KOLEJKA 22 | sobota, 08 maja 2010 r. |
19:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
MKS Grudzi±dz |
32:26 | /13-14/ |
16:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
AZS UWM Olsztyn |
42:25 | (22:10) |
13:30 |
|
KPR Gwardia Koszalin |
- |
SPR Pomezania Malbork |
38:40 | /20-18/ |
12:00 |
|
AZS PG Gdañsk |
- |
UKS Sokó³ Gdañsk |
24:25 | / 10-12/ |
| niedziela, 24 stycznia 2010 r. |
00:00 |
|
UKS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
KS Pogoñ Handbal Szczecin |
24:28 | (12:12) |
KOLEJKA 21 | czwartek, 06 maja 2010 r. |
18:30 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
AZS PG Gdañsk |
30:30 | /14-16/ |
| sobota, 24 kwietnia 2010 r. |
13:00 |
|
AZS UWM Olsztyn |
- |
MKS Sambor Tczew |
35:33 | /16-15 / |
| sobota, 17 kwietnia 2010 r. |
19:00 |
|
SPR Pomezania Malbork |
- |
KS Pogoñ Handbal Szczecin |
33:30 | / 14-14 / |
14:00 |
|
UKS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
24:44 | /8 - 23 / |
KOLEJKA 20 | ¶roda, 28 kwietnia 2010 r. |
18:00 |
|
UKS Sokó³ Gdañsk |
- |
MKS Grudzi±dz |
38:30 | /18-17/ |
| ¶roda, 21 kwietnia 2010 r. |
00:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
UKS Szczypiorniak Olsztyn |
29:23 | / 13 - 15 / |
| sobota, 10 kwietnia 2010 r. |
00:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
SPR Pomezania Malbork |
27:26 | /14-13/ |
00:00 |
|
AZS PG Gdañsk |
- |
AZS UWM Olsztyn |
30:34 | /14-15/ |
00:00 |
|
KPR Gwardia Koszalin |
- |
KS Pogoñ Handbal Szczecin |
22:32 | (13:16) |
KOLEJKA 19 | sobota, 27 marca 2010 r. |
00:00 |
|
UKS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
AZS PG Gdañsk |
32:27 | /15-8/ |
00:00 |
|
AZS UWM Olsztyn |
- |
UKS Sokó³ Gdañsk |
36:29 | /19-15/ |
00:00 |
|
SPR Pomezania Malbork |
- |
MKS Sambor Tczew |
31:24 | /15-13/ |
KOLEJKA 18 | sobota, 13 marca 2010 r. |
12:00 |
|
AZS PG Gdañsk |
- |
SPR Pomezania Malbork |
27:45 | /14-23/ |
00:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
AZS UWM Olsztyn |
36:38 | /15-18/ |
00:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
KPR Gwardia Koszalin |
34:26 | /15-13/ |
| ¶roda, 10 marca 2010 r. |
00:00 |
|
UKS Sokó³ Gdañsk |
- |
UKS Szczypiorniak Olsztyn |
32:25 | /18-11/ |
KOLEJKA 17 | sobota, 06 marca 2010 r. |
18:00 |
|
UKS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
MKS Grudzi±dz |
35:33 | /14-19/ |
18:00 |
|
KS Pogoñ Handbal Szczecin |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
23:26 | /10-17/ |
13:00 |
|
KPR Gwardia Koszalin |
- |
MKS Sambor Tczew |
31:30 | /12-15/ |
00:00 |
|
SPR Pomezania Malbork |
- |
UKS Sokó³ Gdañsk |
29:23 | /11-13/ |
KOLEJKA 16 | sobota, 20 lutego 2010 r. |
12:00 |
|
AZS PG Gdañsk |
- |
KPR Gwardia Koszalin |
27:26 | (14-15) |
12:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
KS Pogoñ Handbal Szczecin |
22:36 | (11:16) |
00:00 |
|
AZS UWM Olsztyn |
- |
UKS Szczypiorniak Olsztyn |
30:26 | (16:14) |
00:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
SPR Pomezania Malbork |
31:40 | (13:17) |
KOLEJKA 15 | niedziela, 07 lutego 2010 r. |
15:00 |
|
KPR Gwardia Koszalin |
- |
UKS Sokó³ Gdañsk |
25:35 | /17-18/ |
| sobota, 06 lutego 2010 r. |
18:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
MKS Sambor Tczew |
42:21 | (21:10) |
17:00 |
|
SPR Pomezania Malbork |
- |
AZS UWM Olsztyn |
36:34 | (16:13) |
17:00 |
|
KS Pogoñ Handbal Szczecin |
- |
AZS PG Gdañsk |
41:23 | (23:15) |
KOLEJKA 14 | niedziela, 31 stycznia 2010 r. |
00:00 |
|
UKS Sokó³ Gdañsk |
- |
KS Pogoñ Handbal Szczecin |
24:28 | (12:15) |
| sobota, 30 stycznia 2010 r. |
00:00 |
|
AZS PG Gdañsk |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
25:30 | (16:13) |
00:00 |
|
KPR Gwardia Koszalin |
- |
MKS Grudzi±dz |
37:20 | (20:6) |
00:00 |
|
UKS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
SPR Pomezania Malbork |
26:34 | (14:14) |
KOLEJKA 13 | niedziela, 24 stycznia 2010 r. |
00:00 |
|
AZS UWM Olsztyn |
- |
KPR Gwardia Koszalin |
32:30 | (20:11) |
| sobota, 23 stycznia 2010 r. |
00:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
AZS PG Gdañsk |
30:30 | (15:15) |
00:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
UKS Sokó³ Gdañsk |
35:24 | (21:12) |
00:00 |
|
KS Pogoñ Handbal Szczecin |
- |
MKS Grudzi±dz |
45:15 | (18:6) |
KOLEJKA 12 | sobota, 16 stycznia 2010 r. |
00:00 |
|
UKS Sokó³ Gdañsk |
- |
MKS Sambor Tczew |
33:31 | (18;16) |
00:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
25:33 | (12:14) |
00:00 |
|
UKS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
KPR Gwardia Koszalin |
25:34 | (12:21) |
00:00 |
|
AZS UWM Olsztyn |
- |
KS Pogoñ Handbal Szczecin |
24:28 | (14:13) |
KOLEJKA 11 | sobota, 12 grudnia 2009 r. |
00:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
MKS Sambor Tczew |
28:28 | (17:11) |
00:00 |
|
UKS Sokó³ Gdañsk |
- |
AZS PG Gdañsk |
36:29 | (17:18) |
00:00 |
|
AZS UWM Olsztyn |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
27:42 | (14:22) |
00:00 |
|
SPR Pomezania Malbork |
- |
KPR Gwardia Koszalin |
40:35 | (18:19) |
| niedziela, 20 wrze¶nia 2009 r. |
13:00 |
|
KS Pogoñ Handbal Szczecin |
- |
UKS Szczypiorniak Olsztyn |
38:25 | (16:13) |
KOLEJKA 10 | sobota, 05 grudnia 2009 r. |
00:00 |
|
KS Pogoñ Handbal Szczecin |
- |
SPR Pomezania Malbork |
33:30 | (19:16) |
00:00 |
|
AZS PG Gdañsk |
- |
MKS Grudzi±dz |
30:23 | (13:11) |
00:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
UKS Szczypiorniak Olsztyn |
41:22 | (19:10) |
00:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
AZS UWM Olsztyn |
32:37 | (18:20) |
KOLEJKA 9 | niedziela, 29 listopada 2009 r. |
17:00 |
|
UKS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
MKS Sambor Tczew |
27:36 | (14:16) |
| sobota, 28 listopada 2009 r. |
17:00 |
|
AZS UWM Olsztyn |
- |
AZS PG Gdañsk |
35:28 | 14:10 |
17:00 |
|
SPR Pomezania Malbork |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
26:28 | (13:12) |
16:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
UKS Sokó³ Gdañsk |
29:42 | (14:18) |
KOLEJKA 8 | niedziela, 15 listopada 2009 r. |
00:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
SPR Pomezania Malbork |
32:38 | (17:17) |
| sobota, 14 listopada 2009 r. |
00:00 |
|
AZS PG Gdañsk |
- |
UKS Szczypiorniak Olsztyn |
32:26 | (12:11) |
00:00 |
|
KS Pogoñ Handbal Szczecin |
- |
KPR Gwardia Koszalin |
36:25 | (16:13) |
00:00 |
|
UKS Sokó³ Gdañsk |
- |
AZS UWM Olsztyn |
39:27 | (17:11) |
KOLEJKA 7 | sobota, 07 listopada 2009 r. |
17:00 |
|
KPR Gwardia Koszalin |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
32:32 | (14:17) |
17:00 |
|
SPR Pomezania Malbork |
- |
AZS PG Gdañsk |
40:25 | (19:14) |
17:00 |
|
UKS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
UKS Sokó³ Gdañsk |
25:37 | (9:15) |
15:00 |
|
AZS UWM Olsztyn |
- |
MKS Grudzi±dz |
39:36 | (16:17) |
KOLEJKA 6 | sobota, 24 pa¼dziernika 2009 r. |
18:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
KS Pogoñ Handbal Szczecin |
31:24 | (12:9 |
17:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
KPR Gwardia Koszalin |
30:34 | (16:13) |
17:00 |
|
UKS Sokó³ Gdañsk |
- |
SPR Pomezania Malbork |
31:32 | (17:17) |
13:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
UKS Szczypiorniak Olsztyn |
28:28 | (13:14) |
KOLEJKA 5 | niedziela, 18 pa¼dziernika 2009 r. |
12:00 |
|
KPR Gwardia Koszalin |
- |
AZS PG Gdañsk |
31:25 | (19:8) |
| sobota, 17 pa¼dziernika 2009 r. |
17:00 |
|
UKS Szczypiorniak Olsztyn |
- |
AZS UWM Olsztyn |
21:20 | (8:4) |
17:00 |
|
SPR Pomezania Malbork |
- |
MKS Grudzi±dz |
40:29 | (15:14) |
17:00 |
|
KS Pogoñ Handbal Szczecin |
- |
MKS Sambor Tczew |
37:34 | (20:15) |
KOLEJKA 4 | sobota, 10 pa¼dziernika 2009 r. |
19:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
25:36 | (15:18) |
17:00 |
|
UKS Sokó³ Gdañsk |
- |
KPR Gwardia Koszalin |
33:30 | (18:16) |
14:00 |
|
AZS PG Gdañsk |
- |
KS Pogoñ Handbal Szczecin |
21:37 | (8:22) |
11:00 |
|
AZS UWM Olsztyn |
- |
SPR Pomezania Malbork |
26:45 | (12:20) |
KOLEJKA 3 | sobota, 03 pa¼dziernika 2009 r. |
18:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
AZS PG Gdañsk |
38:17 | (20:7) |
17:00 |
|
SPR Pomezania Malbork |
- |
UKS Szczypiorniak Olsztyn |
38:25 | (19:7) |
17:00 |
|
KS Pogoñ Handbal Szczecin |
- |
UKS Sokó³ Gdañsk |
22:20 | (11:11) |
17:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
KPR Gwardia Koszalin |
33:33 | /16-17/ |
KOLEJKA 2 | sobota, 26 wrze¶nia 2009 r. |
17:00 |
|
KPR Gwardia Koszalin |
- |
AZS UWM Olsztyn |
50:28 | (27:9) |
17:00 |
|
UKS Sokó³ Gdañsk |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
27:30 | (11:17) |
17:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
KS Pogoñ Handbal Szczecin |
15:43 | (6:19) |
14:00 |
|
AZS PG Gdañsk |
- |
MKS Sambor Tczew |
27:27 | (14:15) |
KOLEJKA 1 | sobota, 19 wrze¶nia 2009 r. |
18:00 |
|
KPR Gwardia Koszalin |
- |
UKS Szczypiorniak Olsztyn |
34:25 | (20:10) |
18:00 |
|
KS Pogoñ Handbal Szczecin |
- |
AZS UWM Olsztyn |
33:19 | (14:10) |
18:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
MKS Grudzi±dz |
45:13 | (23:7) |
17:00 |
|
MKS Sambor Tczew |
- |
UKS Sokó³ Gdañsk |
21:38 | (9:19) |