KOLEJKA 22 | sobota, 30 kwietnia 2011 r. |
18:30 |
|
Wybrze¿e Gdañsk |
- |
Polski Cukier Pomezania |
29:22 | / 17 - 14 / |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
Alfa 99 Strzelno |
45:18 | /21-11 / |
15:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
AZS UWM Olsztyn |
40:41 | / 16 - 21 / |
15:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
LKS Kêsowo-OSM Chojnice |
44:24 | / 21 - 13 / |
12:00 |
|
AZS PG Gdañsk |
- |
Sokó³ Gdañsk |
29:27 | 15 - 6 / |
KOLEJKA 21 | sobota, 16 kwietnia 2011 r. |
18:30 |
|
Sokó³ Gdañsk |
- |
Wybrze¿e Gdañsk |
20:42 | /8-26 / |
18:00 |
|
WBS-Bank Szczypiorniak |
- |
Gwardia Koszalin |
28:26 | / 13-12 / |
18:00 |
|
Polski Cukier Pomezania |
- |
Energetyk Gryfino |
33:28 | /15 - 12 / |
18:00 |
|
AZS UWM Olsztyn |
- |
AZS PG Gdañsk |
35:32 | / 16-16 / |
15:00 |
|
LKS Kêsowo-OSM Chojnice |
- |
MKS Grudzi±dz |
29:35 | / 15 - 14 / |
KOLEJKA 20 | sobota, 09 kwietnia 2011 r. |
18:00 |
|
WBS-Bank Szczypiorniak |
- |
Alfa 99 Strzelno |
36:20 | / 20-10 / |
16:00 |
|
Wybrze¿e Gdañsk |
- |
AZS UWM Olsztyn |
39:30 | / 26 - 11 / |
15:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
MKS Grudzi±dz |
42:39 | / 21 - 17 / |
14:00 |
|
Sokó³ Gdañsk |
- |
Energetyk Gryfino |
19:26 | / 11 - 14 / |
12:00 |
|
AZS PG Gdañsk |
- |
LKS Kêsowo-OSM Chojnice |
29:33 | / 12 - 14 / |
KOLEJKA 19 | sobota, 02 kwietnia 2011 r. |
19:00 |
|
Polski Cukier Pomezania |
- |
WBS-Bank Szczypiorniak |
32:28 | / 15-14 / |
18:00 |
|
AZS UWM Olsztyn |
- |
Energetyk Gryfino |
33:40 | / 15-18 / |
17:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
AZS PG Gdañsk |
36:34 | / 16-20 / |
15:00 |
|
LKS Kêsowo-OSM Chojnice |
- |
Wybrze¿e Gdañsk |
10:48 | / 6-25 / |
15:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Alfa 99 Strzelno |
46:25 | /17-11/ |
KOLEJKA 18 | sobota, 26 marca 2011 r. |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
LKS Kêsowo-OSM Chojnice |
38:21 | / 18 - 12 / |
18:00 |
|
WBS-Bank Szczypiorniak |
- |
Sokó³ Gdañsk |
33:26 | / 19 - 11 / |
18:00 |
|
Alfa 99 Strzelno |
- |
Polski Cukier Pomezania |
22:49 | / 9 - 20 / |
17:00 |
|
Wybrze¿e Gdañsk |
- |
MKS Grudzi±dz |
41:28 | / 20 - 11 / |
15:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
AZS PG Gdañsk |
45:18 | / 22 - 8 / |
KOLEJKA 17 | sobota, 19 marca 2011 r. |
19:00 |
|
Polski Cukier Pomezania |
- |
Gwardia Koszalin |
37:32 | / 21 - 13 / |
18:00 |
|
AZS UWM Olsztyn |
- |
WBS-Bank Szczypiorniak |
29:30 | / 11 - 16 / |
16:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
Energetyk Gryfino |
28:34 | / 11 - 12 / |
15:00 |
|
Sokó³ Gdañsk |
- |
Alfa 99 Strzelno |
28:34 | / 19 - 16 / |
12:00 |
|
AZS PG Gdañsk |
- |
Wybrze¿e Gdañsk |
22:47 | / 7 - 26 / |
KOLEJKA 16 | sobota, 05 marca 2011 r. |
18:00 |
|
Polski Cukier Pomezania |
- |
Sokó³ Gdañsk |
37:18 | / 16 - 8 / |
18:00 |
|
Alfa 99 Strzelno |
- |
AZS UWM Olsztyn |
35:41 | / 18-20 / |
18:00 |
|
WBS-Bank Szczypiorniak |
- |
LKS Kêsowo-OSM Chojnice |
28:23 | / 12-10 / |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
AZS PG Gdañsk |
47:26 | / 26 - 13 / |
15:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Wybrze¿e Gdañsk |
25:30 | / 13-17 / |
KOLEJKA 15 | sobota, 26 lutego 2011 r. |
18:00 |
|
Wybrze¿e Gdañsk |
- |
Energetyk Gryfino |
33:22 | / 15-10 / |
17:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
WBS-Bank Szczypiorniak |
39:31 | /19-15 / |
16:00 |
|
AZS UWM Olsztyn |
- |
Polski Cukier Pomezania |
29:43 | /17-23 / |
16:00 |
|
Sokó³ Gdañsk |
- |
Gwardia Koszalin |
25:37 | /14-22 / |
15:00 |
|
LKS Kêsowo-OSM Chojnice |
- |
Alfa 99 Strzelno |
23:24 | / 6-10 / |
KOLEJKA 14 | sobota, 12 lutego 2011 r. |
19:30 |
|
Polski Cukier Pomezania |
- |
LKS Kêsowo-OSM Chojnice |
51:20 | / 22-8 / |
18:00 |
|
WBS-Bank Szczypiorniak |
- |
AZS PG Gdañsk |
31:29 | / 18-14 / |
16:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Energetyk Gryfino |
24:28 | / 12-15 / |
15:00 |
|
Alfa 99 Strzelno |
- |
MKS Grudzi±dz |
37:48 | / 24-24 / |
12:00 |
|
Sokó³ Gdañsk |
- |
AZS UWM Olsztyn |
25:34 | / 11-14 / |
KOLEJKA 13 | sobota, 29 stycznia 2011 r. |
18:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
Polski Cukier Pomezania |
25:38 | / 13 - 19 / |
17:00 |
|
Wybrze¿e Gdañsk |
- |
WBS-Bank Szczypiorniak |
47:19 | / 24 - 7 / |
16:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
AZS UWM Olsztyn |
36:31 | / 18-11 / |
15:00 |
|
LKS Kêsowo-OSM Chojnice |
- |
Sokó³ Gdañsk |
30:22 | / 16 - 12 / |
12:00 |
|
AZS PG Gdañsk |
- |
Alfa 99 Strzelno |
44:25 | / 23-12 / |
KOLEJKA 12 | sobota, 22 stycznia 2011 r. |
18:00 |
|
Sokó³ Gdañsk |
- |
MKS Grudzi±dz |
26:24 | / 14-13 / |
18:00 |
|
Polski Cukier Pomezania |
- |
AZS PG Gdañsk |
40:22 | / 24 - 7 / |
18:00 |
|
Alfa 99 Strzelno |
- |
Wybrze¿e Gdañsk |
28:46 | / 12-22 / |
16:00 |
|
WBS-Bank Szczypiorniak |
- |
Energetyk Gryfino |
29:25 | / 12-11 / |
13:00 |
|
AZS UWM Olsztyn |
- |
LKS Kêsowo-OSM Chojnice |
34:24 | / 11-10 / |
KOLEJKA 11 | sobota, 18 grudnia 2010 r. |
18:00 |
|
AZS UWM Olsztyn |
- |
MKS Grudzi±dz |
35:26 | /18-14 / |
18:00 |
|
Alfa 99 Strzelno |
- |
Energetyk Gryfino |
34:33 | / 16 - 21 / |
18:00 |
|
Polski Cukier Pomezania |
- |
Wybrze¿e Gdañsk |
25:25 | / 10 - 13 / |
16:00 |
|
Sokó³ Gdañsk |
- |
AZS PG Gdañsk |
26:34 | / 14 - 16 / |
15:00 |
|
LKS Kêsowo-OSM Chojnice |
- |
Gwardia Koszalin |
28:41 | / 12-23 / |
KOLEJKA 10 | sobota, 11 grudnia 2010 r. |
18:00 |
|
Wybrze¿e Gdañsk |
- |
Sokó³ Gdañsk |
46:14 | / 22 - 8 / |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
Polski Cukier Pomezania |
22:29 | / 9 - 15 / |
16:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
LKS Kêsowo-OSM Chojnice |
33:31 | / 18-13 / |
12:00 |
|
AZS PG Gdañsk |
- |
AZS UWM Olsztyn |
22:33 | / 12 - 12 / |
| niedziela, 03 pa¼dziernika 2010 r. |
15:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
WBS-Bank Szczypiorniak |
29:33 | / 16-16 / |
KOLEJKA 9 | sobota, 04 grudnia 2010 r. |
18:00 |
|
AZS UWM Olsztyn |
- |
Wybrze¿e Gdañsk |
26:36 | / 12-18 / |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
Sokó³ Gdañsk |
37:19 | / 19- 9 / |
18:00 |
|
Alfa 99 Strzelno |
- |
WBS-Bank Szczypiorniak |
29:38 | / 15-20 / |
15:00 |
|
LKS Kêsowo-OSM Chojnice |
- |
AZS PG Gdañsk |
28:26 | / 16-11 / |
14:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
Gwardia Koszalin |
25:40 | / 13-13 / |
KOLEJKA 8 | sobota, 27 listopada 2010 r. |
18:30 |
|
Wybrze¿e Gdañsk |
- |
LKS Kêsowo-OSM Chojnice |
43:18 | / 24 - 8 / |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
AZS UWM Olsztyn |
36:28 | / 17-17 / |
18:00 |
|
WBS-Bank Szczypiorniak |
- |
Polski Cukier Pomezania |
24:39 | / 11-17 / |
18:00 |
|
Alfa 99 Strzelno |
- |
Gwardia Koszalin |
31:36 | / 20-20 / |
12:00 |
|
AZS PG Gdañsk |
- |
MKS Grudzi±dz |
26:35 | / 14-20 / |
KOLEJKA 7 | sobota, 20 listopada 2010 r. |
18:00 |
|
Polski Cukier Pomezania |
- |
Alfa 99 Strzelno |
39:18 | / 22 - 9 / |
16:00 |
|
Sokó³ Gdañsk |
- |
WBS-Bank Szczypiorniak |
26:32 | / 10-20 / |
15:30 |
|
LKS Kêsowo-OSM Chojnice |
- |
Energetyk Gryfino |
23:33 | / 8-16 / |
14:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
Wybrze¿e Gdañsk |
20:39 | / 8 : 16 / |
12:00 |
|
AZS PG Gdañsk |
- |
Gwardia Koszalin |
26:33 | / 10 :18 / |
KOLEJKA 6 | sobota, 13 listopada 2010 r. |
18:00 |
|
WBS-Bank Szczypiorniak |
- |
AZS UWM Olsztyn |
25:27 | /13-20/ |
18:00 |
|
Wybrze¿e Gdañsk |
- |
AZS PG Gdañsk |
46:23 | /23-10/ |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
MKS Grudzi±dz |
36:25 | /18-10/ |
18:00 |
|
Alfa 99 Strzelno |
- |
Sokó³ Gdañsk |
40:26 | /23-15/ |
17:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Polski Cukier Pomezania |
28:36 | /16-14/ |
KOLEJKA 5 | niedziela, 07 listopada 2010 r. |
11:00 |
|
LKS Kêsowo-OSM Chojnice |
- |
WBS-Bank Szczypiorniak |
22:22 | / 9 - 13 / |
| sobota, 06 listopada 2010 r. |
18:00 |
|
AZS UWM Olsztyn |
- |
Alfa 99 Strzelno |
33:27 | / 14 - 13 / |
18:00 |
|
Wybrze¿e Gdañsk |
- |
Gwardia Koszalin |
29:19 | / 12 - 5 / |
16:00 |
|
Sokó³ Gdañsk |
- |
Polski Cukier Pomezania |
16:43 | / 9 - 17 / |
13:30 |
|
AZS PG Gdañsk |
- |
Energetyk Gryfino |
26:37 | / 16 - 22 / |
KOLEJKA 4 | sobota, 23 pa¼dziernika 2010 r. |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
Wybrze¿e Gdañsk |
23:24 | / 14-12 / |
18:00 |
|
WBS-Bank Szczypiorniak |
- |
MKS Grudzi±dz |
26:24 | /9-12 / |
18:00 |
|
Alfa 99 Strzelno |
- |
LKS Kêsowo-OSM Chojnice |
24:25 | / 11-12 / |
18:00 |
|
Polski Cukier Pomezania |
- |
AZS UWM Olsztyn |
35:22 | /14-12 / |
15:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Sokó³ Gdañsk |
51:17 | /27-7 / |
KOLEJKA 3 | niedziela, 17 pa¼dziernika 2010 r. |
11:00 |
|
LKS Kêsowo-OSM Chojnice |
- |
Polski Cukier Pomezania |
28:34 | / 12-16 / |
| sobota, 16 pa¼dziernika 2010 r. |
18:00 |
|
AZS UWM Olsztyn |
- |
Sokó³ Gdañsk |
33:16 | / 14 - 6 / |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
Gwardia Koszalin |
28:30 | / 19-17 / |
14:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
Alfa 99 Strzelno |
29:29 | / 16-15 / |
12:00 |
|
AZS PG Gdañsk |
- |
WBS-Bank Szczypiorniak |
21:31 | / 10-19 / |
KOLEJKA 2 | sobota, 09 pa¼dziernika 2010 r. |
18:00 |
|
Alfa 99 Strzelno |
- |
AZS PG Gdañsk |
40:30 | / 19-19 / |
18:00 |
|
WBS-Bank Szczypiorniak |
- |
Wybrze¿e Gdañsk |
21:36 | / 13 - 14 / |
18:00 |
|
Polski Cukier Pomezania |
- |
MKS Grudzi±dz |
52:31 | / 24-11 / |
15:00 |
|
AZS UWM Olsztyn |
- |
Gwardia Koszalin |
25:23 | / 12 - 12 / |
12:00 |
|
Sokó³ Gdañsk |
- |
LKS Kêsowo-OSM Chojnice |
21:27 | / 5 - 14 / |
KOLEJKA 1 | niedziela, 03 pa¼dziernika 2010 r. |
11:00 |
|
LKS Kêsowo-OSM Chojnice |
- |
AZS UWM Olsztyn |
27:31 | / 13 - 16 / |
| sobota, 02 pa¼dziernika 2010 r. |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
WBS-Bank Szczypiorniak |
32:21 | / 18 - 7 / |
17:00 |
|
Wybrze¿e Gdañsk |
- |
Alfa 99 Strzelno |
50:15 | / 28 - 7 / |
15:00 |
|
MKS Grudzi±dz |
- |
Sokó³ Gdañsk |
41:24 | / 19 - 11 / |
12:00 |
|
AZS PG Gdañsk |
- |
Polski Cukier Pomezania |
23:41 | / 9-20 / |