Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Dzieniszewski RadosławAZS UWM Olsztyn18120
Lewandowski ŁukaszAlfa 99 Strzelno18020
Wojciechowski AdrianAZS UWM Olsztyn14120
Lipiński WojciechPolski Cukier Pomezania13720
Idzikowski BartoszWBS-Bank Szczypiorniak12619
Stasiuk PiotrGwardia Koszalin11820
Nalaskowski MateuszMKS Grudziądz11420
Sostek PatrykSokół Gdańsk11420
Jasowicz KrzysztofWybrzeże Gdańsk11320
Adamczewski AdrianEnergetyk Gryfino11319
Steege RadosławWybrzeże Gdańsk10820
Deptuła PawełWBS-Bank Szczypiorniak10518
Babicki MariuszPolski Cukier Pomezania10420
Derdzikowski MichałWybrzeże Gdańsk10119
Goerig PiotrGwardia Koszalin10120
Kawczyński DariuszPolski Cukier Pomezania10120
Bartnik ŁukaszEnergetyk Gryfino9819
Kakowski TomaszMKS Grudziądz9720
Mielke KrzysztofLKS Kęsowo-OSM Chojnice9419
Wiczkowski FilipAZS PG Gdańsk9412
Walasek BartoszWybrzeże Gdańsk9213
Dobrzański HubertAlfa 99 Strzelno9017
Czerwiński ŁukaszGwardia Koszalin8620
Cielątkowski ŁukaszPolski Cukier Pomezania8417
Kiciński PatrykGwardia Koszalin8320
Felsztiger MichałGwardia Koszalin8017
Kościelski FabianLKS Kęsowo-OSM Chojnice8016
Skalski TomaszAZS PG Gdańsk7915
Orłowski MateuszMKS Grudziądz7620
Ciszewski PawełWybrzeże Gdańsk7516
Dzido PiotrWBS-Bank Szczypiorniak7420
Terlecki PatrykAZS UWM Olsztyn7217
Niemczewski DominikAlfa 99 Strzelno7218
Janusiewicz MichałPolski Cukier Pomezania7018
Krzyżanowski ŁukaszEnergetyk Gryfino6717
Suchocki PawełAZS PG Gdańsk6620
Deptuła PiotrWBS-Bank Szczypiorniak6219
Dobosz ŁukaszAZS PG Gdańsk6017
Porębski MarcinEnergetyk Gryfino5918
Orlikowski RafałLKS Kęsowo-OSM Chojnice5819
Łukasiewicz MariuszAlfa 99 Strzelno5510
Jakutowicz MarekGwardia Koszalin5119
Siadak ŁukaszEnergetyk Gryfino5118
Tołyż SzymonEnergetyk Gryfino5020
Błaszkowski MikołajSokół Gdańsk5012
Sypniewski ŁukaszWBS-Bank Szczypiorniak4920
Kruszewski PawełMKS Grudziądz4813
Bidziński MariuszMKS Grudziądz4818
Suliński TomaszAlfa 99 Strzelno4714
Wajc SebastianMKS Grudziądz4713
Sulej JacekWybrzeże Gdańsk4620
Magdziarz WiesławEnergetyk Gryfino4618
Wudniak AdamMKS Grudziądz459
Bujnowski KrzysztofPolski Cukier Pomezania4415
Fajoł ArkadiuszAlfa 99 Strzelno4317
Wieczorkowski AdrianSokół Gdańsk438
Kościelny JakubPolski Cukier Pomezania4318
Kotecki PiotrAlfa 99 Strzelno4220
Pstrągowski PiotrAZS UWM Olsztyn4219
Kozłowski MichałMKS Grudziądz4119
Sobota JakubSokół Gdańsk4012
Ludian SebastianWybrzeże Gdańsk4016
Szynwelski MateuszAZS PG Gdańsk3816
Laskowski AdamGwardia Koszalin3817
Lesiński DanielPolski Cukier Pomezania3818
Młynarek KrzysztofWybrzeże Gdańsk3820
Stanisławek TomaszEnergetyk Gryfino3711
Bulczak SebastianSokół Gdańsk3715
Olszewski ŁukaszAZS UWM Olsztyn3612
Konop KamilWybrzeże Gdańsk3615
Czarnecki MichałPolski Cukier Pomezania3620
Szymko KrzysztofGwardia Koszalin3520
Łangowski AdrianLKS Kęsowo-OSM Chojnice3514
Czarnowski ArturLKS Kęsowo-OSM Chojnice3516
Radzio RadosławLKS Kęsowo-OSM Chojnice3418
Kozakiewicz ŁukaszWBS-Bank Szczypiorniak3413
Smysłowski ŁukaszLKS Kęsowo-OSM Chojnice3419
Rydel CezaryPolski Cukier Pomezania3318
Wachowski PawełGwardia Koszalin3312
Siciarz JakubAZS PG Gdańsk3214
Hołowacz ŁukaszAZS PG Gdańsk3119
Sokołowski MaciejSokół Gdańsk3113
Eichler PawełWBS-Bank Szczypiorniak3111
Marchewicz SzymonAZS PG Gdańsk2912
Jędryszek MichałPolski Cukier Pomezania2917
Kowalkowski PawełSokół Gdańsk2910
Osiński MichałAZS UWM Olsztyn2914
Szulawa ArkadiuszEnergetyk Gryfino2912
Gonkowski MichałMKS Grudziądz2811
Serocki MichałAZS PG Gdańsk2812
Bystram AndrzejWybrzeże Gdańsk278
Romanowski TomaszEnergetyk Gryfino256
Kowalkowski GrzegorzSokół Gdańsk2510
Sieg ŁukaszWybrzeże Gdańsk259
Bieniek RadosławMKS Grudziądz2418
Malinowski MaciejWBS-Bank Szczypiorniak2316
Stawicki PawełMKS Grudziądz237
Łazicki TomaszAZS UWM Olsztyn2317
Zakrzewski JakubMKS Grudziądz228
Ziarnicki AdamAZS UWM Olsztyn2218
Koledziński SebastianWBS-Bank Szczypiorniak2212
Saramak AndrzejPolski Cukier Pomezania2117
Trojanowicz SebastianWybrzeże Gdańsk217
Bronk TomaszWybrzeże Gdańsk2117
Kensik TomaszLKS Kęsowo-OSM Chojnice2019
Blejsz JakubEnergetyk Gryfino196
Biernacki PiotrAZS PG Gdańsk189
Bądkowski WitoldAZS PG Gdańsk175
Grzonkowski ArkadiuszLKS Kęsowo-OSM Chojnice1710
Wiśniewski TomaszWybrzeże Gdańsk1711
Łępicki MichałSokół Gdańsk1710
Zwoliński ArturEnergetyk Gryfino1714
Batyra DawidWBS-Bank Szczypiorniak1710
Nowicki MichałGwardia Koszalin1717
Karnowski RobertPolski Cukier Pomezania156
Czyżewski MikołajAZS PG Gdańsk1511
Rykowski KamilAZS UWM Olsztyn1417
Kowalczyk ŁukaszAZS UWM Olsztyn148
Misiorski DawidLKS Kęsowo-OSM Chojnice1414
Rugień MaciejAZS UWM Olsztyn1413
Kamiński MaciejGwardia Koszalin1312
Gakan MaciejLKS Kęsowo-OSM Chojnice1314
Baczyński KrzysztofAZS PG Gdańsk138
Biliński PatrykAZS UWM Olsztyn1214
Wiśniewski PiotrAZS UWM Olsztyn1111
Ciarkowski MarcinGwardia Koszalin118
Wierzbicki SzymonAZS UWM Olsztyn1116
Bugaj MirosławGwardia Koszalin1117
Koledziński MaciejWBS-Bank Szczypiorniak1116
Jaroszek ArkadiuszSokół Gdańsk1115
Linke RadosławLKS Kęsowo-OSM Chojnice1013
Plichta ŁukaszAZS PG Gdańsk103
Modrzejewski ŁukaszLKS Kęsowo-OSM Chojnice1014
Szupiluk MateuszWybrzeże Gdańsk1010
Hertig MichałGwardia Koszalin1013
Szyszka ŁukaszSokół Gdańsk917
klimas MarekEnergetyk Gryfino915
Prybacki PawełEnergetyk Gryfino98
Lipertowicz DamianEnergetyk Gryfino94
Tołyż PrzemysławEnergetyk Gryfino916
Szczupliński DanielSokół Gdańsk97
Bonk BartoszAZS UWM Olsztyn813
Kosznik ArkadiuszAZS PG Gdańsk87
Stange TomaszMKS Grudziądz813
Konkel KamilSokół Gdańsk75
Garbino ŁukaszSokół Gdańsk72
Kangowski AdrianLKS Kęsowo-OSM Chojnice73
Stobbe ArturMKS Grudziądz712
Borys FilipAlfa 99 Strzelno713
Raciborski AndrzejWybrzeże Gdańsk613
Śmietanka BartoszSokół Gdańsk616
Zagórski GrzegorzAlfa 99 Strzelno510
Umławski FilipSokół Gdańsk511
Sajkowski MarcinWBS-Bank Szczypiorniak49
Mański DamianAlfa 99 Strzelno414
Liberski DariuszAlfa 99 Strzelno414
Kyska ŁukaszLKS Kęsowo-OSM Chojnice32
Zaborowski TomaszWBS-Bank Szczypiorniak313
Pedynkowski RafałWBS-Bank Szczypiorniak35
Słowiński PiotrAlfa 99 Strzelno37
Barabach MarcinLKS Kęsowo-OSM Chojnice311
Aftyka PawełWBS-Bank Szczypiorniak27
Serpina OskarEnergetyk Gryfino22
Tafliński ŁukaszAZS PG Gdańsk11
Wajdel BartoszAlfa 99 Strzelno114
Świetlik PiotrMKS Grudziądz13
Gawroński JakubAZS PG Gdańsk11
Kołasiewicz RafałEnergetyk Gryfino114
Pożniak SebastianAlfa 99 Strzelno11
Dąbrowski FilipMKS Grudziądz19
Jasiński JanMKS Grudziądz11
Buciora ŁukaszSokół Gdańsk12
Paradowski RomanAlfa 99 Strzelno111
Kur JulianAZS PG Gdańsk11
Magun KrzysztofAZS PG Gdańsk11
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl