KOLEJKA 10 | niedziela, 09 stycznia 2011 r. |
16:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
Vistal £±czpol Gdynia |
22:34 | / 7 - 16 / |
16:00 |
|
Agro-Kociewie Starogard Gd. |
- |
Sambor Tczew |
31:39 | / 14-20/ |
KOLEJKA 9 | niedziela, 12 grudnia 2010 r. |
17:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
MTS I Kwidzyn |
19:34 | / 6 - 17 / |
14:30 |
|
AZS AWFiS Gdañsk |
- |
Agro-Kociewie Starogard Gd. |
37:24 | / 23-7 / |
KOLEJKA 8 | niedziela, 05 grudnia 2010 r. |
17:30 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
AZS AWFiS Gdañsk |
45:31 | / 23 - 16 / |
11:00 |
|
Vistal £±czpol Gdynia |
- |
Sambor Tczew |
39:19 | / 19 - 9 / |
KOLEJKA 7 | niedziela, 28 listopada 2010 r. |
17:30 |
|
AZS AWFiS Gdañsk |
- |
Vistal £±czpol Gdynia |
29:41 | / 17-16 / |
15:00 |
|
Agro-Kociewie Starogard Gd. |
- |
MTS I Kwidzyn |
21:43 | / 10-22 / |
KOLEJKA 6 | niedziela, 21 listopada 2010 r. |
17:30 |
|
Sambor Tczew |
- |
AZS AWFiS Gdañsk |
31:25 | / 13 - 10 / |
16:15 |
|
Vistal £±czpol Gdynia |
- |
Agro-Kociewie Starogard Gd. |
33:20 | / 12 - 10 / |
KOLEJKA 5 | niedziela, 17 pa¼dziernika 2010 r. |
15:00 |
|
Vistal £±czpol Gdynia |
- |
MTS I Kwidzyn |
35:33 | / 15 - 18 / |
10:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Agro-Kociewie Starogard Gd. |
36:16 | / 13 - 8 / |
KOLEJKA 4 | niedziela, 10 pa¼dziernika 2010 r. |
17:30 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
Sambor Tczew |
32:21 | / 15-10 / |
14:00 |
|
Agro-Kociewie Starogard Gd. |
- |
AZS AWFiS Gdañsk |
25:26 | / 13-12 / |
KOLEJKA 3 | niedziela, 03 pa¼dziernika 2010 r. |
18:30 |
|
AZS AWFiS Gdañsk |
- |
MTS I Kwidzyn |
22:29 | / 7 - 14 / |
10:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Vistal £±czpol Gdynia |
30:38 | / 16-18 / |
KOLEJKA 2 | niedziela, 26 wrze¶nia 2010 r. |
17:00 |
|
Vistal £±czpol Gdynia |
- |
AZS AWFiS Gdañsk |
40:26 | / 20-14 / |
| sobota, 25 wrze¶nia 2010 r. |
11:00 |
|
MTS I Kwidzyn |
- |
Agro-Kociewie Starogard Gd. |
46:16 | / 23-10 / |
KOLEJKA 1 | niedziela, 19 wrze¶nia 2010 r. |
15:00 |
|
AZS AWFiS Gdañsk |
- |
Sambor Tczew |
19:33 | / 8 - 16 / |
14:00 |
|
Agro-Kociewie Starogard Gd. |
- |
Vistal £±czpol Gdynia |
23:38 | /12-21 / |