Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


Junior Młodszy 2018/2019 / MKS Sambor Tczew
« powrót
ROZEGRANE MECZE
środa, 20 marca 2019 r.
17:00 GKS Żukowo - MKS Sambor Tczew 23:23/ 12 - 10 /
wtorek, 12 marca 2019 r.
17:00 UKS Lipusz - MKS Sambor Tczew 22:45/ 13 - 22 /
czwartek, 07 marca 2019 r.
18:00 MKS Sambor Tczew - SPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk 23:38/ 13 - 15 /
środa, 06 lutego 2019 r.
17:30 KS Tytani Wejherowo - MKS Sambor Tczew 30:27/ 13 - 12 /
sobota, 02 lutego 2019 r.
10:00 MKS Sambor Tczew - UKS Szczypiorniak Gdańsk 29:30/ 14 - 16 /
poniedziałek, 28 stycznia 2019 r.
16:15 SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk - MKS Sambor Tczew 33:22/ 15 - 10 /
czwartek, 24 stycznia 2019 r.
18:00 MKS Sambor Tczew - MTS I Kwidzyn 23:34/ 13 - 18 /
niedziela, 20 stycznia 2019 r.
17:00 SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk - MKS Sambor Tczew 47:17/ 22 - 8 /
niedziela, 13 stycznia 2019 r.
09:00 MKS Sambor Tczew - MTS II Kwidzyn 22:18/ 11 - 7 /
sobota, 05 stycznia 2019 r.
10:30 UKS KAR - DO Gdynia - MKS Sambor Tczew 36:31/ 15 - 18 /
wtorek, 18 grudnia 2018 r.
17:30 MKS Sambor Tczew - GKS Żukowo 30:27/ 14 - 13 /
środa, 12 grudnia 2018 r.
17:30 MKS Sambor Tczew - UKS Lipusz 36:24/ 14 - 10 /
środa, 28 listopada 2018 r.
18:45 SPR ENERGA Wybrzeże II Gdańsk - MKS Sambor Tczew 33:20/ 15 - 9 /
sobota, 17 listopada 2018 r.
10:00 MKS Sambor Tczew - KS Tytani Wejherowo 34:27/ 17 - 11 /
sobota, 03 listopada 2018 r.
11:30 UKS Szczypiorniak Gdańsk - MKS Sambor Tczew 32:27/ 21 - 9 /
wtorek, 30 października 2018 r.
17:30 MKS Sambor Tczew - SPR ENERGA Wybrzeże III Gdańsk 25:24/ 11 - 15 /
sobota, 20 października 2018 r.
10:00 MTS I Kwidzyn - MKS Sambor Tczew 37:19/ 16 - 6 /
wtorek, 09 października 2018 r.
17:30 MKS Sambor Tczew - SPR ENERGA Wybrzeże I Gdańsk 21:47/ 12 - 25 /
sobota, 06 października 2018 r.
10:00 MTS II Kwidzyn - MKS Sambor Tczew 25:36/ 14 - 13 /
sobota, 29 września 2018 r.
10:00 MKS Sambor Tczew - UKS KAR - DO Gdynia 38:31/ 18 - 15 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Kacprzak Wojciech16719
Gemborys Marcin9519
Kresin Marcel5013
Justa Szymon3717
Koleczka Sebastian3417
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Śmiełowski TomaszTRENER
Buńkowski Michał b.d. b.d. 24 15 1.6
Gemborys Marcin b.d. b.d. 95 19 5
Grabowski Mateusz b.d. b.d. 2 5 0.4
Graczyk Maciej b.d. b.d. - 19 0
Justa Szymon b.d. b.d. 37 17 2.2
Kacprzak Wojciech b.d. b.d. 167 19 8.8
Kaszubowski Patryk b.d. b.d. 22 18 1.2
Koleczka Sebastian b.d. b.d. 34 17 2
Kresin Marcel b.d. b.d. 50 13 3.8
Lehmann Tomasz b.d. b.d. 25 13 1.9
Lipski Kamil b.d. b.d. 10 15 0.7
Sieg Dawid b.d. b.d. - 13 0
Sobolewski Mikołaj b.d. b.d. 22 15 1.5
Szczuchniak Adrian b.d. b.d. 29 16 1.8
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl