OBSADY na najbliższe 3 tygodnie, OBSADY na miesiąc: -
 
czerwony - mecz przełożony
Listę spotkań można sortować wg. dowolnej kolumny tabeli (wystarczy kliknąć na nagłówek)
Sortowanie wg: Data Pierwotna »Sortowanie domyślne (wg Daty i godziny meczu)
Data PierwotnaDataGodzinaKategoriaGospodarzeGościeMiejsceSędzia 1Sędzia 2SekretarzMierzący czas-DelegatZmiana Sędziego
-2019-02-2313:30II Liga MężczyznKS Szczypiorniak GnieznoAZS UKW BydgoszczGniezno - hala sportowa, ul. Sportowa 5Anna GawełEdyta Jaworska----N
-2019-02-2019:00II Liga MężczyznKS Tytani WejherowoSMS II ZPRP GdańskWejherowo - hala PZS nr 4, ul. Sobieskiego 344Łukasz LewickiPiotr Serwadczak----N
-2019-03-09-II Liga MężczyznMKS MOSIR KętrzynKS Szczypiorniak Gniezno-------N
-2019-03-09-Juniorka MłodszaMTS KwidzynSłupia Hilary Słupsk-------N
-2019-03-02-II Liga MężczyznSKPR USAR KwidzynKPR Gryfino-------N
-2019-02-2318:00II Liga MężczyznKPR GryfinoKS Tytani WejherowoGryfino - Sala sportowa Gimnazjum w Gryfinie, ul. Iwaszkiewicza 70Kamil KlebiekoPaweł Matusewicz----N
-2019-02-2410:00Liga Wojewódzka MłodziczekMTS I KwidzynUKS Nowa KarczmaKwidzyn - Hala sportowa KCSiR, ul. Żeromskiego 80------N
-2019-02-1718:00II Liga MężczyznAZS UKW BydgoszczLatocha Agropom GniewBydgoszcz - hala sportowa, ul. Sportowa 2Paweł BartkowiakWeronika Łakomy----N
-2019-03-03-Junior MłodszyGKS ŻukowoUKS Szczypiorniak Gdańsk-------N
-2019-03-02-Juniorka MłodszaSłupia Hilary SłupskKS Tytani Wejherowo-------N
-2019-03-09-II Liga MężczyznMKS GrudziądzSKPR USAR Kwidzyn-------N
-2019-03-0213:30II Liga MężczyznKS Szczypiorniak GnieznoLatocha Agropom GniewGniezno - hala sportowa, ul. Sportowa 5------N
-2019-02-1617:00II Liga MężczyznMKS Henri-Lloyd BrodnicaKPR GryfinoBrodnica - Hala OSiR, ul. Królowej JadwigiWojciech KulińskiMarcin Piechota----N
-2019-03-0417:00Liga Wojewódzka MłodzikówMTS I KwidzynUKS Nowa Karczma-------N
-2019-03-0514:45Juniorka MłodszaArka GdyniaGUKS Bellator RyjewoGdynia - hala sportowa GOSiR, ul. Olimpijska 5------N
-2019-03-0218:00II Liga MężczyznKS Tytani WejherowoMKS GrudziądzWejherowo - hala PZS nr 4, ul. Sobieskiego 344------N
-2019-02-2316:00II Liga MężczyznSMS II ZPRP GdańskSKPR USAR KwidzynWładysławowo - COS Cetniewo, Żeromskiego 52Damian GodzinaKrzysztof Sulej----N
-2019-03-03-Liga Wojewódzka MłodziczekMKS Sambor TczewUKS Nowa Karczma-------N
-2019-02-1617:30II Liga MężczyznITS Jeziorak IławaKS Szczypiorniak GnieznoIława - hala sportowa, ul. Niepodległości 11 bLech KordaRadosław Oponowicz----N
-2019-03-03-Junior MłodszyUKS LipuszKS Tytani Wejherowo-------N
-2019-02-2717:00Juniorka MłodszaSłupia Hilary SłupskGUKS Bellator RyjewoSłupsk - hala sportowa, ul. Szarych Szeregów 15------N
-2019-03-0918:00II Liga MężczyznKPR GryfinoMLKS Borowiak CzerskGryfino - Sala sportowa Gimnazjum w Gryfinie, ul. Iwaszkiewicza 70------N
-2019-03-02-II Liga MężczyznAZS UKW BydgoszczMKS MOSIR Kętrzyn-------N
-2019-02-1920:00II Liga MężczyznKS Szczypiorniak OlsztynMKS GrudziądzOlsztyn - Hala V LO, ul. Krasickiego 2Mateusz HyczaTomasz Łazicki----N
-2019-03-03-Liga Wojewódzka MłodzikówGKS I Cartusia KartuzyUKS Siódemka Osowa-------N
-2019-03-0216:00II Liga MężczyznMKS Henri-Lloyd BrodnicaKS Szczypiorniak OlsztynBrodnica - Hala OSiR, ul. Królowej Jadwigi------N
-2019-03-0309:00Liga Wojewódzka MłodziczekSPR GdyniaMTS I KwidzynGdynia - hala sportowa GOSiR, ul. Olimpijska 5------N
-2019-02-2415:00II Liga MężczyznAZS UMK ToruńMLKS Borowiak CzerskToruń - UCK UMK, ul. Św. Józefa 17Mateusz KaczorowskiDaniel Przybysz----N
-2019-02-1617:00II Liga MężczyznMLKS Borowiak CzerskMKS MOSIR KętrzynCzersk - Hala Sportowa im. Romana Bruskiego, ul. Starego Urzędu 1Dominik KordaMarek Strzelczyk----N
-2019-03-03-Junior MłodszyMKS Sambor TczewSPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk-------N
-2019-03-09-II Liga MężczyznSMS II ZPRP GdańskITS Jeziorak Iława-------N
-2019-03-02-II Liga MężczyznITS Jeziorak IławaAZS UMK Toruń-------N
-2019-02-23-II Liga MężczyznLatocha Agropom GniewKS Szczypiorniak OlsztynGniew - hala sportowa, ul. Kusocińskiego 10Hubert Mroczek-GoerkeJakub Zakrzewski-Ireneusz Cieśliński--N
-2019-03-02-Junior MłodszyMTS I KwidzynSPR ENERGA Wybrzeże I GdańskKwidzyn - Kompleks Widowiskowo-Sportowy, ul. Wiejska 1A------N
-2019-03-02-Juniorka MłodszaMKS Sambor TczewUKS Conrad Gdańsk-------N
-2019-03-09-II Liga MężczyznLatocha Agropom GniewMKS Henri-Lloyd Brodnica-------N
-2019-02-2316:00II Liga MężczyznMKS MOSIR KętrzynITS Jeziorak IławaKętrzyn - Hala MOSiR, ul. Kazimierza Wielkiego 12Michał CzeremchaKarol Kosiński-Zbigniew Czapla--N
-2019-02-1617:00II Liga MężczyznSKPR USAR KwidzynAZS UMK ToruńKwidzyn - Hala widowiskowo-sportowa KCSiR, ul. Mickiewicza 56 bMateusz KozikSebastian Kudźba----N
-2019-02-2614:45Juniorka MłodszaArka GdyniaMKS Sambor TczewGdynia - hala sportowa GOSiR, ul. Olimpijska 5Radosław OponowiczRyszard Smykowski----N
-2019-03-09-II Liga MężczyznAZS UMK ToruńAZS UKW Bydgoszcz-------N
-2019-03-0217:00II Liga MężczyznMLKS Borowiak CzerskSMS II ZPRP GdańskCzersk - Hala Sportowa im. Romana Bruskiego, ul. Starego Urzędu 1------N
-2019-02-2317:00II Liga MężczyznMKS GrudziądzMKS Henri-Lloyd BrodnicaGrudziądz - ZSO nr 5, ul. Nauczycielska 19Ariel DoboszKarol Piernicki----N
-2019-02-2516:20Liga Wojewódzka MłodziczekSPR GdyniaMKS Sambor TczewGdynia - hala sportowa GOSiR, ul. Olimpijska 5------N
-2019-03-03-Junior MłodszyUKS KAR - DO GdyniaSPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk-------N
-2019-03-0209:30Juniorka MłodszaGUKS Bellator RyjewoMTS KwidzynRyjewo - Hala sportowa, ul. Grunwaldzka 63------N
-2019-03-09-II Liga MężczyznKS Szczypiorniak OlsztynKS Tytani Wejherowo-------N