Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 1 382 319

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior Młodszy 2021/2022 / Port Service Wybrzeże II Gdańsk
« powrót
ROZEGRANE MECZE
piątek, 11 marca 2022 r.
16:30 Port Service Wybrzeże III Gdańsk - Port Service Wybrzeże II Gdańsk 42:31/ 22-15 /
czwartek, 10 lutego 2022 r.
17:00 KS Tytani Wejherowo - Port Service Wybrzeże II Gdańsk 23:30/ 8-16 /
środa, 02 lutego 2022 r.
15:30 Port Service Wybrzeże II Gdańsk - Port Service Wybrzeże I Gdańsk 32:45/ 13-21 /
sobota, 22 stycznia 2022 r.
11:30 Port Service Wybrzeże II Gdańsk - MKS Sambor Tczew 27:29/ 12-16 /
sobota, 15 stycznia 2022 r.
10:00 Port Service Wybrzeże II Gdańsk - MTS Kwidzyn 18:30/ 10-19 /
środa, 24 listopada 2021 r.
17:15 Port Service Wybrzeże II Gdańsk - Port Service Wybrzeże III Gdańsk 30:46/ 13-24 /
piątek, 29 października 2021 r.
18:00 Port Service Wybrzeże II Gdańsk - KS Tytani Wejherowo 41:25/ 19-11 /
środa, 20 października 2021 r.
15:30 Port Service Wybrzeże I Gdańsk - Port Service Wybrzeże II Gdańsk 48:22/ 24-13 /
sobota, 09 października 2021 r.
10:00 MKS Sambor Tczew - Port Service Wybrzeże II Gdańsk 33:30/ 14-12 /
sobota, 02 października 2021 r.
10:00 MTS Kwidzyn - Port Service Wybrzeże II Gdańsk 34:16/ 16-5 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Radoch Mateusz5010
Heldt Igor3810
Budrevich Daryush3610
Pałucki Alan145
Szykowski Dawid259
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Korbus JakubTRENER
Budrevich Daryush b.d. b.d. 36 10 3.6
Frańczak Mikołaj b.d. b.d. 19 8 2.4
Frąckowiak Igor b.d. b.d. 2 5 0.4
Frątczak Filip b.d. b.d. 10 8 1.3
Heldt Igor b.d. b.d. 38 10 3.8
Hirsz Wiktor b.d. b.d. 2 5 0.4
Jasiński Igor b.d. b.d. - 1 0
Konopka Grzegorz b.d. b.d. 11 6 1.8
Kubisiak Kacper b.d. b.d. 7 4 1.8
Makowski Łukasz b.d. b.d. 11 4 2.8
Omieczyński Tymoteusz b.d. b.d. 1 4 0.3
Paciorek Arkadiusz b.d. b.d. - 10 0
Panek Alan b.d. b.d. 1 1 1
Pałucki Alan b.d. b.d. 14 5 2.8
Pielich Bartosz b.d. b.d. 2 1 2
Radoch Mateusz b.d. b.d. 50 10 5
Ręczmin Tymoteusz b.d. b.d. 13 8 1.6
Sikorski Bartosz b.d. b.d. 1 3 0.3
Sprusiński Aleksander b.d. b.d. - 2 0
Subel Jakub b.d. b.d. 17 9 1.9
Szykowski Dawid b.d. b.d. 25 9 2.8
Sławiński Kacper b.d. b.d. - 4 0
Tomaszewski Patryk b.d. b.d. 12 8 1.5
Wijas Oskar b.d. b.d. 5 3 1.7
Wykrzykowski Henryk b.d. b.d. - 1 0
Zaborowski Mateusz b.d. b.d. - 1 0
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl