KOLEJKA 26 | sobota, 23 kwietnia 2016 r. |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Gwardia Koszalin |
25:29 | / 12 - 14 / |
| niedziela, 17 kwietnia 2016 r. |
12:00 |
|
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
- |
Energetyk Gryfino |
25:28 | / 10 - 14 / |
| sobota, 16 kwietnia 2016 r. |
17:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
38:28 | / 17 - 10 / |
16:00 |
|
Stal Gorzów Wlkp |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
32:22 | / 13 - 8 / |
15:00 |
|
Borowiak Czersk |
- |
LKS Kê™sowo |
29:25 | / 17 - 15 / |
| pi±tek, 15 kwietnia 2016 r. |
20:00 |
|
Henri Lloyd Brodnica |
- |
Sambor Tczew |
28:32 | / 12 - 16 / |
| ¶roda, 06 kwietnia 2016 r. |
17:15 |
|
SMS II ZPRP |
- |
GKS ¯ukowo |
29:37 | / 18 - 17 / |
KOLEJKA 25 | wtorek, 12 kwietnia 2016 r. |
18:30 |
|
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
- |
GKS ¯ukowo |
23:40 | / 10 - 18 / |
| niedziela, 10 kwietnia 2016 r. |
15:00 |
|
LKS Kê™sowo |
- |
SMS II ZPRP |
26:37 | / 11 - 15 / |
| sobota, 09 kwietnia 2016 r. |
19:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Tytani Wejherowo |
29:27 | / 14 - 11 / |
16:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Borowiak Czersk |
38:21 | / 18 - 11 / |
14:45 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Stal Gorzów Wlkp |
23:29 | / 8 - 17 / |
12:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
Cartusia Kartuzy |
22:20 | / 9 - 9 / |
| sobota, 20 lutego 2016 r. |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
Henri Lloyd Brodnica |
26:31 | / 8 - 15 / |
KOLEJKA 24 | niedziela, 03 kwietnia 2016 r. |
14:30 |
|
Borowiak Czersk |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
23:31 | / 12 - 16 / |
14:00 |
|
Henri Lloyd Brodnica |
- |
GKS ¯ukowo |
25:31 | / 10 - 15 / |
11:00 |
|
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
- |
LKS Kê™sowo |
37:32 | / 19 - 15 / |
| sobota, 02 kwietnia 2016 r. |
17:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Sambor Tczew |
31:38 | / 14 - 15 / |
17:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Energetyk Gryfino |
27:23 | / 11 - 10 / |
16:00 |
|
SMS II ZPRP |
- |
Gwardia Koszalin |
35:31 | / 18 - 12 / |
16:00 |
|
Stal Gorzów Wlkp |
- |
Cartusia Kartuzy |
31:19 | / 12 - 7 / |
KOLEJKA 23 | niedziela, 20 marca 2016 r. |
15:00 |
|
LKS Kê™sowo |
- |
Henri Lloyd Brodnica |
24:37 | / 12 - 15 / |
| sobota, 19 marca 2016 r. |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
37:24 | / 22 - 13 / |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Borowiak Czersk |
32:19 | / 17 - 7 / |
17:00 |
|
GKS ¯ukowo |
- |
Tytani Wejherowo |
28:28 | / 12 - 16 / |
15:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
31:20 | / 15 - 10 / |
15:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Stal Gorzów Wlkp |
22:25 | / 10-15 / |
| czwartek, 17 marca 2016 r. |
19:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
SMS II ZPRP |
31:33 | / 18 - 15 / |
KOLEJKA 22 | ¶roda, 23 marca 2016 r. |
20:30 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
GKS ¯ukowo |
28:33 | / 16 - 20 / |
| niedziela, 13 marca 2016 r. |
11:00 |
|
SMS II ZPRP |
- |
Cartusia Kartuzy |
38:28 | / 17 - 11 / |
| sobota, 12 marca 2016 r. |
19:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Energetyk Gryfino |
47:30 | / 20 - 11 / |
19:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
LKS Kê™sowo |
47:18 | / 21 - 7 / |
18:00 |
|
Stal Gorzów Wlkp |
- |
Borowiak Czersk |
39:20 | /20 - 8 / |
17:00 |
|
Henri Lloyd Brodnica |
- |
Gwardia Koszalin |
26:28 | / 9 - 13 / |
14:00 |
|
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
24:33 | /15 - 13 / |
KOLEJKA 21 | niedziela, 06 marca 2016 r. |
15:00 |
|
LKS Kê™sowo |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
24:28 | / 7 - 13 / |
15:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
Henri Lloyd Brodnica |
28:25 | / 13 - 12 / |
| sobota, 05 marca 2016 r. |
18:30 |
|
Borowiak Czersk |
- |
SMS II ZPRP |
26:48 | / 11 - 25 / |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
Stal Gorzów Wlkp |
18:29 | / 8 - 16 / |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
24:22 | / 12 - 10 / |
15:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Tytani Wejherowo |
29:24 | / 14 - 12 / |
| czwartek, 03 marca 2016 r. |
20:00 |
|
GKS ¯ukowo |
- |
Sambor Tczew |
39:21 | / 22 - 11 / |
KOLEJKA 20 | niedziela, 28 lutego 2016 r. |
15:00 |
|
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
- |
Borowiak Czersk |
39:36 | / 17 - 18 / |
| sobota, 27 lutego 2016 r. |
19:00 |
|
Stal Gorzów Wlkp |
- |
SMS II ZPRP |
27:23 | / 15 - 13 / |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
GKS ¯ukowo |
21:33 | / 11 - 17 / |
17:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Gwardia Koszalin |
28:32 | / 17 - 14 / |
17:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
33:33 | / 17 - 13 / |
17:00 |
|
Henri Lloyd Brodnica |
- |
Cartusia Kartuzy |
32:26 | / 15 - 10 / |
15:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
LKS Kê™sowo |
38:35 | / 14 - 19 / |
KOLEJKA 19 | wtorek, 01 marca 2016 r. |
19:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
29:29 | / 15 - 14 / |
| niedziela, 21 lutego 2016 r. |
16:00 |
|
SMS II ZPRP |
- |
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
41:21 | / 14 - 10 / |
15:00 |
|
LKS Kê™sowo |
- |
Energetyk Gryfino |
24:24 | / 6 - 16 / |
| sobota, 20 lutego 2016 r. |
19:00 |
|
GKS ¯ukowo |
- |
Stal Gorzów Wlkp |
30:25 | / 13 - 13 / |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Tytani Wejherowo |
20:30 | / 8 - 14 / |
15:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Sambor Tczew |
29:28 | / 12 - 17 / |
| niedziela, 07 lutego 2016 r. |
17:30 |
|
Borowiak Czersk |
- |
Henri Lloyd Brodnica |
30:37 | / 15 - 19 / |
KOLEJKA 18 | sobota, 13 lutego 2016 r. |
19:00 |
|
Stal Gorzów Wlkp |
- |
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
45:20 | / 22 - 8 / |
19:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
22:36 | / 8 - 17 / |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
Gwardia Koszalin |
27:23 | / 14 - 12 / |
17:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Cartusia Kartuzy |
21:33 | / 9 - 14 / |
17:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Borowiak Czersk |
36:33 | / 18 - 13 / |
17:00 |
|
GKS ¯ukowo |
- |
LKS Kê™sowo |
42:10 | / 21 - 3 / |
| czwartek, 11 lutego 2016 r. |
18:00 |
|
Henri Lloyd Brodnica |
- |
SMS II ZPRP |
28:38 | / 13 - 21 / |
KOLEJKA 17 | wtorek, 09 lutego 2016 r. |
20:00 |
|
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
- |
Henri Lloyd Brodnica |
36:34 | / 19 - 16 / |
| niedziela, 07 lutego 2016 r. |
15:00 |
|
LKS Kê™sowo |
- |
Stal Gorzów Wlkp |
22:28 | / 11 - 16/ |
| sobota, 06 lutego 2016 r. |
18:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
Energetyk Gryfino |
37:26 | / 19 - 12 / |
17:00 |
|
Borowiak Czersk |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
26:33 | / 11 - 16 / |
15:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
GKS ¯ukowo |
21:22 | / 7 - 13 / |
| czwartek, 04 lutego 2016 r. |
20:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Sambor Tczew |
15:27 | / 6 - 16 / |
| wtorek, 02 lutego 2016 r. |
17:15 |
|
SMS II ZPRP |
- |
Tytani Wejherowo |
32:34 | /19 - 15/ |
KOLEJKA 16 | niedziela, 31 stycznia 2016 r. |
15:00 |
|
LKS Kê™sowo |
- |
Gwardia Koszalin |
19:30 | / 11-13 / |
| sobota, 30 stycznia 2016 r. |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
Cartusia Kartuzy |
20:16 | / 10 - 7 / |
18:00 |
|
GKS ¯ukowo |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
31:21 | / 18 - 11 / |
17:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
SMS II ZPRP |
25:41 | / 12 - 20 / |
15:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Borowiak Czersk |
35:24 | / 19 - 9 / |
13:30 |
|
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
- |
Tytani Wejherowo |
26:24 | / 11-11 / |
| sobota, 09 stycznia 2016 r. |
16:00 |
|
Stal Gorzów Wlkp |
- |
Henri Lloyd Brodnica |
43:22 | /28 - 8 / |
KOLEJKA 15 | sobota, 23 stycznia 2016 r. |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
GKS ¯ukowo |
13:30 | / 5 - 13 / |
15:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Stal Gorzów Wlkp |
21:27 | / 13 - 15 / |
14:00 |
|
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
32:26 | /18 - 12 / |
14:00 |
|
Borowiak Czersk |
- |
Energetyk Gryfino |
31:39 | /12 - 18/ |
11:00 |
|
SMS II ZPRP |
- |
Sambor Tczew |
41:24 | /19 - 11/ |
| czwartek, 21 stycznia 2016 r. |
20:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
LKS Kê™sowo |
35:24 | /16 - 9 / |
| niedziela, 10 stycznia 2016 r. |
18:00 |
|
Henri Lloyd Brodnica |
- |
Tytani Wejherowo |
27:33 | /12 - 16 / |
KOLEJKA 14 | niedziela, 17 stycznia 2016 r. |
15:00 |
|
LKS Kê™sowo |
- |
Cartusia Kartuzy |
17:30 | /10 - 8 / |
15:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
SMS II ZPRP |
27:30 | /12-14/ |
| sobota, 16 stycznia 2016 r. |
19:00 |
|
Stal Gorzów Wlkp |
- |
Tytani Wejherowo |
34:32 | /15-15/ |
18:00 |
|
GKS ¯ukowo |
- |
Borowiak Czersk |
42:21 | /22-12/ |
17:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
34:25 | /13-12/ |
15:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
29:32 | /16-15/ |
| ¶roda, 13 stycznia 2016 r. |
20:30 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Henri Lloyd Brodnica |
29:34 | /17-20/ |
KOLEJKA 13 | niedziela, 20 grudnia 2015 r. |
15:00 |
|
LKS Kê™sowo |
- |
Borowiak Czersk |
20:25 | /10 - 11/ |
| sobota, 19 grudnia 2015 r. |
20:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
Stal Gorzów Wlkp |
23:24 | /14 - 14 / |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
35:25 | /16 - 13 / |
17:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Tytani Wejherowo |
30:35 | /17 - 16 / |
17:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Henri Lloyd Brodnica |
45:31 | /18 - 16 / |
15:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Cartusia Kartuzy |
31:21 | /15 - 6 / |
| wtorek, 08 grudnia 2015 r. |
19:00 |
|
GKS ¯ukowo |
- |
SMS II ZPRP |
31:15 | /15 - 7/ |
KOLEJKA 12 | sobota, 12 grudnia 2015 r. |
18:30 |
|
Borowiak Czersk |
- |
Gwardia Koszalin |
18:35 | /10 - 18 / |
18:00 |
|
Stal Gorzów Wlkp |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
44:22 | /24 - 9 / |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
21:34 | /14 - 14 / |
17:00 |
|
Henri Lloyd Brodnica |
- |
Energetyk Gryfino |
31:29 | /16-16 / |
17:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Sambor Tczew |
37:25 | /17 - 13 / |
13:00 |
|
SMS II ZPRP |
- |
LKS Kê™sowo |
51:19 | /26 - 7 / |
| czwartek, 10 grudnia 2015 r. |
19:00 |
|
GKS ¯ukowo |
- |
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
41:24 | /21-12/ |
KOLEJKA 11 | niedziela, 06 grudnia 2015 r. |
15:00 |
|
LKS Kê™sowo |
- |
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
26:20 | /15-12/ |
| sobota, 05 grudnia 2015 r. |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
Tytani Wejherowo |
30:29 | /12-14/ |
18:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
Borowiak Czersk |
37:19 | /18-12/ |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Stal Gorzów Wlkp |
21:33 | /10-18/ |
16:00 |
|
GKS ¯ukowo |
- |
Henri Lloyd Brodnica |
40:27 | /19-13/ |
15:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
33:37 | /17-21/ |
15:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
SMS II ZPRP |
31:27 | /15-13/ |
KOLEJKA 10 | niedziela, 29 listopada 2015 r. |
17:00 |
|
Borowiak Czersk |
- |
Cartusia Kartuzy |
22:26 | /10-11/ |
13:00 |
|
SMS II ZPRP |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
31:29 | /16-14 / |
| sobota, 28 listopada 2015 r. |
19:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
GKS ¯ukowo |
11:30 | / 3 -13 / |
17:00 |
|
Henri Lloyd Brodnica |
- |
LKS Kê™sowo |
35:38 | /22-18/ |
17:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Energetyk Gryfino |
33:29 | /12-12/ |
16:00 |
|
Stal Gorzów Wlkp |
- |
Sambor Tczew |
35:24 | /13-10/ |
15:00 |
|
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
- |
Gwardia Koszalin |
29:30 | /14-13/ |
KOLEJKA 9 | niedziela, 22 listopada 2015 r. |
19:00 |
|
GKS ¯ukowo |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
39:26 | /19-12/ |
16:00 |
|
Borowiak Czersk |
- |
Stal Gorzów Wlkp |
20:37 | /10-23/ |
15:00 |
|
LKS Kê™sowo |
- |
Tytani Wejherowo |
16:28 | / 6-13 / |
12:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
SMS II ZPRP |
17:23 | / 9 - 11/ |
| sobota, 21 listopada 2015 r. |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
Sambor Tczew |
23:17 | / 9 - 9/ |
15:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Henri Lloyd Brodnica |
34:29 | /18-12/ |
| wtorek, 17 listopada 2015 r. |
19:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
38:19 | /17-10/ |
KOLEJKA 8 | niedziela, 15 listopada 2015 r. |
16:00 |
|
SMS II ZPRP |
- |
Borowiak Czersk |
34:28 | /18-13/ |
16:00 |
|
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
- |
Cartusia Kartuzy |
22:27 | / 6-14 / |
| sobota, 14 listopada 2015 r. |
19:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
GKS ¯ukowo |
21:27 | /11-11/ |
19:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Gwardia Koszalin |
19:21 | / 8 - 7 / |
17:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
LKS Kê™sowo |
37:25 | /17-13/ |
| ¶roda, 11 listopada 2015 r. |
17:00 |
|
Stal Gorzów Wlkp |
- |
Energetyk Gryfino |
30:21 | /14 - 9 / |
| niedziela, 08 listopada 2015 r. |
18:00 |
|
Henri Lloyd Brodnica |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
31:32 | /15-17/ |
KOLEJKA 7 | niedziela, 25 pa¼dziernika 2015 r. |
16:00 |
|
SMS II ZPRP |
- |
Stal Gorzów Wlkp |
26:30 | /14-16/ |
16:00 |
|
Borowiak Czersk |
- |
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
28:25 | /15-12/ |
15:00 |
|
LKS Kê™sowo |
- |
Sambor Tczew |
25:31 | /12-12/ |
| sobota, 24 pa¼dziernika 2015 r. |
18:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
Tytani Wejherowo |
33:25 | /16- 9/ |
18:00 |
|
GKS ¯ukowo |
- |
Energetyk Gryfino |
39:21 | /20-12/ |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Henri Lloyd Brodnica |
25:26 | /13-13/ |
15:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
32:28 | /14-14/ |
KOLEJKA 6 | niedziela, 18 pa¼dziernika 2015 r. |
17:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
24:39 | / 7-19 / |
11:00 |
|
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
- |
SMS II ZPRP |
27:27 | /15-11/ |
| sobota, 17 pa¼dziernika 2015 r. |
19:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Cartusia Kartuzy |
26:22 | /12-11/ |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
LKS Kê™sowo |
38:17 | /18 - 8 / |
17:00 |
|
Henri Lloyd Brodnica |
- |
Borowiak Czersk |
48:24 | /23-14/ |
17:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Gwardia Koszalin |
28:27 | /13-14/ |
16:00 |
|
Stal Gorzów Wlkp |
- |
GKS ¯ukowo |
27:25 | /13-14/ |
KOLEJKA 5 | niedziela, 11 pa¼dziernika 2015 r. |
16:00 |
|
Borowiak Czersk |
- |
Tytani Wejherowo |
27:31 | /16- 9 / |
15:00 |
|
LKS Kê™sowo |
- |
GKS ¯ukowo |
21:32 | /10-12/ |
12:00 |
|
SMS II ZPRP |
- |
Henri Lloyd Brodnica |
32:27 | /18-14/ |
| sobota, 10 pa¼dziernika 2015 r. |
18:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
Sambor Tczew |
26:25 | /11-13/ |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
28:26 | /14-14/ |
15:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
Energetyk Gryfino |
26:25 | /13-10/ |
11:00 |
|
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
- |
Stal Gorzów Wlkp |
24:47 | / 9-24/ |
KOLEJKA 4 | niedziela, 04 pa¼dziernika 2015 r. |
17:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Borowiak Czersk |
33:33 | /15-15/ |
| sobota, 03 pa¼dziernika 2015 r. |
19:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
SMS II ZPRP |
31:28 | /11-11/ |
19:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
Cartusia Kartuzy |
23:28 | /11-14/ |
18:00 |
|
GKS ¯ukowo |
- |
Gwardia Koszalin |
30:22 | /17-11/ |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
27:34 | /12-15/ |
17:00 |
|
Henri Lloyd Brodnica |
- |
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
34:25 | /12-14/ |
16:00 |
|
Stal Gorzów Wlkp |
- |
LKS Kê™sowo |
42:12 | /23- 6 / |
KOLEJKA 3 | niedziela, 27 wrze¶nia 2015 r. |
15:00 |
|
Gwardia Koszalin |
- |
LKS Kê™sowo |
31:20 | /18 - 7/ |
12:00 |
|
SMS II ZPRP |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
39:27 | /19-15/ |
| sobota, 26 wrze¶nia 2015 r. |
19:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
GKS ¯ukowo |
26:29 | /15-14/ |
19:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
23:22 | /16- 9/ |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
Energetyk Gryfino |
22:20 | /11- 7/ |
17:00 |
|
Borowiak Czersk |
- |
Sambor Tczew |
26:35 | /14-19/ |
13:30 |
|
Henri Lloyd Brodnica |
- |
Stal Gorzów Wlkp |
33:34 | /13-15/ |
KOLEJKA 2 | ¶roda, 23 wrze¶nia 2015 r. |
18:00 |
|
Sambor Tczew |
- |
SMS II ZPRP |
23:32 | /14-13/ |
| niedziela, 20 wrze¶nia 2015 r. |
17:00 |
|
AZS UKW Bydgoszcz |
- |
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
34:33 | /13-20/ |
15:00 |
|
Stal Gorzów Wlkp |
- |
Gwardia Koszalin |
33:21 | /18-9/ |
15:00 |
|
LKS Kê™sowo |
- |
Szczypiorniak Olsztyn |
19:34 | /9-16/ |
| sobota, 19 wrze¶nia 2015 r. |
18:00 |
|
GKS ¯ukowo |
- |
Cartusia Kartuzy |
32:19 | /15-11/ |
18:00 |
|
Energetyk Gryfino |
- |
Borowiak Czersk |
30:28 | /16-11/ |
17:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Henri Lloyd Brodnica |
30:27 | /15-15/ |
KOLEJKA 1 | ¶roda, 07 pa¼dziernika 2015 r. |
16:15 |
|
Wybrze¿e II Gdañ„sk |
- |
Sambor Tczew |
27:33 | /13-12/ |
| niedziela, 13 wrze¶nia 2015 r. |
15:00 |
|
Szczypiorniak Olsztyn |
- |
Gwardia Koszalin |
23:22 | /12-11/ |
| sobota, 12 wrze¶nia 2015 r. |
19:00 |
|
Tytani Wejherowo |
- |
Stal Gorzów Wlkp |
27:32 | /13-14/ |
17:00 |
|
Borowiak Czersk |
- |
GKS ¯ukowo |
19:44 | /11-21/ |
17:00 |
|
Henri Lloyd Brodnica |
- |
AZS UKW Bydgoszcz |
45:26 | /23-13/ |
17:00 |
|
Cartusia Kartuzy |
- |
LKS Kê™sowo |
23:22 | /11-10/ |
15:30 |
|
SMS II ZPRP |
- |
Energetyk Gryfino |
29:25 | /14-13/ |