Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 1 004 668

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior Młodszy 2018/2019 / SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
środa, 23 stycznia 2019 r.
16:00 SPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk - SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk Gdańsk Oliwa - Hala widowiskowo–sportowa, ul. Kazimierza Górskiego 1
ROZEGRANE MECZE
poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.
15:45 SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk - UKS Lipusz 45:26/ 23 - 12 /
niedziela, 20 stycznia 2019 r.
15:00 SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk - KS Tytani Wejherowo 37:24/ 18 - 9 /
sobota, 12 stycznia 2019 r.
10:00 UKS Szczypiorniak Gdańsk - SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk 23:28/ 7 - 17 /
środa, 19 grudnia 2018 r.
19:00 MTS I Kwidzyn - SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk 37:21/ 19 - 14 /
sobota, 08 grudnia 2018 r.
10:00 MTS II Kwidzyn - SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk 20:33/ 8 - 15 /
środa, 05 grudnia 2018 r.
17:15 SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk - UKS KAR - DO Gdynia 35:30/ 19 - 14 /
poniedziałek, 26 listopada 2018 r.
17:45 SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk 19:32/ 8 - 12 /
niedziela, 18 listopada 2018 r.
10:00 GKS Żukowo - SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk 21:32/ 7 - 17 /
wtorek, 06 listopada 2018 r.
17:30 UKS Lipusz - SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk 19:22/ 8 - 8 /
wtorek, 30 października 2018 r.
17:30 MKS Sambor Tczew - SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk 25:24/ 11 - 15 /
wtorek, 23 października 2018 r.
17:00 SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk - SPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk 25:21/ 13 - 7 /
czwartek, 11 października 2018 r.
17:30 KS Tytani Wejherowo - SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk 13:43/ 7 - 22 /
sobota, 06 października 2018 r.
13:00 SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk - UKS Szczypiorniak Gdańsk 29:24/ 16 - 9 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Kuczmera Marcel6810
Ciszewski Kacper468
Woelke Filip3210
Kondziela Juliusz2810
Parzych Szymon1910
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Zygmunt TomaszTRENER
Ciszewski Kacper b.d. b.d. 46 8 5.8
Dutkowski Maciej b.d. b.d. 5 5 1
Dzeshyts Bogdan b.d. b.d. 1 5 0.2
Firs Kacper b.d. b.d. - 7 0
Fydrych Mateusz b.d. b.d. - 9 0
Grajewski Bartosz b.d. b.d. 4 3 1.3
Kondziela Juliusz b.d. b.d. 28 10 2.8
Korniichuk Kyrylo b.d. b.d. 11 8 1.4
Kowalczuk Aleks b.d. b.d. 6 10 0.6
Kuczmera Marcel b.d. b.d. 68 10 6.8
Marchewicz Patryk b.d. b.d. 8 6 1.3
Miroński Wiktor b.d. b.d. 15 8 1.9
Moćko Mateusz b.d. b.d. - 8 0
Parzych Szymon b.d. b.d. 19 10 1.9
Pawski Jakub b.d. b.d. 1 6 0.2
Staszewski Mateusz b.d. b.d. 7 6 1.2
Varisella Artur b.d. b.d. 1 3 0.3
Wasiak Filip b.d. b.d. 30 6 5
Wiśniewski Michał b.d. b.d. 1 7 0.1
Woelke Filip b.d. b.d. 32 10 3.2
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl