Rozgrywki

Ligi wojewódzkie dzieci:

Licznik odwiedzin: 930 386

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior Młodszy 2017/2018 / SPR Wybrzeże III Gdańsk
« powrót
ROZEGRANE MECZE
sobota, 17 marca 2018 r.
12:00 MLKS Borowiak Czersk - SPR Wybrzeże III Gdańsk 27:36/ 14 - 22 /
środa, 14 marca 2018 r.
17:00 KS Sokół Kościerzyna - SPR Wybrzeże III Gdańsk 26:34/ 17 - 15 /
niedziela, 11 marca 2018 r.
11:00 SPR Wybrzeże III Gdańsk - GKS Cartusia Kartuzy 49:29/ 21 - 16 /
wtorek, 06 marca 2018 r.
16:00 SPR Wybrzeże III Gdańsk - SPR Wybrzeże I Gdańsk 26:24/ 12 - 15 /
sobota, 03 marca 2018 r.
17:00 KS Tytani Wejherowo - SPR Wybrzeże III Gdańsk 28:51/ 10 - 26 /
sobota, 24 lutego 2018 r.
10:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - SPR Wybrzeże III Gdańsk 38:30/ 20 - 14 /
niedziela, 18 lutego 2018 r.
11:00 SPR Wybrzeże III Gdańsk - MKS Sambor Tczew 46:28/ 26 - 12 /
sobota, 06 stycznia 2018 r.
10:00 MTS I Kwidzyn - SPR Wybrzeże III Gdańsk 36:26/ 17 - 9 /
sobota, 09 grudnia 2017 r.
11:00 SPR Wybrzeże III Gdańsk - MLKS Borowiak Czersk 37:21/ 17 - 9 /
sobota, 02 grudnia 2017 r.
13:30 SPR Wybrzeże III Gdańsk - KS Sokół Kościerzyna 42:27/ 22 - 16 /
sobota, 25 listopada 2017 r.
10:00 GKS Cartusia Kartuzy - SPR Wybrzeże III Gdańsk 26:36/ 16 - 18 /
sobota, 18 listopada 2017 r.
10:00 SPR Wybrzeże III Gdańsk - KS Tytani Wejherowo 54:14/ 27 - 6 /
czwartek, 09 listopada 2017 r.
17:30 MKS Sambor Tczew - SPR Wybrzeże III Gdańsk 24:36/ 14 - 23 /
czwartek, 26 października 2017 r.
18:30 SPR Wybrzeże III Gdańsk - SPR Wybrzeże II Gdańsk 23:32/10 - 16 /
niedziela, 22 października 2017 r.
09:00 SPR Wybrzeże I Gdańsk - SPR Wybrzeże III Gdańsk 27:33/ 11 - 14 /
sobota, 07 października 2017 r.
12:00 SPR Wybrzeże III Gdańsk - MTS I Kwidzyn 31:32/ 16 - 18 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Lemańczyk Jakub11515
Kiejdo Szymon9916
Wódczak Łukasz7013
Jachim Jan5112
Zalewski Oskar4714
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Mońko MarekTRENER
Pepliński BartłomiejTRENER
Burandt Marcel b.d. b.d. - 16 0
Frąszczak Jakub b.d. b.d. - 15 0
Gajewski Igor b.d. b.d. 10 13 0.8
Jachim Jan b.d. b.d. 51 12 4.3
Kiejdo Szymon b.d. b.d. 99 16 6.2
Kostuch Filip b.d. b.d. 21 15 1.4
Kuczmera Marcel b.d. b.d. 26 14 1.9
Lemańczyk Jakub b.d. b.d. 115 15 7.7
Orzech Kacper b.d. b.d. 24 11 2.2
Raczkowski Juliusz b.d. b.d. 20 15 1.3
Scharmach Szymon b.d. b.d. 17 12 1.4
Staszak Bartosz b.d. b.d. 25 10 2.5
Szwęch Karol b.d. b.d. 6 16 0.4
Szydłowski Jakub b.d. b.d. 40 15 2.7
Tomaszewski Błażej b.d. b.d. 10 4 2.5
Wódczak Łukasz b.d. b.d. 70 13 5.4
Zalewski Oskar b.d. b.d. 47 14 3.4
Ziolkowski Daniel b.d. b.d. 9 11 0.8
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl