Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn 2009/2010 / MKS Sambor Tczew
« powrót
ROZEGRANE MECZE
sobota, 08 maja 2010 r.
19:00 MKS Sambor Tczew - MKS Grudziądz 32:26/13-14/
sobota, 24 kwietnia 2010 r.
13:00 AZS UWM Olsztyn - MKS Sambor Tczew 35:33/16-15 /
środa, 21 kwietnia 2010 r.
00:00 MKS Sambor Tczew - UKS Szczypiorniak Olsztyn 29:23/ 13 - 15 /
sobota, 27 marca 2010 r.
00:00 SPR Pomezania Malbork - MKS Sambor Tczew 31:24/15-13/
sobota, 06 marca 2010 r.
13:00 KPR Gwardia Koszalin - MKS Sambor Tczew 31:30/12-15/
sobota, 20 lutego 2010 r.
12:00 MKS Sambor Tczew - KS Pogoń Handbal Szczecin 22:36(11:16)
sobota, 06 lutego 2010 r.
18:00 AZS UKW Bydgoszcz - MKS Sambor Tczew 42:21(21:10)
sobota, 23 stycznia 2010 r.
00:00 MKS Sambor Tczew - AZS PG Gdańsk 30:30(15:15)
sobota, 16 stycznia 2010 r.
00:00 UKS Sokół Gdańsk - MKS Sambor Tczew 33:31(18;16)
sobota, 12 grudnia 2009 r.
00:00 MKS Grudziądz - MKS Sambor Tczew 28:28(17:11)
sobota, 05 grudnia 2009 r.
00:00 MKS Sambor Tczew - AZS UWM Olsztyn 32:37(18:20)
niedziela, 29 listopada 2009 r.
17:00 UKS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Sambor Tczew 27:36(14:16)
niedziela, 15 listopada 2009 r.
00:00 MKS Sambor Tczew - SPR Pomezania Malbork 32:38(17:17)
sobota, 24 października 2009 r.
17:00 MKS Sambor Tczew - KPR Gwardia Koszalin 30:34(16:13)
sobota, 17 października 2009 r.
17:00 KS Pogoń Handbal Szczecin - MKS Sambor Tczew 37:34(20:15)
sobota, 10 października 2009 r.
19:00 MKS Sambor Tczew - AZS UKW Bydgoszcz 25:36(15:18)
sobota, 26 września 2009 r.
14:00 AZS PG Gdańsk - MKS Sambor Tczew 27:27(14:15)
sobota, 19 września 2009 r.
17:00 MKS Sambor Tczew - UKS Sokół Gdańsk 21:38(9:19)
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Daszek Wojciech17418
Sieg Łukasz8212
Jędryszek Michał8417
Karnowski Robert359
Ciara Sebastian4818
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Brzoza Tomasz b.d. b.d. 8 7 1.1
Burczyk Paweł b.d. b.d. 2 4 0.5
Ciara Sebastian b.d. b.d. 48 18 2.7
Czarnecki Arkadiusz b.d. b.d. 2 7 0.3
Czarnecki Piotr b.d. b.d. 5 3 1.7
Daszek Wojciech b.d. b.d. 174 18 9.7
Jastrzębski Piotr b.d. b.d. 1 17 0.1
Jędryszek Michał b.d. b.d. 84 17 4.9
Justa Tomasz b.d. b.d. - 4 0
Kaczyński Michał b.d. b.d. 1 1 1
Karnowski Robert b.d. b.d. 35 9 3.9
Komorowski Wojciech b.d. b.d. 26 17 1.5
Korda Lech b.d. b.d. - 14 0
Lewandowski Łukasz b.d. b.d. - 17 0
Raciborski Andrzej b.d. b.d. 18 17 1.1
Sieg Łukasz b.d. b.d. 82 12 6.8
Skonieczny Łukasz b.d. b.d. 3 11 0.3
Szupiluk Mateusz b.d. b.d. 23 12 1.9
Weinerowski Leszek b.d. b.d. 1 1 1
Zaradny Krzysztof b.d. b.d. 4 7 0.6
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl