MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK MΜDSZYCH !!MAMY BR╴!!

2011-05-17 12:22:00 - admin

Medal gda雟kich szczypiornistek
Juniorki m這dsze UKS Conrad trzecie w Polsce

Pi趾arki r璚zne UKS Conrad Gda雟k
Pi趾a r璚zna w Gda雟ku ma nadal dobre podstawy, aby si rozwija. Rol miasta i sponsor闚 powinno by zagospodarowanie tych talent闚 w dru篡nach seniorskich. Juniorki m這dsze Uczniowskiego Klubu Sportowego Conrad z fina堯w mistrzostw Polski przywioz造 br您owe medale. A cztery podopieczne Adriana Struzika po tym sukcesie powo豉ne zosta造 do dru篡ny narodowej 17-latek

Gda雟zczanki rozkr璚a造 si w tym sezonie z meczu na mecz. Przed rozpocz璚iem rozgrywek nikt nie widzia w
nich medalistek. Zreszt w mistrzostwach wojew鏚ztwa Conrad poprzesta na drugim miejscu, za MTS Kwidzyn.

Tym samym zesp馧 trenera Struzika w og鏊nopolskich 獞ier熠ina豉ch musia zagra na wyje寮zie. W Gnie幡ie
jednak gda雟zczanki pewnie wygra造 z r闚ie郾iczkami z miejscowej D帳r闚ki oraz dru篡nami z 畝r i Gi篡cka.

W nagrod w p馧finale zagra造 ju u siebie. W hali ZKPiG nr 13 zn闚 by這 trudno. Conrad wygra z Bellatorem
Ryjewo 24:20, rozbi mistrza Polski szk馧 gimnazjalnych, UKS 14 Przemy郵 30:21, ale w spotkaniu o pierwsze
miejsce uleg AZS Politechnice Koszali雟kiej 18:25. W闚czas nikt jeszcze nie przypuszcza, 瞠 to przysz造 mistrz Polski.

-Dziewcz皻a, pomimo wielkich ch璚i, nie sprosta造 temu rywalowi. Na szcz窷cie ta pora磬a nie mia豉 wp造wu
na losy awansu do turnieju fina這wego
- oceni trener Struzik

Medalistki mistrzostw Polski juniorek m這dszych w pi販e r璚znej
W Krakowie, gdzie stawi這 si osiem najlepszych dru篡n juniorek m這dszych, a p馧fina這wa pora磬a sprawi豉,
瞠 gda雟zczanki trafi造 do mocniejszej grupy.

-Zespo造 by造 bardzo wymagaj帷e, gdy to firmy znane w 鈔odowisku pi趾i r璚znej, wielokrotni medali軼i
i uczestnicy mistrzostw Polski. Dobrze, 瞠 uda這 si wygra na inauguracj, bo po udanym pocz徠ku morale
dru篡ny wzrasta
- podkre郵a szkoleniowiec.

W pierwszym spotkaniu gda雟zczanki pokona造 KSS Kielce 28:24, a w drugi ju si陰 rozp璠u ogra造 MTS Kwidzyn 29:21, rewan簑j帷 si za mistrzostwa Pomorza. Natomiast pierwsze miejsce zosta這 przypiecz皻owane sukcesem nad gospodarzem - Tomeksem Krak闚 33:31.

-Mecz z Kwidzynem rozegrali鄉y w znakomitym stylu. Natomiast kolejny pojedynek by dla nas bardzo ci篹ki.
Do przerwy przegrywali鄉y a 6 bramkami, ale po heroicznej walce, w 58. minucie obj瘭i鄉y pierwszy raz prowadzenie w tym spotkaniu i nie oddali鄉y go ju do ko鎍a
- relacjonuje trener Struzik.

W strefie medalowej Conrad uleg So郾icy Gliwice 24:29 (12:16) i tym samym o br您owy medal musia gra
z MTS Kwidzyn, kt鏎e przegra這 z Politechnika Koszalin 21:28 (8:9).

W ma造m finale gda雟zczanki zwyci篹y造 pewnie w pierwszej po這wie, ale rywalki nie da造 za wygran i do
ostatnich minut walczy造 o odrobienie strat. Ostatecznie Conrad zdoby br您 po sukcesie 27:26 (15:11). Reprezentacyjne powo豉nia otrzyma這 a cztery gda雟zczanki: Patrycja Noga, Anna Adamowicz, Dorota
Zdanowicz
i Romana Fornalik.

Mistrzyniami zosta造 szczypiornistki AZS Politechniki Koszali雟kiej po wygranej nad So郾ic 29:20 (16:8)

CONRAD: Sadowska Gabriela, Zdanowicz Dorota, Zadro積a Sandra, Krasi雟ka Wioleta, Kurs Aleksandra,
Noga Patrycja, D帳ek Emilia, Kalinowska Karolina, Fornalik Romana, Adamowicz Anna, S瘯 Kinga,
St瘼ie Marta, Czecholi雟ka Paulina, S闚ka Sowi雟ka Dominika, Pro鎱zi雟ka Katarzyna, Kowalczyk Anna,