Szwonka HannaSPR Gdynia86
Pacak OliwiaMKS Sambor Tczew85
Hapka AgataUKS Szczypiorniak Gdańsk84
Radzewicz WiktoriaMKS Sambor Tczew78
Karwowska MartynaMTS II Kwidzyn79
Kołatka WiktoriaUKS Szczypiorniak Gdańsk64
Zegarlicka WeronikaSPR Gdynia66
Nowicka MałgorzataMTS I Kwidzyn69
Adrych PaulinaUKS Szczypiorniak Gdańsk64
Brejska KamilaMKS Sambor Tczew58
Maury LauraMKS Sambor Tczew55
Kowalska MartynaMKS Sambor Tczew45
Powarzyńska KalinaSPR Gdynia45
Tadajewska MartynaMTS I Kwidzyn37
Kruszyńska ZuzannaUKS Szczypiorniak Gdańsk23
Susajew AngelikaMKS Truso Elbląg28
Wenderska InezMTS I Kwidzyn22
Neupauer MartynaMKS Sambor Tczew25
Dżwilewska DariaMKS Truso Elbląg24
Kubiak JuliaMTS II Kwidzyn27
Chochel KingaMKS Truso Elbląg23
Pankowiak ZuzannaMTS II Kwidzyn14
Grzywa WeronikaUKS Szczypiorniak Gdańsk14
Dębska AleksandraMTS II Kwidzyn13
Rzadkiewicz JuliaUKS Szczypiorniak Gdańsk12
Cudnik AdrianaUKS Szczypiorniak Gdańsk13
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl