Rozgrywki

Polecamy:

Magazyn Trenera

Partnerzy:


II Liga Mężczyzn 2022/2023 / Sambor Latocha Agropom Tczew
« powrót
NAJBLIŻSZY MECZ
sobota, 18 lutego 2023 r.
18:00 UKS Jedynka Kodo Morąg - Sambor Latocha Agropom Tczew Morąg - Hala Sportowa, ul. Mickiewicza 24
ROZEGRANE MECZE
niedziela, 18 grudnia 2022 r.
15:00 SPR Wybrzeże Gdańsk - Sambor Latocha Agropom Tczew 29:34/17-15/
niedziela, 11 grudnia 2022 r.
14:00 Sambor Latocha Agropom Tczew - AZS Fahrenherit Gdańsk 30:20/17 - 9/
niedziela, 04 grudnia 2022 r.
15:00 BSMS Bartoszyce - Sambor Latocha Agropom Tczew 25:27/11-11/
środa, 30 listopada 2022 r.
20:00 NLO SMS ZPRP II Kwidzyn - Sambor Latocha Agropom Tczew 30:33/13-17/
sobota, 19 listopada 2022 r.
15:00 Pogoń Handball Szczecin - Sambor Latocha Agropom Tczew 26:36/13-17/
sobota, 05 listopada 2022 r.
16:00 Sambor Latocha Agropom Tczew - KS Szczypiorniak II Olsztyn 45:25/31-16/
sobota, 29 października 2022 r.
16:00 Sambor Latocha Agropom Tczew - MTS Kwidzyn 35:29/16-13/
niedziela, 23 października 2022 r.
15:00 KU AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Latocha Agropom Tczew 35:32/15-13/
sobota, 08 października 2022 r.
18:00 Sambor Latocha Agropom Tczew - MLKS Czarni Olecko 41:21/19-10/
sobota, 01 października 2022 r.
17:00 MKS Handball Czersk - Sambor Latocha Agropom Tczew 20:31/ 12 - 16 /
czwartek, 22 września 2022 r.
19:30 Sambor Latocha Agropom Tczew - UKS Jedynka Kodo Morąg 38:29/ 17 - 14 /
NAJSKUTECZNIEJSZE/SI
zawodnik suma bramek liczba meczów
Śmiełowski Jakub6211
Chyła Michał5310
Daszek Wojciech5111
Chyła Bartosz3710
Brzoza Tomasz3211
więcej
SKŁAD
Nazwisko Rocznik Wzrost Punkty Mecze Średnia
Graczyk MariuszTRENER
Śmiełowski TomaszTRENER
Bartkowski Jakub b.d. b.d. 19 11 1.7
Bieszke Filip b.d. b.d. 2 4 0.5
Brzoza Tomasz b.d. b.d. 32 11 2.9
Chyła Bartosz b.d. b.d. 37 10 3.7
Chyła Michał b.d. b.d. 53 10 5.3
Chyła Mikołaj b.d. b.d. 5 1 5
Czarnecki Krzysztof b.d. b.d. 30 11 2.7
Czarnecki Marcin b.d. b.d. 22 5 4.4
Daszek Mateusz b.d. b.d. 15 9 1.7
Daszek Wojciech b.d. b.d. 51 11 4.6
Graczyk Maciej b.d. b.d. 4 8 0.5
Jastrzębski Piotr b.d. b.d. 19 9 2.1
Justa Tomasz b.d. b.d. - 7 0
Karnowski Robert b.d. b.d. 6 7 0.9
Kołek Olivier b.d. b.d. 1 4 0.3
Latocha Tomasz b.d. b.d. 2 4 0.5
Nazimek Dawid b.d. b.d. 3 2 1.5
Przysowa Damian b.d. b.d. 17 8 2.1
Pytka Szymon b.d. b.d. 2 10 0.2
Skonieczny Jakub b.d. b.d. - 5 0
Śmiełowski Jakub b.d. b.d. 62 11 5.6
© Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej - PWZPR - PomorskiWZPR.pl