Junior Młodszy 2017/2018 / KS Sokół Kościerzyna
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
środa, 28 lutego 2018 r.
17:00 KS Sokół Kościerzyna - MTS I Kwidzyn Kościerzyna - Hala sportowa ZSP nr 1, ul. Skłodowskiej 19
ROZEGRANE MECZE
sobota, 17 lutego 2018 r.
10:00 KS Sokół Kościerzyna - GKS Cartusia Kartuzy 36:42/ 16 - 20 /
sobota, 27 stycznia 2018 r.
16:00 KS Tytani Wejherowo - KS Sokół Kościerzyna 30:29/ 14 - 15 /
sobota, 20 stycznia 2018 r.
10:00 KS Sokół Kościerzyna - MKS Sambor Tczew 41:25/ 20 - 11 /
piątek, 12 stycznia 2018 r.
17:00 SPR Wybrzeże II Gdańsk - KS Sokół Kościerzyna 57:18/ 24 - 10 /
sobota, 06 stycznia 2018 r.
10:00 KS Sokół Kościerzyna - SPR Wybrzeże I Gdańsk 18:39/ 9 - 21 /
sobota, 02 grudnia 2017 r.
13:30 SPR Wybrzeże III Gdańsk - KS Sokół Kościerzyna 42:27/ 22 - 16 /
środa, 29 listopada 2017 r.
17:00 KS Sokół Kościerzyna - MLKS Borowiak Czersk 27:27/ 11 - 14 /
sobota, 18 listopada 2017 r.
10:00 MTS I Kwidzyn - KS Sokół Kościerzyna 40:28/ 22 - 16 /
sobota, 04 listopada 2017 r.
10:00 GKS Cartusia Kartuzy - KS Sokół Kościerzyna 35:33/ 18 - 17 /
sobota, 28 października 2017 r.
11:30 KS Sokół Kościerzyna - KS Tytani Wejherowo 36:23/ 16 - 11 /
sobota, 21 października 2017 r.
10:00 MKS Sambor Tczew - KS Sokół Kościerzyna 30:37/ 11 - 20 /
środa, 11 października 2017 r.
17:00 KS Sokół Kościerzyna - SPR Wybrzeże II Gdańsk 28:34/ 16 - 17 /
niedziela, 08 października 2017 r.
12:30 SPR Wybrzeże I Gdańsk - KS Sokół Kościerzyna 31:21/ 15 - 10 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Reichel Dawid16311
Śliwa Szymon5811
Zgraja Jakub3611
Woelke Filip3011
Kiedrowski Kacper2410
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Kużma EwaTRENER
Reichel ElżbietaTRENER
Bert Michał b.d. b.d. - 7 0
Brzeski Filip b.d. b.d. - 4 0
Kerlin Oskar b.d. b.d. - 13 0
Kiedrowski Kacper b.d. b.d. 24 10 2.4
Lewandowski Maksymilian b.d. b.d. - 9 0
Lipski Grzegorz b.d. b.d. - 4 0
Lorbiecki Miłosz b.d. b.d. 15 13 1.2
Machut Kacper b.d. b.d. 23 12 1.9
Miszczak Jan b.d. b.d. 11 13 0.8
Mrozewski Jakub b.d. b.d. 5 9 0.6
Reichel Dawid b.d. b.d. 163 11 14.8
Woelke Filip b.d. b.d. 30 11 2.7
Zabrocki Jakub b.d. b.d. 14 9 1.6
Zgraja Jakub b.d. b.d. 36 11 3.3
Śliwa Szymon b.d. b.d. 58 11 5.3
Żymierczykiewicz Damian b.d. b.d. - 4 0
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl