OBSADY na najbliższe 3 tygodnie, OBSADY na miesiąc: -
 
czerwony - mecz przełożony
Listę spotkań można sortować wg. dowolnej kolumny tabeli (wystarczy kliknąć na nagłówek)
Data PierwotnaDataGodzinaKategoriaGospodarzeGościeMiejsceSędzia 1Sędzia 2SekretarzMierzący czas-DelegatZmiana Sędziego
-2019-01-2316:00Junior MłodszySPR ENERGA Wybrzeże II GdańskSPR ENERGA Wybrzeże III GdańskGdańsk Oliwa - Hala widowiskowo–sportowa, ul. Kazimierza Górskiego 1Dariusz KlausŁukasz Lewicki----N
-2019-01-2317:00Junior MłodszyGKS ŻukowoMTS II KwidzynŻukowo - Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Armii Krajowej 2eŁukasz KamrowskiAndrzej Muttke----N
-2019-01-2317:00Junior MłodszyUKS LipuszSPR ENERGA Wybrzeże I GdańskLipusz - hala sportowa, ul. Derdowskiego 7aDominik KordaMarek Strzelczyk----N
-2019-01-2317:30Junior MłodszyKS Tytani WejherowoUKS Szczypiorniak GdańskWejherowo - hala PZS nr 4, ul. Sobieskiego 344Damian NowosadRyszard Smykowski----N
-2019-01-2418:00Junior MłodszyMKS Sambor TczewMTS I KwidzynTczew - Hala sportowa Gimnazjum nr 3, ul. Władysława Jagiełły 8Damian GodzinaLech Korda----N
-2019-01-2613:00Junior MłodszyMTS II KwidzynUKS KAR - DO GdyniaKwidzyn - Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1AWłodzimierz ChmieleckiMiłosz Romanowski----N
-2019-01-2614:30II Liga MężczyznKS Szczypiorniak GnieznoKS Tytani WejherowoGniezno - hala sportowa, ul. Sportowa 5Bartosz SandurskiMichał Zalewski----N
-2019-01-2614:30II Liga MężczyznITS Jeziorak IławaMLKS Borowiak CzerskIława - hala sportowa, ul. Niepodległości 11 bMateusz HyczaTomasz Łazicki----N
-2019-01-2616:00II Liga MężczyznMKS MOSIR KętrzynMKS Henri-Lloyd BrodnicaKętrzyn - Hala MOSiR, ul. Kazimierza Wielkiego 12Michał CzeremchaKarol Kosiński----N
-2019-01-2619:00II Liga MężczyznAZS UKW BydgoszczSKPR USAR KwidzynBydgoszcz - hala sportowa, ul. Sportowa 2Rafał JendraszakJacek Świdwa----N
-2019-01-2710:00Junior MłodszySPR ENERGA Wybrzeże I GdańskGKS ŻukowoGdańsk Oliwa - Hala widowiskowo–sportowa, ul. Kazimierza Górskiego 1------N
-2019-01-2710:00Junior MłodszyUKS Szczypiorniak GdańskSPR ENERGA Wybrzeże II GdańskGdańsk Zaspa - Hala ZKPiG nr 13, ul. Startowa 9------N
-2019-01-2713:00II Liga MężczyznSMS II ZPRP GdańskMKS GrudziądzGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63Adam DejnaKamil Raszewski----N
-2019-01-2715:00II Liga MężczyznAZS UMK ToruńKS Szczypiorniak OlsztynToruń - UCK UMK, ul. Św. Józefa 17Dominik KaszubaŁukasz Staszkiewicz----N
-2019-01-2715:30II Liga MężczyznLatocha Agropom GniewKPR GryfinoGniew - hala sportowa, ul. Kusocińskiego 10Hubert Mroczek-GoerkeJakub Zakrzewski----N
-2019-01-2717:00Juniorka MłodszaSłupia Hilary SłupskGUKS Bellator RyjewoSłupsk - hala sportowa, ul. Szarych Szeregów 15------N
-2019-01-2816:15Junior MłodszySPR ENERGA Wybrzeże III GdańskMKS Sambor TczewGdańsk Chełm - ZSO nr 7, ul. Chałubińskiego 13------N
-2019-01-2819:00Junior MłodszyMTS I KwidzynUKS LipuszKwidzyn - Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1ADamian GodzinaLech Korda----N
-2019-01-30-Junior MłodszyUKS KAR - DO GdyniaGKS ŻukowoGdynia Cisowa - Hala sportowa ZS nr 9, ul. Chylońska 227Łukasz LewickiPiotr Serwadczak----N
-2019-01-3017:00Juniorka MłodszaSłupia Hilary SłupskMKS Sambor TczewSłupsk - hala sportowa, ul. Szarych Szeregów 15Andrzej MuttkeTomasz Król----N
-2019-01-3019:00Junior MłodszyMTS II KwidzynMTS I KwidzynKwidzyn - Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1AWłodzimierz ChmieleckiKrzysztof Sulej----N
-2019-02-02-II Liga MężczyznITS Jeziorak IławaLatocha Agropom Gniew-------N
-2019-02-02-II Liga MężczyznKS Szczypiorniak OlsztynSMS II ZPRP Gdańsk-------N
-2019-02-02-II Liga MężczyznMLKS Borowiak CzerskAZS UKW Bydgoszcz-------N
-2019-02-02-Juniorka MłodszaMKS Sambor TczewMTS Kwidzyn-------N
-2019-02-02-II Liga MężczyznSKPR USAR KwidzynKS Szczypiorniak Gniezno-------N
-2019-02-02-II Liga MężczyznMKS Henri-Lloyd BrodnicaAZS UMK Toruń-------N
-2019-02-0210:00Juniorka MłodszaGUKS Bellator RyjewoKS Tytani WejherowoRyjewo - Hala sportowa, ul. Grunwaldzka 63------N
-2019-02-0217:00II Liga MężczyznMKS GrudziądzKPR GryfinoGrudziądz - ZSO nr 5, ul. Nauczycielska 19------N
-2019-02-0217:30Juniorka MłodszaUKS Conrad GdańskArka GdyniaGdańsk Chełm - ZSO nr 7, ul. Chałubińskiego 13------N
-2019-02-0218:00II Liga MężczyznKS Tytani WejherowoMKS MOSIR KętrzynWejherowo - hala PZS nr 4, ul. Sobieskiego 344------N
-2019-02-03-Junior MłodszyMKS Sambor TczewUKS Szczypiorniak Gdańsk-------N
-2019-02-03-Junior MłodszySPR ENERGA Wybrzeże II GdańskKS Tytani Wejherowo-------N
-2019-02-03-Junior MłodszyUKS KAR - DO GdyniaSPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk-------N
-2019-02-03-Junior MłodszyGKS ŻukowoMTS I Kwidzyn-------N
-2019-02-0518:00Junior MłodszyUKS Szczypiorniak GdańskUKS LipuszGdańsk Zaspa - Hala ZKPiG nr 13, ul. Startowa 9------N
-2019-02-09-Juniorka MłodszaKS Tytani WejherowoUKS Conrad Gdańsk-------N
-2019-02-09-Junior MłodszySPR ENERGA Wybrzeże III GdańskGKS Żukowo-------N
-2019-02-09-II Liga MężczyznAZS UMK ToruńKS Tytani Wejherowo-------N
-2019-02-09-Junior MłodszyMTS I KwidzynUKS KAR - DO Gdynia-------N
-2019-02-09-II Liga MężczyznMKS MOSIR KętrzynSKPR USAR Kwidzyn-------N
-2019-02-09-Junior MłodszyKS Tytani WejherowoMKS Sambor Tczew-------N
-2019-02-09-II Liga MężczyznLatocha Agropom GniewMKS Grudziądz-------N
-2019-02-09-II Liga MężczyznKS Szczypiorniak GnieznoMLKS Borowiak Czersk-------N
-2019-02-09-II Liga MężczyznAZS UKW BydgoszczITS Jeziorak Iława-------N
-2019-02-0911:00Juniorka MłodszaArka GdyniaMKS Sambor TczewGdynia - hala sportowa GOSiR, ul. Olimpijska 5------N
-2019-02-0918:00II Liga MężczyznKPR GryfinoKS Szczypiorniak OlsztynGryfino - Sala sportowa Gimnazjum w Gryfinie, ul. Iwaszkiewicza 70------N