Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 1 004 668

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior Młodszy 2018/2019 / KS Tytani Wejherowo
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
środa, 23 stycznia 2019 r.
17:30 KS Tytani Wejherowo - UKS Szczypiorniak Gdańsk Wejherowo - hala PZS nr 4, ul. Sobieskiego 344
ROZEGRANE MECZE
niedziela, 20 stycznia 2019 r.
15:00 SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk - KS Tytani Wejherowo 37:24/ 18 - 9 /
niedziela, 13 stycznia 2019 r.
14:30 KS Tytani Wejherowo - MTS I Kwidzyn 18:34/ 11 - 14 /
wtorek, 08 stycznia 2019 r.
16:15 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - KS Tytani Wejherowo 50:16/ 27 - 7 /
środa, 19 grudnia 2018 r.
17:00 MTS II Kwidzyn - KS Tytani Wejherowo 28:34/ 16 - 17 /
sobota, 15 grudnia 2018 r.
10:00 KS Tytani Wejherowo - UKS KAR - DO Gdynia 32:25/ 15 - 12 /
czwartek, 13 grudnia 2018 r.
17:30 GKS Żukowo - KS Tytani Wejherowo 30:31/ 13 - 19 /
sobota, 01 grudnia 2018 r.
14:00 KS Tytani Wejherowo - UKS Lipusz 38:29/ 19 - 12 /
sobota, 17 listopada 2018 r.
10:00 MKS Sambor Tczew - KS Tytani Wejherowo 34:27/ 17 - 11 /
wtorek, 06 listopada 2018 r.
17:30 KS Tytani Wejherowo - SPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk 22:29/ 13 - 12 /
sobota, 20 października 2018 r.
11:30 UKS Szczypiorniak Gdańsk - KS Tytani Wejherowo 35:23/ 20 - 8 /
czwartek, 11 października 2018 r.
17:30 KS Tytani Wejherowo - SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk 13:43/ 7 - 22 /
sobota, 06 października 2018 r.
12:00 MTS I Kwidzyn - KS Tytani Wejherowo 47:15/ 19 - 6 /
sobota, 29 września 2018 r.
08:30 KS Tytani Wejherowo - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk 15:32/ 8 - 16 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Bury Tomasz8311
Wejher Norbert5411
Rompa Konrad3010
Sałata Maksymilian239
Kędzior Mateusz1911
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Wicon RobertTRENER
Bury Tomasz b.d. b.d. 83 11 7.5
Dzienisz Nikodem b.d. b.d. - 4 0
Gajewski Szymon b.d. b.d. 3 5 0.6
Galikowski Damian b.d. b.d. 1 7 0.1
Grabowski Filip b.d. b.d. 6 5 1.2
Jurewicz Igor b.d. b.d. 11 5 2.2
Kędzior Mateusz b.d. b.d. 19 11 1.7
Klaman Wiktor b.d. b.d. 2 10 0.2
Koss Hubert b.d. b.d. 7 6 1.2
Koss Konrad b.d. b.d. 1 4 0.3
Mielnik Filip b.d. b.d. 4 6 0.7
Pałkowski Alex b.d. b.d. 8 9 0.9
Pohnke Jakub b.d. b.d. 8 10 0.8
Rompa Konrad b.d. b.d. 30 10 3
Sałata Maksymilian b.d. b.d. 23 9 2.6
Sałata Mikołaj b.d. b.d. 14 12 1.2
Szafrański Oskar b.d. b.d. 10 9 1.1
Wejher Norbert b.d. b.d. 54 11 4.9
Żyłowski Marcin b.d. b.d. - 11 0
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl