OBSADY na najbliższe 3 tygodnie, OBSADY na miesiąc: -
 
czerwony - mecz przełożony
Listę spotkań można sortować wg. dowolnej kolumny tabeli (wystarczy kliknąć na nagłówek)
Data PierwotnaDataGodzinaKategoriaGospodarzeGościeMiejsceSędzia 1Sędzia 2SekretarzMierzący czas-DelegatZmiana Sędziego
-2021-10-1713:30II Liga KobietMKS Kusy SzczecinUKS Morski SianówSzczecin - Hala sportowa MOSRiR, ul. Twardowskiego 12bWeronika BijakPaulina Jerlecka----N
-2021-10-1717:00Juniorka MłodszaMKS Słupia SłupskSPR Arka GdyniaSłupsk - hala sportowa, ul. Szarych Szeregów 15Tomasz KrólDamian Nowosad----N
-2021-10-1917:30JuniorPort Service Wybrzeże I GdańskMTS II KwidzynGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63Łukasz LewickiMichał Wach----N
-2021-10-2015:30Junior MłodszyPort Service Wybrzeże I GdańskPort Service Wybrzeże II GdańskGdańsk Oliwa - Hala widowiskowo–sportowa, ul. Kazimierza Górskiego 1------N
-2021-10-2017:30JuniorkaMTS II KwidzynMKS Sambor TczewKwidzyn - Hala sportowa KCSiR, ul. Żeromskiego 80Lech KordaPatryk Żurawski----N
-2021-10-2020:30JuniorkaMTS I KwidzynSPR Arka GdyniaKwidzyn - Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1ALech KordaPatryk Żurawski----N
-2021-10-2219:00JuniorMTS II KwidzynMTS I KwidzynKwidzyn - Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1A------N
-2021-10-23-Juniorka MłodszaMKS Słupia SłupskSKS Starogard Gdański-------N
-2021-10-2310:00Junior MłodszyMKS Sambor TczewKS Tytani WejherowoTczew - Hala sportowa Gimnazjum nr 3, ul. Władysława Jagiełły 8------N
-2021-10-2312:00Junior MłodszyPort Service Wybrzeże III GdańskMTS KwidzynGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63------N
-2021-10-2313:00Juniorka MłodszaSPR Arka GdyniaUKS Szczypiorniak GdańskGdynia - hala sportowa GOSiR, ul. Olimpijska 5------N
-2021-10-2313:00II Liga MężczyznPogoń Handball SzczecinIKS Jeziorak IławaSzczecin - Hala sportowa MOSRiR, ul. Twardowskiego 12bTomasz GawełŁukasz Nowak----N
-2021-10-2313:30II Liga KobietMSPR Junak WłocławekKS Iskra przy AMW GdyniaWłocławek - Hala Mistrzów, ul. Chopina 8Rafał ChełmińskiKamil Marszałek----N
-2021-10-2314:30II Liga KobietUKS Morski SianówMKS BrodnicaSianów - Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Dworcowa 26aStanisław KluczkowskiJakub Michalski----N
-2021-10-2315:00II Liga MężczyznAutoinwest Wybrzeże GdańskMKS Handball CzerskGdańsk Oliwa - Hala widowiskowo–sportowa, ul. Kazimierza Górskiego 1Łukasz KamrowskiPiotr Wojdyr----N
-2021-10-2315:30II Liga KobietSPR GKS ŻukowoMKS Kusy SzczecinŻukowo - Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Armii Krajowej 2eHubert Mroczek-GoerkeJakub Zakrzewski----N
-2021-10-2317:00II Liga KobietMKS Słupia SłupskAZS POL Koszalińska KoszalinSłupsk - hala sportowa, ul. Szarych Szeregów 15Łukasz LewickiPiotr Serwadczak----N
-2021-10-24-JuniorSMS ZPRP KwidzynPort Service Wybrzeże III Gdańsk-------N
-2021-10-2412:00II Liga MężczyznKS Szczypiorniak II OlsztynKU AZS UKW BydgoszczOlsztyn - Hala V LO, ul. Krasickiego 2Dominik KordaMarek Strzelczyk----N
-2021-10-2415:00II Liga MężczyznMKS II GrudziądzMKS Sambor Latocha Agropom TczewGrudziądz - ZSO nr 5, ul. Nauczycielska 19Mateusz HyczaTomasz Łazicki----N
-2021-10-2416:00II Liga MężczyznBSMS BartoszyceUKS Jedynka Kodo MorągBartoszyce - hala sportowa, ul. Słowackiego 2Jakub Dąbrowski-----N
-2021-10-27-Junior MłodszyPort Service Wybrzeże II GdańskKS Tytani Wejherowo-Adam DejnaKamil Raszewski----N
-2021-10-2717:15JuniorPort Service Wybrzeże II GdańskPort Service Wybrzeże III GdańskGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63Łukasz LewickiPiotr Serwadczak----N
-2021-10-2717:30JuniorkaMTS I KwidzynMTS II KwidzynKwidzyn - Hala sportowa KCSiR, ul. Żeromskiego 80------N
-2021-10-2717:30Juniorka MłodszaUKS Szczypiorniak GdańskSKS Starogard GdańskiGdańsk Zaspa - Hala ZKPiG nr 13, ul. Startowa 9------N
-2021-10-2819:00II Liga MężczyznUKS Jedynka Kodo MorągAutoinwest Wybrzeże GdańskMorąg - Hala Sportowa, ul. Mickiewicza 24------N
-2021-10-30-II Liga MężczyznIKS Jeziorak IławaAZS Fahrenheit Gdańsk-------N
-2021-10-30-II Liga MężczyznMKS Sambor Latocha Agropom TczewBSMS Bartoszyce-------N
-2021-10-30-II Liga MężczyznKU AZS UKW BydgoszczMKS II Grudziądz-------N
-2021-10-3010:30JuniorkaMKS Truso ElblągSPR Arka GdyniaElbląg - Hala MOS, ul. Kościuszki 77a------N
-2021-10-3017:00II Liga MężczyznMKS Handball CzerskPogoń Handball SzczecinCzersk - Hala Sportowa im. Romana Bruskiego, ul. Starego Urzędu 1------N
-2021-11-0317:30Juniorka MłodszaMTS II KwidzynMTS I KwidzynKwidzyn - Hala sportowa KCSiR, ul. Żeromskiego 80------N
-2021-11-0416:00JuniorPort Service Wybrzeże II GdańskPort Service Wybrzeże I GdańskGdańsk Oliwa - Hala widowiskowo–sportowa, ul. Kazimierza Górskiego 1------N
-2021-11-06-II Liga MężczyznIKS Jeziorak IławaMKS Handball Czersk-------N
-2021-11-06-II Liga KobietAZS POL Koszalińska KoszalinUKS Morski Sianów-------N
-2021-11-06-II Liga MężczyznAZS Fahrenheit GdańskKS Szczypiorniak II Olsztyn-------N
-2021-11-06-II Liga KobietKS Iskra przy AMW GdyniaMKS Słupia Słupsk-------N
-2021-11-06-II Liga MężczyznBSMS BartoszyceKU AZS UKW Bydgoszcz-------N
-2021-11-06-II Liga KobietSPR GKS ŻukowoMSPR Junak Włocławek-------N
-2021-11-06-II Liga MężczyznAutoinwest Wybrzeże GdańskMKS Sambor Latocha Agropom Tczew-------N
-2021-11-06-II Liga MężczyznPogoń Handball SzczecinUKS Jedynka Kodo Morąg-------N
-2021-11-06-II Liga KobietMKS Kusy SzczecinMKS Brodnica-------N
-2021-11-07-JuniorPort Service Wybrzeże I GdańskSMS ZPRP Kwidzyn-------N
-2021-11-07-JuniorPort Service Wybrzeże II GdańskMTS II Kwidzyn-------N
-2021-11-07-JuniorPort Service Wybrzeże III GdańskMTS I Kwidzyn-------N
-2021-11-07-JuniorkaMKS Sambor TczewMTS I Kwidzyn-------N
-2021-11-0717:30Juniorka MłodszaMTS I KwidzynSPR Arka GdyniaKwidzyn - Hala sportowa KCSiR, ul. Żeromskiego 80------N