Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 1 382 131

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior Młodszy / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Skórka MikołajPort Service Wybrzeże III Gdańsk6910
Witkiewicz OlgierdMKS Sambor Tczew6910
Nierzwicki MateuszPort Service Wybrzeże III Gdańsk6810
Nowociński JakubKS Tytani Wejherowo6010
Młynkowiak JeremiaszPort Service Wybrzeże III Gdańsk6010
Paczkowski AdamMTS Kwidzyn5710
Miklikowski PawełPort Service Wybrzeże I Gdańsk547
Paczkowski PiotrMTS Kwidzyn519
Radoch MateuszPort Service Wybrzeże II Gdańsk5010
Cemka FilipPort Service Wybrzeże III Gdańsk4510
Benkowski IgorPort Service Wybrzeże I Gdańsk427
Kolasiński SylwesterMKS Sambor Tczew409
Janicki FilipMKS Sambor Tczew3910
Łapiński KacperMTS Kwidzyn3910
Heldt IgorPort Service Wybrzeże II Gdańsk3810
Kiejdo TomaszPort Service Wybrzeże I Gdańsk379
Budrevich DaryushPort Service Wybrzeże II Gdańsk3610
Lewandowski ArturMKS Sambor Tczew3610
Wicon JakubKS Tytani Wejherowo3410
Piech AndrzejMTS Kwidzyn318
Wnuk DominikPort Service Wybrzeże III Gdańsk2910
Murawski OliwierPort Service Wybrzeże I Gdańsk288
Pękala WojciechMTS Kwidzyn2710
Szykowski DawidPort Service Wybrzeże II Gdańsk259
Kasprzak RadosławPort Service Wybrzeże I Gdańsk259
Zbucki BartłomiejPort Service Wybrzeże III Gdańsk237
Sawicki FranciszekMKS Sambor Tczew217
Dubas IgorMTS Kwidzyn199
Gosz OlafKS Tytani Wejherowo198
Frańczak MikołajPort Service Wybrzeże II Gdańsk198
Subel JakubPort Service Wybrzeże II Gdańsk179
Świrkula ErykPort Service Wybrzeże III Gdańsk179
Gołda FilipPort Service Wybrzeże I Gdańsk166
Bieszke FilipMKS Sambor Tczew1610
Stachurski KacperPort Service Wybrzeże III Gdańsk168
Kudlicki AntoniPort Service Wybrzeże I Gdańsk166
Wojtynowski MaciejMTS Kwidzyn1510
Szpek KacperPort Service Wybrzeże I Gdańsk147
Skierka MarcelMKS Sambor Tczew148
Pałucki AlanPort Service Wybrzeże II Gdańsk145
Zakrzewski KacperMKS Sambor Tczew145
Kwiatkowski TymonPort Service Wybrzeże I Gdańsk149
Sowa KamilMKS Sambor Tczew149
Dworczyk JakubPort Service Wybrzeże I Gdańsk138
Ręczmin TymoteuszPort Service Wybrzeże II Gdańsk138
Kołek OlivierMKS Sambor Tczew136
Pufelski KordianMKS Sambor Tczew134
Tomaszewski PatrykPort Service Wybrzeże II Gdańsk128
Wiśniewski ŁukaszPort Service Wybrzeże I Gdańsk126
Sowa JanMTS Kwidzyn128
Lewandowski OskarMTS Kwidzyn119
Makowski ŁukaszPort Service Wybrzeże II Gdańsk114
Babicki JanMTS Kwidzyn114
Stąpor SzymonPort Service Wybrzeże I Gdańsk115
Cholch OliwierKS Tytani Wejherowo1110
Kasztelan MarcelMTS Kwidzyn117
Konopka GrzegorzPort Service Wybrzeże II Gdańsk116
Fijoł MateuszKS Tytani Wejherowo107
Gogoliński MateuszKS Tytani Wejherowo106
Czarkowski JakubMTS Kwidzyn108
Frątczak FilipPort Service Wybrzeże II Gdańsk108
Deik JakubPort Service Wybrzeże I Gdańsk106
Trotzki JanKS Tytani Wejherowo99
Sobczak WiktorPort Service Wybrzeże I Gdańsk97
Mechliński KacperMTS Kwidzyn98
Bednarski BłażejPort Service Wybrzeże I Gdańsk94
Grynder JakubPort Service Wybrzeże I Gdańsk97
Kiedrowski JanKS Tytani Wejherowo98
Lorbiecki KacperPort Service Wybrzeże I Gdańsk89
Brząkowski ŁukaszPort Service Wybrzeże I Gdańsk85
Giedrojć OlafKS Tytani Wejherowo88
Janik AleksanderPort Service Wybrzeże I Gdańsk74
Kubisiak KacperPort Service Wybrzeże II Gdańsk74
Pałkowski MaxKS Tytani Wejherowo710
Jurkiewicz MaciejPort Service Wybrzeże III Gdańsk68
Duchnik HubertPort Service Wybrzeże I Gdańsk62
Mrozkowiak FranciszekPort Service Wybrzeże I Gdańsk62
Wijas OskarPort Service Wybrzeże II Gdańsk53
Kasprowicz DominikPort Service Wybrzeże I Gdańsk33
Cholch MarcelKS Tytani Wejherowo36
Wesołowski AlanPort Service Wybrzeże III Gdańsk32
Rozgoński KarolPort Service Wybrzeże III Gdańsk36
Wysokiński GracjanPort Service Wybrzeże I Gdańsk33
Wenta MaciejKS Tytani Wejherowo35
Gryz KrzysztofMTS Kwidzyn34
Sobisz AdrianPort Service Wybrzeże III Gdańsk24
Gawroński JulianPort Service Wybrzeże III Gdańsk23
Mędrzycki OskarKS Tytani Wejherowo21
Gałek OliwierKS Tytani Wejherowo28
Pielich BartoszPort Service Wybrzeże II Gdańsk21
Frąckowiak IgorPort Service Wybrzeże II Gdańsk25
Hirsz WiktorPort Service Wybrzeże II Gdańsk25
Sikorski BartoszPort Service Wybrzeże II Gdańsk13
Skonieczny JakubMKS Sambor Tczew19
Stanzecki HubertKS Tytani Wejherowo12
Rogowski HubertMTS Kwidzyn14
Omieczyński TymoteuszPort Service Wybrzeże II Gdańsk14
Panek AlanPort Service Wybrzeże II Gdańsk11
Ulatowski AdrianPort Service Wybrzeże III Gdańsk19
Gosz AlanKS Tytani Wejherowo18
Prokuski MichałMTS Kwidzyn14
Czepułkowski PiotrMTS Kwidzyn19
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl