Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 1 004 668

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior Młodszy 2018/2019 / MKS Sambor Tczew
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
czwartek, 24 stycznia 2019 r.
18:00 MKS Sambor Tczew - MTS I Kwidzyn Tczew - Hala sportowa Gimnazjum nr 3, ul. Władysława Jagiełły 8
ROZEGRANE MECZE
niedziela, 20 stycznia 2019 r.
17:00 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - MKS Sambor Tczew 47:17/ 22 - 8 /
niedziela, 13 stycznia 2019 r.
09:00 MKS Sambor Tczew - MTS II Kwidzyn 22:18/ 11 - 7 /
sobota, 05 stycznia 2019 r.
10:30 UKS KAR - DO Gdynia - MKS Sambor Tczew 36:31/ 15 - 18 /
wtorek, 18 grudnia 2018 r.
17:30 MKS Sambor Tczew - GKS Żukowo 30:27/ 14 - 13 /
środa, 12 grudnia 2018 r.
17:30 MKS Sambor Tczew - UKS Lipusz 36:24/ 14 - 10 /
środa, 28 listopada 2018 r.
18:45 SPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk - MKS Sambor Tczew 33:20/ 15 - 9 /
sobota, 17 listopada 2018 r.
10:00 MKS Sambor Tczew - KS Tytani Wejherowo 34:27/ 17 - 11 /
sobota, 03 listopada 2018 r.
11:30 UKS Szczypiorniak Gdańsk - MKS Sambor Tczew 32:27/ 21 - 9 /
wtorek, 30 października 2018 r.
17:30 MKS Sambor Tczew - SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk 25:24/ 11 - 15 /
sobota, 20 października 2018 r.
10:00 MTS I Kwidzyn - MKS Sambor Tczew 37:19/ 16 - 6 /
wtorek, 09 października 2018 r.
17:30 MKS Sambor Tczew - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk 21:47/ 12 - 25 /
sobota, 06 października 2018 r.
10:00 MTS II Kwidzyn - MKS Sambor Tczew 25:36/ 14 - 13 /
sobota, 29 września 2018 r.
10:00 MKS Sambor Tczew - UKS KAR - DO Gdynia 38:31/ 18 - 15 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Kacprzak Wojciech10411
Kresin Marcel4910
Gemborys Marcin5311
Justa Szymon2311
Buńkowski Michał148
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Śmiełowski TomaszTRENER
Buńkowski Michał b.d. b.d. 14 8 1.8
Gemborys Marcin b.d. b.d. 53 11 4.8
Grabowski Mateusz b.d. b.d. 2 3 0.7
Graczyk Maciej b.d. b.d. - 11 0
Justa Szymon b.d. b.d. 23 11 2.1
Kacprzak Wojciech b.d. b.d. 104 11 9.5
Kaszubowski Patryk b.d. b.d. 11 11 1
Koleczka Sebastian b.d. b.d. 16 10 1.6
Kresin Marcel b.d. b.d. 49 10 4.9
Lehmann Tomasz b.d. b.d. 6 5 1.2
Lipski Kamil b.d. b.d. 3 10 0.3
Sieg Dawid b.d. b.d. - 10 0
Sobolewski Mikołaj b.d. b.d. 10 8 1.3
Szczuchniak Adrian b.d. b.d. 17 11 1.5
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl