Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 1 382 124

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior Młodszy 2021/2022 / Port Service Wybrzeże I Gdańsk
« powrót
ROZEGRANE MECZE
niedziela, 13 marca 2022 r.
10:00 Port Service Wybrzeże I Gdańsk - MTS Kwidzyn 21:25/ 12- 9 /
sobota, 05 marca 2022 r.
09:00 Port Service Wybrzeże I Gdańsk - KS Tytani Wejherowo 53:31/ 27-17 /
wtorek, 08 lutego 2022 r.
15:30 Port Service Wybrzeże III Gdańsk - Port Service Wybrzeże I Gdańsk 25:30/ 11-17 /
środa, 02 lutego 2022 r.
15:30 Port Service Wybrzeże II Gdańsk - Port Service Wybrzeże I Gdańsk 32:45/ 13-21 /
niedziela, 16 stycznia 2022 r.
11:00 MKS Sambor Tczew - Port Service Wybrzeże I Gdańsk 28:26/ 15-11 /
czwartek, 25 listopada 2021 r.
17:30 KS Tytani Wejherowo - Port Service Wybrzeże I Gdańsk 18:49/ 10-28 /
środa, 20 października 2021 r.
15:30 Port Service Wybrzeże I Gdańsk - Port Service Wybrzeże II Gdańsk 48:22/ 24-13 /
sobota, 16 października 2021 r.
12:00 MTS Kwidzyn - Port Service Wybrzeże I Gdańsk 28:29/ 13-9 /
wtorek, 05 października 2021 r.
15:30 Port Service Wybrzeże I Gdańsk - Port Service Wybrzeże III Gdańsk 31:37/ 17-19 /
sobota, 02 października 2021 r.
09:00 Port Service Wybrzeże I Gdańsk - MKS Sambor Tczew 28:26/ 12-12 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Miklikowski Paweł547
Benkowski Igor427
Kiejdo Tomasz379
Murawski Oliwier288
Kasprzak Radosław259
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Radecki KarolTRENER
Bednarski Błażej b.d. b.d. 9 4 2.3
Benkowski Igor b.d. b.d. 42 7 6
Brząkowski Łukasz b.d. b.d. 8 5 1.6
Deik Jakub b.d. b.d. 10 6 1.7
Duchnik Hubert b.d. b.d. 6 2 3
Dworczyk Jakub b.d. b.d. 13 8 1.6
Gołda Filip b.d. b.d. 16 6 2.7
Grynder Jakub b.d. b.d. 9 7 1.3
Janik Aleksander b.d. b.d. 7 4 1.8
Kasprowicz Dominik b.d. b.d. 3 3 1
Kasprzak Radosław b.d. b.d. 25 9 2.8
Kiejdo Tomasz b.d. b.d. 37 9 4.1
Kudlicki Antoni b.d. b.d. 16 6 2.7
Kwiatkowski Tymon b.d. b.d. 14 9 1.6
Lorbiecki Kacper b.d. b.d. 8 9 0.9
Miklikowski Paweł b.d. b.d. 54 7 7.7
Mrozkowiak Franciszek b.d. b.d. 6 2 3
Murawski Oliwier b.d. b.d. 28 8 3.5
Sobczak Wiktor b.d. b.d. 9 7 1.3
Stąpor Szymon b.d. b.d. 11 5 2.2
Syga Mateusz b.d. b.d. - 10 0
Szpek Kacper b.d. b.d. 14 7 2
Wiśniewski Łukasz b.d. b.d. 12 6 2
Wysokiński Gracjan b.d. b.d. 3 3 1
Zakrzewski Adam b.d. b.d. - 10 0
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl