OBSADY na najbliższe 3 tygodnie, OBSADY na miesiąc: -
 
czerwony - mecz przełożony
Listę spotkań można sortować wg. dowolnej kolumny tabeli (wystarczy kliknąć na nagłówek)
Data PierwotnaDataGodzinaKategoriaGospodarzeGościeMiejsceSędzia 1Sędzia 2SekretarzMierzący czas-DelegatZmiana Sędziego
-2018-09-2216:00II Liga MężczyznMKS MOSIR KętrzynKS Tytani WejherowoKętrzyn - Hala MOSiR, ul. Kazimierza Wielkiego 12Hubert Mroczek-GoerkeJakub ZakrzewskiZbigniew Tupaj---N
-2018-09-2217:00II Liga MężczyznMKS Henri-Lloyd BrodnicaAZS UMK ToruńBrodnica - Hala OSiR, ul. Królowej JadwigiLech KordaRadosław Oponowicz----N
-2018-09-2218:00II Liga MężczyznKPR GryfinoMKS GrudziądzGryfino - Sala sportowa Gimnazjum w Gryfinie, ul. Iwaszkiewicza 70Szymon BiegajskiMateusz Krzemień----N
-2018-09-2220:00II Liga MężczyznAZS UKW BydgoszczMLKKS Borowiak CzerskBydgoszcz - hala sportowa, ul. Sportowa 2Arkadiusz KanieckiMateusz Sarnowski----N
-2018-09-2313:00II Liga MężczyznSMS II ZPRP GdańskKS Szczypiorniak OlsztynGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63Dominik KordaAdam Dejna----N
-2018-09-2314:00II Liga MężczyznKS Szczypiorniak GnieznoSKPR USAR KwidzynGniezno - hala sportowa, ul. Sportowa 5Rafał JendraszakJacek ŚwidwaPiotr Brenk---N
-2018-09-2315:00II Liga MężczyznMKS Sambor II TczewITS Jeziorak IławaGniew - hala sportowa, ul. Kusocińskiego 10Łukasz KamrowskiPiotr Wojdyr----N
-2018-09-2315:00JuniorEnerga Wybrzeże I GdańskEnerga Wybrzeże II GdańskGdańsk Oliwa - Hala widowiskowo–sportowa, ul. Kazimierza Górskiego 1Radosław OponowiczStanisław Kluczkowski----N
-2018-09-2317:00JuniorEnerga Wybrzeże III GdańskMTS KwidzynGdańsk Oliwa - Hala widowiskowo–sportowa, ul. Kazimierza Górskiego 1Łukasz LewickiPiotr Serwadczak----N
-2018-09-2718:00II Liga MężczyznMKS Henri-Lloyd BrodnicaSMS II ZPRP GdańskBrodnica - Hala OSiR, ul. Królowej JadwigiBartosz SandurskiMichał Zalewski----N
-2018-09-29-Junior MłodszySPR ENERGA Wybrzeże II GdańskMTS II Kwidzyn-------N
-2018-09-2908:30Junior MłodszyKS Tytani WejherowoSPR ENERGA Wybrzeże I GdańskWejherowo - hala PZS nr 4, ul. Sobieskiego 344------N
-2018-09-2910:00Junior MłodszyUKS Szczypiorniak GdańskMTS I KwidzynGdańsk Zaspa - Hala ZKPiG nr 13, ul. Startowa 9------N
-2018-09-2910:00Junior MłodszyMKS Sambor TczewUKS KAR - DO GdyniaTczew - Hala sportowa Gimnazjum nr 3, ul. Władysława Jagiełły 8------N
-2018-09-2916:00II Liga MężczyznMKS GrudziądzMKS Sambor II TczewGrudziądz - ZSO nr 5, ul. Nauczycielska 19Łukasz LewickiPiotr Serwadczak----N
-2018-09-2917:00II Liga MężczyznSKPR USAR KwidzynMKS MOSIR KętrzynKwidzyn - Hala widowiskowo-sportowa KCSiR, ul. Mickiewicza 56 bHubert Mroczek-GoerkeJakub Zakrzewski-Jerzy Gackowski--N
-2018-09-2917:00II Liga MężczyznMLKKS Borowiak CzerskKS Szczypiorniak GnieznoCzersk - Hala Sportowa im. Romana Bruskiego, ul. Starego Urzędu 1Łukasz KamrowskiPiotr Wojdyr----N
-2018-09-2917:30II Liga MężczyznITS Jeziorak IławaAZS UKW BydgoszczIława - hala sportowa, ul. Niepodległości 11 bLech KordaRadosław Oponowicz----N
-2018-09-2919:00II Liga MężczyznKS Tytani WejherowoAZS UMK ToruńWejherowo - hala PZS nr 4, ul. Sobieskiego 344Adam DejnaKamil Raszewski----N
-2018-09-30-JuniorUKS KAR - DO GdyniaEnerga Wybrzeże II Gdańsk-------N
-2018-09-30-JuniorMKS Sambor TczewEnerga Wybrzeże III Gdańsk-------N
-2018-09-30-JuniorkaArka GdyniaMKS Truso Elbląg-------N
-2018-09-3012:00JuniorMTS KwidzynEnerga Wybrzeże I GdańskKwidzyn - Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1A------N
-2018-09-3015:00II Liga MężczyznKS Szczypiorniak OlsztynKPR GryfinoOlsztyn - Hala V LO, ul. Krasickiego 2Arkadiusz KanieckiMateusz Sarnowski----N
-2018-10-0119:15JuniorkaMTS I KwidzynMKS Sambor TczewKwidzyn - Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1A------N
-2018-10-0318:30Junior MłodszyUKS LipuszGKS ŻukowoLipusz - hala sportowa, ul. Derdowskiego 7a------N
-2018-10-06-Junior MłodszySPR ENERGA Wybrzeże III GdańskUKS Szczypiorniak Gdańsk-------N
-2018-10-06-Junior MłodszyUKS KAR - DO GdyniaUKS Lipusz-------N
-2018-10-06-II Liga MężczyznMKS Sambor II TczewAZS UKW Bydgoszcz-------N
-2018-10-06-Junior MłodszyMTS II KwidzynMKS Sambor Tczew-------N
-2018-10-06-II Liga MężczyznKS Szczypiorniak GnieznoITS Jeziorak Iława-------N
-2018-10-06-Junior MłodszySPR ENERGA Wybrzeże I GdańskSPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk-------N
-2018-10-06-II Liga MężczyznMKS GrudziądzKS Szczypiorniak Olsztyn-------N
-2018-10-06-II Liga MężczyznMKS MOSIR KętrzynMLKKS Borowiak Czersk-------N
-2018-10-06-Junior MłodszyMTS I KwidzynKS Tytani Wejherowo-------N
-2018-10-06-II Liga MężczyznAZS UMK ToruńSKPR USAR Kwidzyn-------N
-2018-10-0618:00II Liga MężczyznKPR GryfinoMKS Henri-Lloyd BrodnicaGryfino - Sala sportowa Gimnazjum w Gryfinie, ul. Iwaszkiewicza 70------N
-2018-10-07-JuniorEnerga Wybrzeże I GdańskMKS Sambor Tczew-------N
-2018-10-07-JuniorkaMKS Sambor TczewArka Gdynia-------N
-2018-10-07-JuniorEnerga Wybrzeże II GdańskMTS Kwidzyn-------N
-2018-10-07-JuniorkaMTS II KwidzynMTS I Kwidzyn-------N
-2018-10-07-JuniorTytani WejherowoUKS KAR - DO Gdynia-------N
-2018-10-0713:00II Liga MężczyznSMS II ZPRP GdańskKS Tytani WejherowoGdańsk Przymorze - Hala sportowa MOSiR, ul. Kołobrzeska 63------N