Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn 2009/2010 / SPR Pomezania Malbork
« powrót
ROZEGRANE MECZE
sobota, 08 maja 2010 r.
13:30 KPR Gwardia Koszalin - SPR Pomezania Malbork 38:40/20-18/
środa, 05 maja 2010 r.
19:00 SPR Pomezania Malbork - KS Pogoń Handbal Szczecin 33:30/ 14-14 /
mecz przełożony z dnia 2010-04-17
sobota, 10 kwietnia 2010 r.
00:00 AZS UKW Bydgoszcz - SPR Pomezania Malbork 27:26/14-13/
sobota, 27 marca 2010 r.
00:00 SPR Pomezania Malbork - MKS Sambor Tczew 31:24/15-13/
sobota, 13 marca 2010 r.
12:00 AZS PG Gdańsk - SPR Pomezania Malbork 27:45/14-23/
sobota, 06 marca 2010 r.
00:00 SPR Pomezania Malbork - UKS Sokół Gdańsk 29:23/11-13/
sobota, 20 lutego 2010 r.
00:00 MKS Grudziądz - SPR Pomezania Malbork 31:40(13:17)
sobota, 06 lutego 2010 r.
17:00 SPR Pomezania Malbork - AZS UWM Olsztyn 36:34(16:13)
sobota, 30 stycznia 2010 r.
00:00 UKS Szczypiorniak Olsztyn - SPR Pomezania Malbork 26:34(14:14)
sobota, 12 grudnia 2009 r.
00:00 SPR Pomezania Malbork - KPR Gwardia Koszalin 40:35(18:19)
sobota, 05 grudnia 2009 r.
00:00 KS Pogoń Handbal Szczecin - SPR Pomezania Malbork 33:30(19:16)
sobota, 28 listopada 2009 r.
17:00 SPR Pomezania Malbork - AZS UKW Bydgoszcz 26:28(13:12)
niedziela, 15 listopada 2009 r.
00:00 MKS Sambor Tczew - SPR Pomezania Malbork 32:38(17:17)
sobota, 07 listopada 2009 r.
17:00 SPR Pomezania Malbork - AZS PG Gdańsk 40:25(19:14)
sobota, 24 października 2009 r.
17:00 UKS Sokół Gdańsk - SPR Pomezania Malbork 31:32(17:17)
sobota, 17 października 2009 r.
17:00 SPR Pomezania Malbork - MKS Grudziądz 40:29(15:14)
sobota, 10 października 2009 r.
11:00 AZS UWM Olsztyn - SPR Pomezania Malbork 26:45(12:20)
sobota, 03 października 2009 r.
17:00 SPR Pomezania Malbork - UKS Szczypiorniak Olsztyn 38:25(19:7)
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Babicki Mariusz13818
Lipiński Wojciech12318
Cielątkowski Łukasz7517
Kościelny Jakub7018
Czarnecki Michał3911
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Babicki Mariusz b.d. b.d. 138 18 7.7
Bujnowski Krzysztof b.d. b.d. 38 15 2.5
Cielątkowski Łukasz b.d. b.d. 75 17 4.4
Czarnecki Michał b.d. b.d. 39 11 3.5
Jezierski Marian b.d. b.d. - 1 0
Kościelny Jakub b.d. b.d. 70 18 3.9
Kądziela Przemysław b.d. b.d. - 17 0
Kądziela Radosław b.d. b.d. - 18 0
Lesiński Daniel b.d. b.d. 45 18 2.5
Lipiński Wojciech b.d. b.d. 123 18 6.8
Ormianin Bartłomiej b.d. b.d. 24 14 1.7
Ortmann Michał b.d. b.d. 14 11 1.3
Pożoga Szymon b.d. b.d. 20 9 2.2
Rydel Cezary b.d. b.d. 30 17 1.8
Saramak Andrzej b.d. b.d. 16 14 1.1
Tarkowski Michał b.d. b.d. 11 12 0.9
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl