OBSADY na najbliższe 3 tygodnie, OBSADY na miesiąc: -
 
czerwony - mecz przełożony
Listę spotkań można sortować wg. dowolnej kolumny tabeli (wystarczy kliknąć na nagłówek)
Data PierwotnaDataGodzinaKategoriaGospodarzeGościeMiejsceSędzia 1Sędzia 2SekretarzMierzący czas-DelegatZmiana Sędziego
-2018-11-1810:00Junior MłodszyGKS ŻukowoSPR ENERGA Wybrzeże III GdańskŻukowo - Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Armii Krajowej 2eAdam DejnaKamil Raszewski----N
-2018-11-1810:00JuniorMKS Sambor TczewTytani WejherowoTczew - Hala sportowa Gimnazjum nr 3, ul. Władysława Jagiełły 8Damian GodzinaLech Korda----N
-2018-11-1810:00JuniorMTS KwidzynEnerga Wybrzeże III GdańskKwidzyn - Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1AWłodzimierz ChmieleckiKrzysztof Sulej----N
-2018-11-1814:00II Liga MężczyznKS Szczypiorniak GnieznoSMS II ZPRP GdańskGniezno - hala sportowa, ul. Sportowa 5Ariel DoboszKarol Piernicki-Piotr Brenk--N
-2018-11-1815:00II Liga MężczyznAZS UKW BydgoszczKPR GryfinoBydgoszcz - hala sportowa, ul. Sportowa 2Łukasz KamrowskiPiotr Wojdyr----N
-2018-11-2117:15JuniorEnerga Wybrzeże II GdańskUKS KAR - DO GdyniaGdańsk Oliwa - Hala widowiskowo–sportowa, ul. Kazimierza Górskiego 1Stanisław KluczkowskiPiotr Serwadczak----N
-2018-11-2220:00II Liga MężczyznKS Szczypiorniak OlsztynITS Jeziorak IławaOlsztyn - Hala V LO, ul. Krasickiego 2Mateusz HyczaTomasz Łazicki----N
-2018-11-2410:00Juniorka MłodszaMKS Sambor TczewArka Gdynia-------N
-2018-11-2412:00Juniorka MłodszaGUKS Bellator RyjewoSłupia Hilary SłupskRyjewo - Hala sportowa, ul. Grunwaldzka 63------N
-2018-11-2417:00II Liga MężczyznMKS GrudziądzAZS UKW BydgoszczGrudziądz - ZSO nr 5, ul. Nauczycielska 19Hubert Mroczek-GoerkeJakub Zakrzewski-Zbigniew Tupaj--N
-2018-11-2417:00II Liga MężczyznKS Tytani WejherowoSKPR USAR KwidzynWejherowo - hala PZS nr 4, ul. Sobieskiego 344Adam DejnaKamil Raszewski-Mirosław Majchrowski--N
-2018-11-2418:00II Liga MężczyznKPR GryfinoKS Szczypiorniak GnieznoGryfino - Sala sportowa Gimnazjum w Gryfinie, ul. Iwaszkiewicza 70Szymon BiegajskiMateusz Krzemień----N
-2018-11-25-JuniorEnerga Wybrzeże III GdańskMKS Sambor Tczew-------N
-2018-11-25-JuniorEnerga Wybrzeże I GdańskMTS Kwidzyn-------N
-2018-11-2511:30JuniorkaArka GdyniaMKS Sambor TczewGdynia - hala sportowa GOSiR, ul. Olimpijska 5------N
-2018-11-2513:00II Liga MężczyznSMS II ZPRP GdańskMKS MOSIR KętrzynGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63Damian GodzinaKrzysztof Sulej----N
-2018-11-2515:00II Liga MężczyznLatocha Agropom GniewAZS UMK ToruńGniew - hala sportowa, ul. Kusocińskiego 10Łukasz LewickiPiotr Serwadczak----N
-2018-11-2617:45Junior MłodszySPR ENERGA Wybrzeże III GdańskSPR ENERGA Wybrzeże I GdańskGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63------N
-2018-11-2618:30JuniorkaMTS I KwidzynMTS II KwidzynKwidzyn - Hala sportowa KCSiR, ul. Żeromskiego 80------N
-2018-11-2818:30Juniorka MłodszaMTS KwidzynGUKS Bellator RyjewoKwidzyn - Hala sportowa KCSiR, ul. Żeromskiego 80------N
-2018-11-2915:45Junior MłodszySPR ENERGA Wybrzeże I GdańskUKS Szczypiorniak GdańskGdańsk Oliwa - Hala widowiskowo–sportowa, ul. Kazimierza Górskiego 1------N
-2018-12-01-Juniorka MłodszaKS Tytani WejherowoSłupia Hilary Słupsk-------N
-2018-12-01-II Liga MężczyznMKS MOSIR KętrzynKPR Gryfino-------N
-2018-12-01-Junior MłodszyUKS Szczypiorniak GdańskGKS Żukowo-------N
-2018-12-01-II Liga MężczyznAZS UMK ToruńSMS II ZPRP Gdańsk-------N
-2018-12-01-Junior MłodszyKS Tytani WejherowoUKS Lipusz-------N
-2018-12-01-II Liga MężczyznITS Jeziorak IławaMKS Henri-Lloyd Brodnica-------N
-2018-12-01-Juniorka MłodszaUKS Conrad GdańskMKS Sambor TczewGdańsk Zaspa - Hala ZKPiG nr 13, ul. Startowa 9------N
-2018-12-01-Junior MłodszySPR ENERGA Wybrzeże II GdańskMKS Sambor Tczew-------N
-2018-12-01-II Liga MężczyznAZS UKW BydgoszczKS Szczypiorniak Olsztyn-------N
-2018-12-01-Junior MłodszyMTS I KwidzynMTS II Kwidzyn-------N
-2018-12-01-Junior MłodszySPR ENERGA Wybrzeże III GdańskUKS KAR - DO Gdynia-------N
-2018-12-01-II Liga MężczyznSKPR USAR KwidzynLatocha Agropom Gniew-------N
-2018-12-0117:00II Liga MężczyznMLKS Borowiak CzerskKS Tytani WejherowoCzersk - Hala Sportowa im. Romana Bruskiego, ul. Starego Urzędu 1------N
-2018-12-02-JuniorUKS KAR - DO GdyniaTytani Wejherowo-------N
-2018-12-02-JuniorMKS Sambor TczewEnerga Wybrzeże I Gdańsk-------N
-2018-12-02-JuniorMTS KwidzynEnerga Wybrzeże II Gdańsk-------N
-2018-12-02-JuniorkaMKS Sambor TczewMKS Truso Elbląg-------N
-2018-12-0214:00II Liga MężczyznKS Szczypiorniak GnieznoMKS GrudziądzGniezno - hala sportowa, ul. Sportowa 5------N
-2018-12-0518:30JuniorkaMTS II KwidzynArka GdyniaKwidzyn - Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1A------N
-2018-12-08-Junior MłodszyGKS ŻukowoKS Tytani Wejherowo-------N
-2018-12-08-Juniorka MłodszaGUKS Bellator RyjewoArka Gdynia-------N
-2018-12-08-II Liga MężczyznKS Szczypiorniak OlsztynKS Szczypiorniak Gniezno-------N
-2018-12-08-Junior MłodszyUKS KAR - DO GdyniaUKS Szczypiorniak Gdańsk-------N
-2018-12-08-Juniorka MłodszaMKS Sambor TczewKS Tytani Wejherowo-------N
-2018-12-08-II Liga MężczyznMKS Henri-Lloyd BrodnicaAZS UKW Bydgoszcz-------N
-2018-12-08-Junior MłodszyMTS II KwidzynSPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk-------N
-2018-12-08-II Liga MężczyznLatocha Agropom GniewSMS II ZPRP Gdańsk-------N
-2018-12-08-II Liga MężczyznKS Tytani WejherowoITS Jeziorak Iława-------N
-2018-12-08-Junior MłodszySPR ENERGA Wybrzeże I GdańskMTS I Kwidzyn-------N
-2018-12-08-II Liga MężczyznSKPR USAR KwidzynMLKS Borowiak Czersk-------N
-2018-12-08-Juniorka MłodszaSłupia Hilary SłupskMTS Kwidzyn-------N
-2018-12-08-II Liga MężczyznMKS GrudziądzMKS MOSIR Kętrzyn-------N
-2018-12-0811:00Junior MłodszyUKS LipuszSPR ENERGA Wybrzeże II GdańskLipusz - hala sportowa, ul. Derdowskiego 7a------N
-2018-12-0818:00II Liga MężczyznKPR GryfinoAZS UMK ToruńGryfino - Sala sportowa Gimnazjum w Gryfinie, ul. Iwaszkiewicza 70------N
-2018-12-09-JuniorMTS KwidzynUKS KAR - DO Gdynia-------N
-2018-12-09-JuniorkaMKS Truso ElblągMTS II Kwidzyn-------N
-2018-12-09-JuniorEnerga Wybrzeże II GdańskMKS Sambor Tczew-------N
-2018-12-09-JuniorkaArka GdyniaMTS I Kwidzyn-------N
-2018-12-09-JuniorEnerga Wybrzeże III GdańskTytani Wejherowo-------N