Junior Młodszy 2018/2019 / UKS KAR - DO Gdynia
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
środa, 20 marca 2019 r.
16:45 SPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk - UKS KAR - DO Gdynia Gdańsk Oliwa - Hala widowiskowo–sportowa, ul. Kazimierza Górskiego 1
ROZEGRANE MECZE
poniedziałek, 18 marca 2019 r.
19:00 MTS I Kwidzyn - UKS KAR - DO Gdynia 10:0/ v:o /
niedziela, 17 marca 2019 r.
10:00 UKS KAR - DO Gdynia - KS Tytani Wejherowo 25:29/ 12 - 15 /
niedziela, 10 marca 2019 r.
10:00 UKS Szczypiorniak Gdańsk - UKS KAR - DO Gdynia 30:27/ 16 - 15 /
poniedziałek, 04 marca 2019 r.
19:30 UKS KAR - DO Gdynia - SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk 22:35/ 10 - 18 /
poniedziałek, 04 lutego 2019 r.
18:00 UKS KAR - DO Gdynia - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk 17:51/ 6 - 26 /
poniedziałek, 28 stycznia 2019 r.
19:30 UKS KAR - DO Gdynia - GKS Żukowo 27:35/ 13 - 15 /
sobota, 26 stycznia 2019 r.
13:00 MTS II Kwidzyn - UKS KAR - DO Gdynia 26:21/ 11 - 11 /
sobota, 12 stycznia 2019 r.
11:00 UKS Lipusz - UKS KAR - DO Gdynia 31:35/ 13 - 16 /
sobota, 05 stycznia 2019 r.
10:30 UKS KAR - DO Gdynia - MKS Sambor Tczew 36:31/ 15 - 18 /
czwartek, 20 grudnia 2018 r.
15:00 UKS KAR - DO Gdynia - SPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk 25:36/ 14 - 17 /
sobota, 15 grudnia 2018 r.
10:00 KS Tytani Wejherowo - UKS KAR - DO Gdynia 32:25/ 15 - 12 /
piątek, 07 grudnia 2018 r.
15:00 UKS KAR - DO Gdynia - UKS Szczypiorniak Gdańsk 26:47/ 14 - 24 /
środa, 05 grudnia 2018 r.
17:15 SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk - UKS KAR - DO Gdynia 35:30/ 19 - 14 /
sobota, 17 listopada 2018 r.
19:00 UKS KAR - DO Gdynia - MTS I Kwidzyn 23:43/ 10 - 20 /
sobota, 27 października 2018 r.
12:30 UKS KAR - DO Gdynia - MTS II Kwidzyn 36:24/ 17 - 11 /
środa, 17 października 2018 r.
18:45 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - UKS KAR - DO Gdynia 54:17/ 23 - 10 /
sobota, 13 października 2018 r.
09:00 GKS Żukowo - UKS KAR - DO Gdynia 34:19/ 14 - 9 /
sobota, 06 października 2018 r.
10:00 UKS KAR - DO Gdynia - UKS Lipusz 33:31/ 17 - 14 /
sobota, 29 września 2018 r.
10:00 MKS Sambor Tczew - UKS KAR - DO Gdynia 38:31/ 18 - 15 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Nietupski Tymoteusz15117
Modliszewski Bartłomiej8316
Tomaszewski Błażej6113
Żołnowski Maciej5613
Łeszczyński Maciej4517
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Grubecka EwelinaTRENER
Pażdziocha PawełTRENER
Chabrzyński Grzegorz b.d. b.d. - 5 0
Datta Julian b.d. b.d. 6 8 0.8
Jabłoński Jakub b.d. b.d. 1 16 0.1
Jutkiewicz Michał b.d. b.d. 19 14 1.4
Kreft Kacper b.d. b.d. - 3 0
Kwaśnica Aleksander b.d. b.d. - 7 0
Lemańczyk Bartosz b.d. b.d. 1 3 0.3
Milecki Kosma b.d. b.d. 8 16 0.5
Modliszewski Bartłomiej b.d. b.d. 83 16 5.2
Nietupski Tymoteusz b.d. b.d. 151 17 8.9
Tomaszewski Błażej b.d. b.d. 61 13 4.7
Wożniak Mikołaj b.d. b.d. 19 9 2.1
Łeszczyński Maciej b.d. b.d. 45 17 2.6
Żołnowski Maciej b.d. b.d. 56 13 4.3
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl