Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 1 004 668

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior Młodszy 2018/2019 / UKS Lipusz
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
środa, 23 stycznia 2019 r.
17:00 UKS Lipusz - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk Lipusz - hala sportowa, ul. Derdowskiego 7a
ROZEGRANE MECZE
poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.
15:45 SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk - UKS Lipusz 45:26/ 23 - 12 /
niedziela, 20 stycznia 2019 r.
13:00 MTS II Kwidzyn - UKS Lipusz 37:31/ 17 - 13 /
sobota, 12 stycznia 2019 r.
11:00 UKS Lipusz - UKS KAR - DO Gdynia 31:35/ 13 - 16 /
sobota, 05 stycznia 2019 r.
09:30 GKS Żukowo - UKS Lipusz 33:30/ 13 - 17 /
środa, 12 grudnia 2018 r.
17:30 MKS Sambor Tczew - UKS Lipusz 36:24/ 14 - 10 /
sobota, 08 grudnia 2018 r.
11:00 UKS Lipusz - SPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk 27:38/ 12 - 20 /
sobota, 01 grudnia 2018 r.
14:00 KS Tytani Wejherowo - UKS Lipusz 38:29/ 19 - 12 /
sobota, 17 listopada 2018 r.
11:00 UKS Lipusz - UKS Szczypiorniak Gdańsk 19:27/ 10 - 15 /
wtorek, 06 listopada 2018 r.
17:30 UKS Lipusz - SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk 19:22/ 8 - 8 /
poniedziałek, 29 października 2018 r.
18:00 UKS Lipusz - MTS I Kwidzyn 29:44/ 17 - 19 /
sobota, 20 października 2018 r.
10:00 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - UKS Lipusz 54:18/ 29 - 11 /
sobota, 13 października 2018 r.
11:00 UKS Lipusz - MTS II Kwidzyn 25:23/ 9 - 13 /
sobota, 06 października 2018 r.
10:00 UKS KAR - DO Gdynia - UKS Lipusz 33:31/ 17 - 14 /
środa, 03 października 2018 r.
18:30 UKS Lipusz - GKS Żukowo 26:26/ 15 - 17 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Orzłowski Oskar7512
Laska Bartosz6312
Kiedrowski Eryk439
Pepliński Robert5212
Muchowski Jakub2712
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Krakowski TomaszTRENER
Błaszkowski Oliwier b.d. b.d. 1 9 0.1
Bławat Robert b.d. b.d. 2 10 0.2
Ebertowski Maciej b.d. b.d. 3 12 0.3
Ebertowski Szymon b.d. b.d. - 5 0
Górski Marek b.d. b.d. - 10 0
Groszkowski Kornel b.d. b.d. - 12 0
Kiedrowski Eryk b.d. b.d. 43 9 4.8
Konrad Kacper b.d. b.d. 22 12 1.8
Laska Bartosz b.d. b.d. 63 12 5.3
Modrzejewski Jakub b.d. b.d. 7 8 0.9
Muchowski Jakub b.d. b.d. 27 12 2.3
Orzłowski Oskar b.d. b.d. 75 12 6.3
Pepliński Robert b.d. b.d. 52 12 4.3
Rybakowski Jakub b.d. b.d. 11 12 0.9
Żywicki Kacper b.d. b.d. 2 11 0.2
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl