Puchar ZPRP chłopców

2011-06-03 10:40:00 - admin
 Wyniki:
o miejsca 15 – 16: MUKS Omega Mrągowo – UKS Iskra Bydgoszcz 20:21
o miejsca 13 – 14: SPR Pabiks Pabianice – MOSiR Mysłowice 28:38
o miejsca 11 – 12: UKS Conrad Gdańsk–MKS Pałac Młodzieży Tarnów 30:30(3:4)
o miejsca 9 – 10: MTS Kwidzyn – MKS Pałac Młodzieży Tarnów 22:30
o miejsca 7 – 8: UKS Trops Poddębice – UKS Nike Ciechanów 27:34
o miejsca 5 – 6: KS Unia Lublin – KS Vive Targi  Kielce 29:25
o miejsca 3 – 4: SKS Orlik Brzeg – WKS Śląsk Wrocław 25:21
o miejsca 1 – 2: SSRiR Start Konin – MKS Agrykola Warszawa 19:22
Kolejność końcowa:
1.MKS Agrykola Warszawa
2.SSRiR Start Konin
3.SKS Orlik Brzeg
4.WKS Śląsk Wrocław
5.KS Unia Lublin
6.KS Vive Targi  Kielce
7.UKS Nike Ciechanów
8.UKS Trops Poddębice
9.MKS Pałac Młodzieży Tarnów
10.MTS Kwidzyn
11.MKS Pałac Młodzieży Tarnów
12.UKS Conrad Gdańsk
13.MOSiR Mysłowice
14.SPR Pabiks Pabianice
15.UKS Iskra Bydgoszcz
16.MUKS Omega Mrągowo
Najlepszy zawodnik w każdej drużynie:
1. MKS Agrykola Warszawa        – Piotr Jarosiewicz
2. MKS Kusy  Szczecin               – Oskar Piskorzyński
3. MKS Pałac Młodzieży Tarnów - Krystian Mleczko
4. WKS Śląsk Wrocław               – Michał Ostrejko
5. MUKS Omega Mrągowo          – Konrad Krukowski                  
6. MOSiR Mysłowice                   – Jakub Kopeć
7.KS   Unia Lublin                       Maciej Zarzycki
             
8.UKSNike Ciechanów                  Patryk Kowalski
9. SSRiR Start Konin                  – Adrian Grzelak                      
10. SKS Orlik Brzeg                   – Arkadiusz Stopka
11. UKS Trops Poddębice            – Aleksander Malczuk                           
12.MTSKwidzyn                           Marcel Bonczkowski
13. SPR Pabiks Pabianice            – Bartek Klamżyński                            
14. UKS Iskra Bydgoszcz            – Kamil Kisiel
15. UKS Conrad Gdańsk           - Maciej Ćwik                           
16 KS Vive Targi  Kielce              – Filip Grdeń
    © Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl