Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 1 382 325

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Juniorka Młodsza / Ranking skuteczności
« powrót
zawodnik zespół suma bramek liczba meczów
Kaleta NikolaMTS I Kwidzyn10310
Bal RoksanaUKS Szczypiorniak Gdańsk8610
Krynicka WeronikaSPR Arka Gdynia8210
Gierasimow WikroriaSPR Arka Gdynia7410
Dziurla KorneliaMKS MATBET Słupia Słupsk7310
Derra OliwiaUKS Szczypiorniak Gdańsk6210
Dobek LauraSPR Arka Gdynia6110
Danielek OliwiaSKS Starogard Gdański599
Frańczak MajaUKS Szczypiorniak Gdańsk5610
Narożna MajaSPR Arka Gdynia5110
Dzadz WeronikaMKS MATBET Słupia Słupsk489
Janik MariannaMTS I Kwidzyn4710
Zaborowska HannaMKS MATBET Słupia Słupsk4710
Przepiera KatarzynaSKS Starogard Gdański4610
Monka KarolinaMTS II Kwidzyn469
Derra KlaudiaUKS Szczypiorniak Gdańsk4110
Sarnecka WiktoriaMTS II Kwidzyn409
Karcz LenaSKS Starogard Gdański409
Ciesielska NataliaUKS Szczypiorniak Gdańsk3810
Powarzyńska KalinaSPR Arka Gdynia3710
Kopik ZuzannaMTS II Kwidzyn3610
Dajczak IzabelaMTS I Kwidzyn3210
Graban JoannaSPR Arka Gdynia3110
Szkutnik MartynaMKS MATBET Słupia Słupsk2810
Miszewska PaulinaSKS Starogard Gdański2510
Dąbrowska MarikaMTS II Kwidzyn259
Mrozek AlicjaMTS II Kwidzyn2310
Cejrowska DominikaUKS Szczypiorniak Gdańsk2110
Kudlewska JuliaMTS II Kwidzyn2110
Pankowiak ZuzannaMTS I Kwidzyn219
Zajączkowska WiktoriaMKS MATBET Słupia Słupsk2010
Palczewska NataliaMTS I Kwidzyn204
Krawiec KarolinaMKS MATBET Słupia Słupsk209
Krefft KlaudiaMTS I Kwidzyn208
Gojżewska KarolinaMKS MATBET Słupia Słupsk199
Góralska DominikaMTS I Kwidzyn199
Muzolf PaulaMTS I Kwidzyn185
Baczyńska MartynaMTS II Kwidzyn169
Karwowska MartynaMTS I Kwidzyn149
Szramka AgataSKS Starogard Gdański147
Ciszewska MartaMTS II Kwidzyn127
Mierzejewska MałgorztaMTS II Kwidzyn1110
Krzemińska JuliaMTS II Kwidzyn106
Urbaniak HannaSPR Arka Gdynia99
Piwnicka JuliaSPR Arka Gdynia99
Olędzka HannaMTS I Kwidzyn910
Kubiak JuliaMTS I Kwidzyn910
Gromek NataliaSPR Arka Gdynia810
Dobrowolska OliwiaSKS Starogard Gdański77
Szczech WiktoriaSKS Starogard Gdański78
Hołub MariaSPR Arka Gdynia78
Bielińska LiwiaSPR Arka Gdynia79
Godzina WeronikaSPR Arka Gdynia410
Krawiec EmiliaMKS MATBET Słupia Słupsk47
Sokołowska OliviaUKS Szczypiorniak Gdańsk38
Bobińska AleksandraSPR Arka Gdynia35
Sznajder AgataMTS II Kwidzyn35
Hapke WiktoriaMTS II Kwidzyn24
Kozłowska MartaMTS I Kwidzyn26
Miszewska PatrycjaSKS Starogard Gdański29
Kwiatkowska KarolinaMTS II Kwidzyn21
Loba WiktoriaMTS I Kwidzyn16
Uścinowicz LenaSPR Arka Gdynia11
Dziencielewska MajaSKS Starogard Gdański14
Czechowicz MajaMKS MATBET Słupia Słupsk18
Kotarska LarysaSPR Arka Gdynia11
Kamińska AleksandraMKS MATBET Słupia Słupsk12
Ishchenko AnastasiiaUKS Szczypiorniak Gdańsk110
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl