Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 1 382 321

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Kukiełczak OliwierPort Service Wybrzeże I Gdańsk708
Stalka DominikMTS I Kwidzyn569
Nierzwicki MateuszPort Service Wybrzeże III Gdańsk529
Porębski MateuszPort Service Wybrzeże I Gdańsk519
Łapucha MichałPort Service Wybrzeże II Gdańsk5010
Latopolski FilipMTS II Kwidzyn509
Skórka MikołajPort Service Wybrzeże III Gdańsk5010
Kowalkowski TomaszMTS I Kwidzyn489
Wierzbicki MichałPort Service Wybrzeże I Gdańsk489
Zelek AleksanderMTS I Kwidzyn468
Gruza JakubMTS II Kwidzyn4410
Gemborys MarcinPort Service Wybrzeże I Gdańsk409
Gromowski JanPort Service Wybrzeże III Gdańsk399
Jagielski KrzysztofPort Service Wybrzeże II Gdańsk367
Bury TomaszPort Service Wybrzeże II Gdańsk328
Koper BartłomiejMTS I Kwidzyn319
Pitucha MaciejPort Service Wybrzeże I Gdańsk318
Frankowski DawidSMS ZPRP Kwidzyn299
Ponto TymonPort Service Wybrzeże III Gdańsk299
Czyżycki FilipSMS ZPRP Kwidzyn289
Drajewski JakubSMS ZPRP Kwidzyn279
Benkowski IgorPort Service Wybrzeże II Gdańsk279
Piech AndrzejMTS II Kwidzyn266
Lenckowski MateuszSMS ZPRP Kwidzyn269
Trzaskowski SzymonMTS I Kwidzyn248
Laska BartoszMTS I Kwidzyn248
Jeżowski SzymonSMS ZPRP Kwidzyn239
Żyszkiewicz KrzysztofPort Service Wybrzeże III Gdańsk226
Brzozowiec WiktorPort Service Wybrzeże II Gdańsk205
Czynszak ŁukaszMTS I Kwidzyn209
Gierszewski OliwierPort Service Wybrzeże I Gdańsk197
Łapiński KacperMTS I Kwidzyn189
Wojdaś MateuszPort Service Wybrzeże III Gdańsk186
Maćkowiak MaciejPort Service Wybrzeże II Gdańsk188
Pękala WojciechMTS II Kwidzyn189
Lewczyk PawełSMS ZPRP Kwidzyn1810
Olik BartoszPort Service Wybrzeże II Gdańsk189
Kruszyński KonradSMS ZPRP Kwidzyn1710
Gajdziński SzymonPort Service Wybrzeże II Gdańsk175
Cemka FilipPort Service Wybrzeże III Gdańsk1510
Zaborowski MaksymilianPort Service Wybrzeże III Gdańsk158
Orzłowski OskarMTS I Kwidzyn155
Zamojski WiktorPort Service Wybrzeże III Gdańsk147
Ściesiński MichałPort Service Wybrzeże II Gdańsk138
Januchta BartoszMTS II Kwidzyn1310
Kacperski SzymonPort Service Wybrzeże II Gdańsk138
Adamczak MichałMTS II Kwidzyn132
Makar MarcelSMS ZPRP Kwidzyn1210
Dobrakowski JakubPort Service Wybrzeże II Gdańsk127
Zuterek JakubSMS ZPRP Kwidzyn1210
Babicki JanMTS II Kwidzyn126
Kowalczuk AleksPort Service Wybrzeże I Gdańsk128
Ponto KornelPort Service Wybrzeże III Gdańsk128
Młynkowiak JeremiaszPort Service Wybrzeże III Gdańsk116
Dubas IgorMTS II Kwidzyn116
Plowiec KacperSMS ZPRP Kwidzyn118
Paczkowski AdamMTS II Kwidzyn115
Koss KonradSMS ZPRP Kwidzyn102
Karsznia IgorPort Service Wybrzeże II Gdańsk106
Ciss JakubMTS I Kwidzyn98
Chrząstkowski WiktorSMS ZPRP Kwidzyn99
Andriskowski PrzemysławPort Service Wybrzeże I Gdańsk84
Kościelny AlanPort Service Wybrzeże I Gdańsk82
Wróbel RafałPort Service Wybrzeże II Gdańsk83
Kamiński DamianMTS II Kwidzyn710
Witczak OskarSMS ZPRP Kwidzyn78
Wolański WiktorMTS I Kwidzyn73
Zbucki BartłomiejPort Service Wybrzeże III Gdańsk74
Sowa JanMTS II Kwidzyn710
Świrkula ErykPort Service Wybrzeże III Gdańsk710
Lewandowski OskarMTS II Kwidzyn69
Nowacki MaciejSMS ZPRP Kwidzyn62
Światłowski MarcelPort Service Wybrzeże II Gdańsk63
Makowiecki KacperMTS I Kwidzyn67
Korda MikołajMTS II Kwidzyn68
Dutkowski MaciejPort Service Wybrzeże I Gdańsk66
Duchnik HubertPort Service Wybrzeże II Gdańsk62
Wojdyr OskarPort Service Wybrzeże III Gdańsk64
Kiejdo TomaszPort Service Wybrzeże II Gdańsk52
Burczyk PawełPort Service Wybrzeże I Gdańsk53
Bonczkowski CezaryMTS II Kwidzyn56
Korniichuk KyryloPort Service Wybrzeże I Gdańsk43
Deik JakubPort Service Wybrzeże II Gdańsk44
Mechliński KacperMTS II Kwidzyn45
Gołda FilipPort Service Wybrzeże II Gdańsk41
Miklikowski PawełPort Service Wybrzeże II Gdańsk45
Chrzanowski JakubMTS II Kwidzyn47
Skrzek KacperPort Service Wybrzeże II Gdańsk43
Paczkowski PiotrMTS II Kwidzyn43
Burczyk PiotrPort Service Wybrzeże I Gdańsk33
Stefani JakubPort Service Wybrzeże III Gdańsk36
Murawski OliwierPort Service Wybrzeże II Gdańsk32
Parzych SzymonPort Service Wybrzeże I Gdańsk35
Marchewicz PatrykPort Service Wybrzeże I Gdańsk31
Jabłoński SebastianPort Service Wybrzeże II Gdańsk35
Raczkowski IgorSMS ZPRP Kwidzyn31
Sowa StanisławMTS I Kwidzyn36
Bednarski BłażejPort Service Wybrzeże II Gdańsk31
Wysokiński GracjanPort Service Wybrzeże II Gdańsk21
Wocial KacperSMS ZPRP Kwidzyn22
Wasiak FilipPort Service Wybrzeże I Gdańsk23
Kasztelan MarcelMTS II Kwidzyn23
Gruchała AleksanderPort Service Wybrzeże II Gdańsk21
Jurkiewicz MaciejPort Service Wybrzeże III Gdańsk12
Gawlik JakubSMS ZPRP Kwidzyn19
Pławiński OskarMTS I Kwidzyn17
Ulatowski AdrianPort Service Wybrzeże III Gdańsk17
Rak NikodemPort Service Wybrzeże III Gdańsk12
Czepułkowski PiotrMTS I Kwidzyn18
Lorbiecki KacperPort Service Wybrzeże II Gdańsk11
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl