Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 1 382 132

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Kobiet / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Jura PatrycjaAZS POL Koszalińska Koszalin12614
Matyka LoredanaKS Iskra przy AMW Gdynia11811
Kowalczyk NataliaMKS Brodnica11514
Piotrowska OliwiaMKS Kusy Szczecin9113
Kużmińska PaulinaMKS Kusy Szczecin8212
Sikora MartaUKS Morski Sianów7012
Kmieć NataliaMKS Matbet Słupia Słupsk7014
Hulbój SylwiaSPR GKS Żukowo6613
Koprowska MonikaUKS Morski Sianów6210
Brózda MartynaMKS Brodnica607
Przeradzka AlicjaMSPR Junak Włocławek5713
Michalska KlaudiaMKS Brodnica5512
Zaborowska HannaMKS Matbet Słupia Słupsk5314
Dziurla KorneliaMKS Matbet Słupia Słupsk4814
Hofman AnitaSPR GKS Żukowo4612
Kruk ZuzannaUKS Morski Sianów4411
Matczak AnnaMKS Matbet Słupia Słupsk436
Jałowicka EmiliaMKS Kusy Szczecin4314
Kołatka WiktoriaSPR GKS Żukowo4213
Grabińska IzabelaMKS Brodnica4211
Sadecka KarolinaUKS Morski Sianów4212
Sikorska WiktoriaMKS Brodnica4112
Pilarska WiktoriaUKS Morski Sianów4011
Urbańska AnnaMSPR Junak Włocławek4012
Dzadz WeronikaMKS Matbet Słupia Słupsk3813
Lipiec AleksandraAZS POL Koszalińska Koszalin377
Jastrzębska KlaudiaMKS Brodnica3613
Zagrodzka JustynaKS Iskra przy AMW Gdynia359
Przewozik LuizaMSPR Junak Włocławek3310
Jankowska PatrycjaKS Iskra przy AMW Gdynia3310
Nowak WiktoriaMKS Kusy Szczecin3110
Hryniewicz MajaAZS POL Koszalińska Koszalin3114
Tandek AmeliaSPR GKS Żukowo3113
Dańczyszyn MartynaAZS POL Koszalińska Koszalin3012
Grulkowska KarolinaSPR GKS Żukowo2713
Sulej DominikaSPR GKS Żukowo2614
Nawrocka NataliaMKS Kusy Szczecin2511
Gołębiowska OliwiaAZS POL Koszalińska Koszalin255
Końpa OliwiaMKS Brodnica256
Włodarczyk MartynaUKS Morski Sianów2410
Gajtkowska OliwiaMKS Brodnica245
Martynowska JuliaMSPR Junak Włocławek2411
Panczenko OliwiaMKS Kusy Szczecin2313
Gębusia DominikaMKS Matbet Słupia Słupsk2211
Siuda JuliaSPR GKS Żukowo2010
Wrotniewska BarbaraSPR GKS Żukowo206
Karwas JuliaMKS Matbet Słupia Słupsk194
Jabłońska AlicjaSPR GKS Żukowo1911
Kliczkowska ZuzannaSPR GKS Żukowo1913
Gojżewska KarolinaMKS Matbet Słupia Słupsk1913
Zaleśkiewicz JagodaMKS Brodnica1912
Zimnicka ZuzannaMKS Kusy Szczecin183
Gerlach - Hejna IwonaKS Iskra przy AMW Gdynia1811
Oleśkiewicz JuliaMKS Kusy Szczecin188
Kurzeja AlicjaAZS POL Koszalińska Koszalin176
Wierzbicka JuliaUKS Morski Sianów1710
Grochowalska HannaMKS Brodnica179
Telega MartaAZS POL Koszalińska Koszalin1710
Łukasik OliwiaMSPR Junak Włocławek1610
Tadajewska HonorataKS Iskra przy AMW Gdynia166
Chełkowska MartaSPR GKS Żukowo157
Zajączkowska WiktoriaMKS Matbet Słupia Słupsk1513
Włodarczyk IzabelaMKS Kusy Szczecin1510
Krawiec KarolinaMKS Matbet Słupia Słupsk1512
Maciejewska JuliaSPR GKS Żukowo158
Ciemnoczołowska AgataKS Iskra przy AMW Gdynia1410
Szkutnik MartynaMKS Matbet Słupia Słupsk1410
Flis ElżbietaKS Iskra przy AMW Gdynia139
Gzik-Marcińska KlaudiaKS Iskra przy AMW Gdynia137
Królikowska NadiaAZS POL Koszalińska Koszalin135
Onifaciuk OliwiaMKS Kusy Szczecin1211
Frańczak MajaSPR GKS Żukowo123
Pietkiewicz JessicaMKS Kusy Szczecin127
Zabrowarna MagdalenaUKS Morski Sianów119
Trocka JuliaMKS Kusy Szczecin1111
Cygert ZuzannaUKS Morski Sianów1111
Jarema WeronikaMKS Kusy Szczecin107
Kostrzewska WiktoriaMSPR Junak Włocławek104
Podwyszyńska HannaMKS Kusy Szczecin106
Długozima WeronikaMKS Brodnica109
Hejduk NataliaUKS Morski Sianów1011
Szczęsna MagdalenaKS Iskra przy AMW Gdynia1011
Kwiatkowska KarolinaAZS POL Koszalińska Koszalin107
Klimczak GabrielaMSPR Junak Włocławek99
Perkowska AleksandraMKS Kusy Szczecin910
Leczycka AmeliaUKS Morski Sianów99
Gaura WiktoriaKS Iskra przy AMW Gdynia82
Stec AnnaSPR GKS Żukowo86
Bielak NataliaMKS Kusy Szczecin83
Michałek AgataMKS Matbet Słupia Słupsk89
Fidecka JuliaMKS Kusy Szczecin71
Piwowarska AlicjaAZS POL Koszalińska Koszalin79
Sadzak ZuzannaMSPR Junak Włocławek74
Klimek NinaMKS Kusy Szczecin74
Puzdrowska MonikaKS Iskra przy AMW Gdynia712
Gruszczyńska JuliaUKS Morski Sianów710
Grosiak WiktoriaMSPR Junak Włocławek64
Korpowska KorneliaMSPR Junak Włocławek69
Rympel WiktoriaMKS Kusy Szczecin61
Zagrodzka JustynaKS Iskra przy AMW Gdynia62
Pobereżny KajaSPR GKS Żukowo63
Pączek JoannaMSPR Junak Włocławek510
Rintz AnnaKS Iskra przy AMW Gdynia55
Grochowalska ZuzannaMKS Brodnica57
Słowikowska KlaudiaKS Iskra przy AMW Gdynia52
Ilska AnnaMKS Matbet Słupia Słupsk51
Siwicka MartaKS Iskra przy AMW Gdynia53
Głowińska OliwiaMKS Kusy Szczecin42
Sulima-Pliszka MagdalenaKS Iskra przy AMW Gdynia44
Sadowska MilenaMKS Kusy Szczecin42
Lawrenc MariaUKS Morski Sianów46
Lemańczyk MajaSPR GKS Żukowo45
Koperska KarolinaSPR GKS Żukowo34
Deuter NikolaMSPR Junak Włocławek32
Derra OliwiaSPR GKS Żukowo31
Szmejter PatrycjaMKS Kusy Szczecin31
Bal RoksanaSPR GKS Żukowo32
Bałazy KatarzynaMSPR Junak Włocławek21
Mazur MagdalenaSPR GKS Żukowo22
Ciuła MalwinaAZS POL Koszalińska Koszalin23
Szmigiero AdiannaMKS Matbet Słupia Słupsk25
Grochowalska GabrielaMKS Brodnica26
Zagdan NataliaMKS Matbet Słupia Słupsk25
Wyszyńska MartynaMKS Brodnica23
Tkaczyk WanessaMKS Kusy Szczecin22
Bodnar JuliaMKS Brodnica28
Łukacz NikolaAZS POL Koszalińska Koszalin27
Opalińska AngelikaMKS Matbet Słupia Słupsk22
Olszewska AleksandraUKS Morski Sianów13
Zwolak KarolinaSPR GKS Żukowo11
Trzcińska MonikaMSPR Junak Włocławek12
Ciesielska NataliaSPR GKS Żukowo11
Pawlik NataliaAZS POL Koszalińska Koszalin16
Wartecka OlgaSPR GKS Żukowo14
Kuszewska WiktoriaMSPR Junak Włocławek13
Sobolewska HannaMKS Matbet Słupia Słupsk12
Sidwa KingaMSPR Junak Włocławek12
Wożniak IzabelaMKS Kusy Szczecin12
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl