Rozgrywki

Ligi wojew鏚zkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 824 244

Polecamy:

Handball Polska
Magazyn Trenera

Partnerzy:


VII Memoria Lecha Stoli雟kiego w Pi販e R璚znej Ch這pc闚 16-18 grudnia 2016 r. Tczew

2016-12-20 13:09:00 - admin
KOMUNIKAT KO哸OWY
 
VII Memoria逝 Lecha Stoli雟kiego w Pi販e R璚znej Ch這pc闚 Tczew, 16-18.12.2016 r.
 
 
KATEGORIA MΜDZIK紟– Gimnazjum nr 3, ul. Jagie陶y 8
GRUPA A GRUPA B
MKS Sambor I Tczew
UKS Conrad II Gda雟k
GKS Cartusia Kartuzy
UKS Drw璚a Novar Lubicz
KS Victoria Piaseczno
MKS Sambor II Tczew
UKPR Agrykola Warszawa
KS ZSP 1 Sok馧 Ko軼ierzyna
UKS Conrad I Gda雟k
GRUPA C GRUPA D
1A
2A
1B
2B
3A
4A
5A
3B
4B
 
Pi徠ek, 16.12.2016 r.
NR GODZ. GR. MECZ WYNIK
1. 14:00 A Sambor I Tczew – Cartusia Kartuzy 12 : 21
2. 14:40 B Sambor II Tczew – Sok馧 Ko軼ierzyna 17 : 26
3. 15:20 A Conrad II Gda雟k – Drw璚a Novar Lubicz 13 : 26
4. 16:00 B Conrad I Gda雟k – Agrykola Warszawa 21 : 13
5. 16:40 A Victoria Piaseczno – Sambor I Tczew 4 : 27
6. 17:20 B Conrad I Gda雟k – Sambor II Tczew 17 : 14
7. 18:00 A Cartusia Kartuzy – Conrad II Gda雟k 26 : 18
8. 18:40 B Agrykola Warszawa – Sok馧 Ko軼ierzyna 19 : 21
9. 19:20 A Drw璚a Novar Lubicz – Victoria Piaseczno 28 : 12
 
 
 
Sobota, 17.12.2016 r.
NR GODZ. GR. MECZ WYNIK
10. 9:00 A Cartusia Kartuzy – Victoria Piaseczno 26 : 5
11. 9:40 B Sambor II Tczew – Agrykola Warszawa 17 : 19
12. 10:20 A Conrad II Gda雟k – Sambor I Tczew 16 : 16
13. 11:00 A Drw璚a Novar Lubicz – Cartusia Kartuzy 11 : 24
14. 11:40 B Sok馧 Ko軼ierzyna – Conrad I Gda雟k 18 : 5
15. 12:20 A Victoria Piaseczno – Conrad II Gda雟k 14 : 16
16. 13:00 A Sambor I Tczew – Drw璚a Novar Lubicz 11 : 12
17. 14:30 D Piaseczno A5 – B3 Agrykola 11 : 26
18. 15:10 C Kartuzy A1 – B1 Ko軼ierzyna 22 : 20
19. 15:50 C Lubicz A2 – B2 Conrad I 15 : 20
20. 16:30 D Sambor I A3 – B4 Sambor II 17 : 8
21. 17:10 D Conrad II A4 – B3 Agrykola 14 : 25
22. 17:50 C Lubicz A2 – B1 Ko軼ierzyna 16 : 23
23. 18:30 C Kartuzy A1 – B2 Conrad I 23 : 17
 
Niedziela, 18.12.2016 r.
NR GODZ. GR. MECZ WYNIK
24. 8:40 D Piaseczno A5 – B4 Sambor II 11 : 19
25. 9:20 D Sambor I A3 – B3 Agrykola 15 : 11
26. 10:00 D Conrad II A4 – B4 Sambor II 13 : 18
27. 10:40 M3-4 Conrad I C3 – C4 Lubicz 15 : 12
28. 11:20 D1-2 Agrykola G1 – G2 K皻rzyn 17 : 6
28. 12:10 M1-2 Kartuzy C1 – C2 Ko軼ierzyna 23 : 22
 
 
 
Tabela ko鎍owa:                                       Najlepszy zawodnik w dru篡nie
1.     GKS Cartusia Kartuzy                    Kacper Jask鏊ski
2.     KS ZSP 1 Sok馧 Ko軼ierzyna          Szymon 奸iwa
3.     UKS Conrad I Gda雟k                    Wiktor Miro雟ki
4.     UKS Drw璚a Novar Lubicz             Jakub Ostrzycki
5.     MKS Sambor I Tczew                     Oskar 安ieczkowski
6.     UKPR Agrykola Warszawa             Przemys豉w Wachowicz
7.     MKS Sambor II Tczew                    Marcin Gemborys
8.     UKS Conrad II Gda雟k                            Marceli Szafraniec
9.     SKS Victoria Piaseczno                            Bart這miej Tokarski
 
Najlepszy zawodnik turnieju: Krystian Czaja (Cartusia Kartuzy)
Najlepszy bramkarz turnieju:Maciej Graczyk (Sambor II Tczew)
Kr鏊 strzelc闚:Dawid Reichel (Sok馧 Ko軼ierzyna) – 50 bramek
 
KATEGORIA DZIECI– Szko豉 Podstawowa nr 12, ul. Topolowa 23
GRUPA E GRUPA F
MKS Sambor I Tczew
SPR Pomezania Malbork
KS Victoria Piaseczno
SP 9 Elbl庵
MKS Sambor II Tczew
SP 12 Tczew
UKPR Agrykola Warszawa
MKS MOSiR K皻rzyn
MUKS Jantar L瑿ork
GRUPA G GRUPA H
1E
2E
1F
2F
3E
4E
3F
4F
5F
 
 
 
Pi徠ek, 16.12.2016 r.
NR GODZ. GR. MECZ WYNIK
1. 14:00 E Sambor I Tczew – Pomezania Malbork 24:13
2. 14:40 F Sambor II Tczew – SP 12 Tczew 18:14
3. 15:20 E Pomezania Malbork – SP 9 Elbl庵 19:13
4. 16:00 F Agrykola Warszawa – MOSiR K皻rzyn 15:18
5. 16:40 E Victoria Piaseczno – Sambor I Tczew 14:7
6. 17:20 F SP 12 Tczew – Agrykola Warszawa 9:20
7. 18:00 F Jantar L瑿ork – Sambor II Tczew 20:20
8. 18:40 E SP 9 Elbl庵 – Victoria Piaseczno 11:17
9. 19:20 F MOSiR K皻rzyn - Jantar L瑿ork 21:10
 
 
 
Sobota, 17.12.2016 r.
NR GODZ. GR. MECZ WYNIK
10. 9:00 F SP 12 Tczew – Jantar L瑿ork 16:18
11. 9:40 F Agrykola Warszawa – Sambor II Tczew 20:11
12. 10:20 E Sambor I Tczew – SP 9 Elbl庵 15:11
13. 11:00 F MOSiR K皻rzyn – SP 12 Tczew 16:6
14. 11:40 F Jantar L瑿ork – Agrykola Warszawa 13:21
15. 12:20 E Pomezania Malbork – Victoria Piaseczno 15:21
16. 13:00 F Sambor II Tczew – MOSiR K皻rzyn 18:12
17. 14:30 H Pomezania Malbork (E3) – (F5) SP 12 Tczew 21:17
18. 15:10 G Victoria Piaseczno (E1) – (F1) MOSiR K皻rzyn 13:9
19. 15:50 G Sambor I Tczew (E2) – (F2) Agrykola Warszawa 3:17
20. 16:30 H SP 9 Elbl庵 (E4) – (F3) Sambor II Tczew 16:19
21. 17:10 H Pomezania Malbork (E3) – (F4) Jantar L瑿ork 11:17
22. 17:50 G Sambor I Tczew (E2) – (F1) MOSiR K皻rzyn 9:18
23. 18:30 G Victoria Piaseczno (E1) – (F2) Agrykola Warszawa 10:18
 
 
 
 
 
 
Niedziela, 18.12.2016 r.
NR GODZ. GR. MECZ WYNIK
24. 9:00 H SP 9 Elbl庵 E4 – F5 SP 12 Tczew 15 : 16
25. 9:40 H Pomezania  E3 – F3 Sambor II 26 : 23
26. 10:20 H SP 9 Elbl庵 E4 – F4 Jantar L瑿ork 17 : 20
27. 11:00 G Piaseczno G3 – G4 Sambor I 16 : 10
 
 
Tabela ko鎍owa:                                       Najlepszy zawodnik w dru篡nie
1.     UKPR Agrykola Warszawa             Bartosz Sarnowski
2.     MKS MOSiR K皻rzyn                     Kornel Kie販zykowski
3.     KS Victoria Piaseczno                     Micha Zielonka
4.     MKS Sambor I Tczew                     Miko豉j Sobolewski
5.     MUKS Jantar L瑿ork                      Antoni Kichman
6.     SPR Pomezania Malbork                 Bartosz Januchta
7.     MKS Sambor II Tczew                             Tomasz Lehmann
8.     SP 12 Tczew                                    Olgierd Witkiwicz
9.     SP 9 Elbl庵                                               Damian W鎩cik
 
Najlepszy zawodnik turnieju:Krzysztof 砰szkiewicz (MOSiR K皻rzyn)
Najlepszy bramkarz turnieju:Tymoteusz Butrym (Agrykola Warszawa)
Kr鏊 strzelc闚 turnieju:        Morgan Gr康ziel (Sambor II Tczew) – 45 bramek
 
 
Nagrody:
·        puchary i dyplomy dla wszystkich dru篡n;
·        medale dla najlepszych zespo堯w w obu kategoriach;
·        koszulki turniejowe dla wszystkich uczestnik闚;
·        komplet stroj闚 meczowych dla zwyci瞛c闚 w obu kategoriach;
·        str鎩 sportowy, statuetka, puzzle i gad瞠ty dla najlepszego bramkarza, zawodnika oraz kr鏊a strzelc闚 turnieju w obu kategoriach;
·        skarpety sportowe, gad瞠ty i s這dycze dla najlepszych zawodnik闚
w poszczeg鏊nych zespo豉ch;
·        s這dycze dla wyr騜niaj帷ych si zawodnik闚 podczas trwania turnieju;
·        upominki dla trener闚.
 
  
VII Memoria wsparli:
Miasto Tczew, Urz康 Marsza趾owski PWZPR Gda雟k, Rada Rodzic闚 G 3 Tczew, P&J Sport, Powiat Tczewski, Hotel Link, SP 12 Tczew, ZWiK Tczew, ZUOS Tczew, TTBS Tczew, PPHU Latocha, Mariusz Przybylski (sklep Vega), Rada Rodzic闚 Sportowej Szko造 Podstawowej nr 2 w Tczewie, Micha Sobolewski (firma Somiko), Stolpio Design.
 
    © Pomorski Wojew鏚zki Zwi您ek Pi趾i R璚znej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl