Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 1 382 091

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn 2021/2022 / Autoinwest Wybrzeże Gdańsk
« powrót
ROZEGRANE MECZE
sobota, 07 maja 2022 r.
13:00 Autoinwest Wybrzeże Gdańsk - KS Szczypiorniak II Olsztyn 33:27/ 16-12 /
sobota, 23 kwietnia 2022 r.
15:00 Autoinwest Wybrzeże Gdańsk - KU AZS UKW Bydgoszcz 39:26/ 21-16 /
wtorek, 12 kwietnia 2022 r.
20:00 MKS Sambor Latocha Agropom Tczew - Autoinwest Wybrzeże Gdańsk 29:31/ 14-16 /
sobota, 02 kwietnia 2022 r.
18:00 Autoinwest Wybrzeże Gdańsk - UKS Jedynka Kodo Morąg 32:34/ 12-15 /
sobota, 26 marca 2022 r.
18:00 MKS Handball Czersk - Autoinwest Wybrzeże Gdańsk 23:21/ 14-15 /
sobota, 19 marca 2022 r.
14:00 Autoinwest Wybrzeże Gdańsk - Iławski Klub Sportowy Jeziorak Iława 23:33/ 10-17 /
środa, 02 marca 2022 r.
15:45 Pogoń Handball Szczecin - Autoinwest Wybrzeże Gdańsk 30:28/ 18-12 /
poniedziałek, 28 lutego 2022 r.
20:30 AZS Fahrenheit Gdańsk - Autoinwest Wybrzeże Gdańsk 24:24/ 12-13 /
środa, 23 lutego 2022 r.
18:00 Autoinwest Wybrzeże Gdańsk - BSMS Bartoszyce 34:25/ 15-13 /
sobota, 29 stycznia 2022 r.
00:00 MKS II Grudziądz - Autoinwest Wybrzeże Gdańsk 0:10v:o
sobota, 27 listopada 2021 r.
14:30 KS Szczypiorniak II Olsztyn - Autoinwest Wybrzeże Gdańsk 23:26/ 11-13 /
wtorek, 16 listopada 2021 r.
19:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - Autoinwest Wybrzeże Gdańsk 34:35/ 14-18 /
sobota, 06 listopada 2021 r.
16:00 Autoinwest Wybrzeże Gdańsk - MKS Sambor Latocha Agropom Tczew 28:29/ 11-14 /
czwartek, 28 października 2021 r.
19:00 UKS Jedynka Kodo Morąg - Autoinwest Wybrzeże Gdańsk 25:29/ 10-14 /
sobota, 23 października 2021 r.
15:00 Autoinwest Wybrzeże Gdańsk - MKS Handball Czersk 24:25/ 12-11 /
sobota, 16 października 2021 r.
17:00 Iławski Klub Sportowy Jeziorak Iława - Autoinwest Wybrzeże Gdańsk 38:30/ 19-16 /
sobota, 09 października 2021 r.
15:00 Autoinwest Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Handball Szczecin 33:28/ 14-12 /
czwartek, 30 września 2021 r.
19:30 Autoinwest Wybrzeże Gdańsk - AZS Fahrenheit Gdańsk 30:34/ 15 - 19 /
niedziela, 26 września 2021 r.
15:00 BSMS Bartoszyce - Autoinwest Wybrzeże Gdańsk 26:27/ 15-16 /
sobota, 18 września 2021 r.
15:00 Autoinwest Wybrzeże Gdańsk - MKS II Grudziądz 40:22/ 20 - 8 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Benkowski Igor5210
Radecki Karol5818
Miklikowski Paweł3511
Malczewski Jakub5116
Dobrakowski Jakub1511
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Korbus JakubTRENER
Malczewski JakubTRENER
Radecki KarolTRENER
Bednarski Błażej b.d. b.d. 5 4 1.3
Benkowski Igor b.d. b.d. 52 10 5.2
Brząkowski Łukasz b.d. b.d. 1 2 0.5
Bury Tomasz b.d. b.d. 24 7 3.4
Deik Jakub b.d. b.d. 1 5 0.2
Dobrakowski Jakub b.d. b.d. 15 11 1.4
Duchnik Hubert b.d. b.d. 1 2 0.5
Frańczak Mikołaj b.d. b.d. 4 3 1.3
Gemborys Marcin b.d. b.d. 12 5 2.4
Gierszewski Oliwier b.d. b.d. 3 5 0.6
Gołda Filip b.d. b.d. 6 5 1.2
Graczyk Maciej b.d. b.d. - 1 0
Gruchała Aleksander b.d. b.d. 1 1 1
Grynder Jakub b.d. b.d. 5 8 0.6
Jabłoński Sebastian b.d. b.d. 12 12 1
Janik Aleksander b.d. b.d. - 2 0
Kacperski Szymon b.d. b.d. 14 4 3.5
Karsznia Filip b.d. b.d. 3 4 0.8
Kasprowicz Dominik b.d. b.d. - 2 0
Kasprzak Radosław b.d. b.d. 10 6 1.7
Kiejdo Tomasz b.d. b.d. 20 7 2.9
Kudlicki Antoni b.d. b.d. 17 8 2.1
Kukiełczak Oliwier b.d. b.d. 6 2 3
Kwiatkowski Tomasz b.d. b.d. 3 1 3
Lorbiecki Kacper b.d. b.d. 4 6 0.7
Malczewski Jakub b.d. b.d. 51 16 3.2
Maćkowiak Maciej b.d. b.d. 18 9 2
Miklikowski Paweł b.d. b.d. 35 11 3.2
Murawski Oliwier b.d. b.d. 13 11 1.2
Olik Bartosz b.d. b.d. 6 4 1.5
Pawlak Ernest b.d. b.d. - 3 0
Pitucha Maciej b.d. b.d. 5 2 2.5
Porębski Mateusz b.d. b.d. 44 7 6.3
Radecki Karol b.d. b.d. 58 18 3.2
Radoch Mateusz b.d. b.d. 1 3 0.3
Rząca Tomasz b.d. b.d. - 1 0
Skrzek Kacper b.d. b.d. 3 2 1.5
Sobczak Wiktor b.d. b.d. 17 9 1.9
Stasiuk Oliwier b.d. b.d. - 1 0
Subel Jakub b.d. b.d. 1 1 1
Syga Mateusz b.d. b.d. - 8 0
Szpek Kacper b.d. b.d. 3 3 1
Szykowski Dawid b.d. b.d. 2 2 1
Sławiński Kacper b.d. b.d. - 1 0
Wierzbicki Michał b.d. b.d. 22 6 3.7
Wijas Oakar b.d. b.d. 4 5 0.8
Witkowski Adam b.d. b.d. - 11 0
Zakrzewski Adam b.d. b.d. - 11 0
Łapucha Michał b.d. b.d. 2 1 2
Ściesiński Michał b.d. b.d. 18 6 3
Światłowski Marcel b.d. b.d. 10 7 1.4
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl